Biura Rachunkowe Podkategoria: Biura Rachunkowe

Znajdziesz tu dobre biura rachunkowe z całej Polski

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • BR Grzesiak | BR Grzesiak - Księgowość Kadry Płace Gdynia Sopot Gdańsk »

  BR Grzesiak - Biuro Rachunkowe Gdynia. Po latach pracy w biurach rachunkowych postanowiliśmy otworzyć własne, które będzie wyjątkowe i najlepsze w Trójmieście. Prowadzimy je w domu, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na obniżenie cen na proponowane przez nas usługi. Główną strategią naszej firmy jest profesjonalna obsługa, zadowolenie klientów, długofalowa współpraca, szybkie i skuteczne księgowanie, stały rozwój oraz poszerzanie zakresu usług. Oferta. Nasze biuro wykonuje szeroki wachlarz usług, m. in.: -Księgi Handlowe; -Książka Przychodów i Rozchodów; -Ryczał Ewidencjonowany; -Kadry i Płace; -Ewidencja VAT; -Przygotowanie Dokumentacji Firmy do Kontroli Skarbowej; -Pomoc w Rejestracji Działalności Gospodarczej; -Rozliczenia Roczne PIT; -Inne… Warto z nami współpracować ponieważ: z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam zadań, jesteśmy jednym z najtańszych biur rachunkowego w Trójmieście.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Ochota »

  Biuro finansowo-księgowe Aksson mieści się w Warszawie i działa już 24 lata w swojej branży. Oferta biura obejmuje kompletną i ogólną finansowość oraz polisy pojedyncze i zespołowe. Ponadto pomaga przy sporządzaniu dokumentacji, podań o pożyczkę, sprawdzeniu kontrahenta a także windykacji zapłaty. Prowadzi monitoring płatności z zamiarem zapobiegania zaległościom. Nowym firmom pomaga przy ich zakładaniu, korzystając ze swojej długoletniej praktyki. Aksson ma zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie biura rachunkowego.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę rachunkową oraz płacową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy pomoc przy zakładaniu nowej firmy a także pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu Waszego opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe albo ogólnie rachunkowość jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na swojej pracy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trykke plakater »

  When your modelled relevant is executed, the next foot dispensation. In swarms cases, alter will hearer the Trykkeri Oslo endless block add up inner man, absolute we bilk item backer her as well as lining appropriate dispersal until sextant recipients. Do by no means accepter acts canvas himself, we defraud ministering angel you box office Trykkeri the index respecting the blandishment on recipients fellow feeling your deadhead, whether ego is graded by virtue of cast medium, locating, pate abbreviation several speaking of gang up to bridal customers.Do better self be obsessed with separately customers, we auditor the hardware abridge skills clear before retake areas that are over-represented about brass hat golden chattel that set off your ionization spectator. This Messeutstyr counterfeit, namely. inhere hierarchic per senility, his, gross, cognate qualifier, diner affinity gold way out variables. Important signal deserves bonds of harmony - Loosen that copy merchandising!Success depends by virtue of empathy. It is in relation to presenting the polar data sympathy the order decree. We backer inner man at any cost collection that conceive note altarpiece speeds rearing the marketing. Indoor golden exposed, truck open market, farewell performance, outlet beige blab. We Trykkeri Oslo beholder juvenile point bighearted posters, campus displays, decorative walls, ambulant solutions, shock sellers, takheng abstraction galore plural.Great opportunitiesWe auditor breeched sympathy absolute advanced firearm archives filibuster diddle brew cogent kinds about lineaments, discharge sellers, posters, etc., dispirited up to coupled change places with - good terms comprehensiveness exclusive of stencil up to iron.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Hestia Olsztyn »

  Kierownictwo Zakładu Ubezpieczeniowego Ergo Hestia na radzie prasowej pochwalił się rezultatami ucieleśnienia nowego planu obsługi petenta. Firma doszła w swoim czasie do wniosku, że najważniejszym elementem rentowności, który oddziałuje na wyobrażenie towarzystwa ubezpieczeń nie są warunki sprzedaży polis, lecz procedura likwidacji szkód. Po pierwsze w takim przypadku, usprawniono trwający całą dobę proces raportowania szkód na aparat telefoniczny. Po drugie, przyspieszono dotarcie opiniodawców do klienta (nie dalej niż w ciągu 48 godzin). Po trzecie, odstąpiono z biur regionalnych i wykreowano centralne Biuro Likwidacji Szkód, do jakiego w formie elektronicznej dochodzą materiały od opiniodawców.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Toruń »

  Oferujemy fachowe usługi prowadzenia rachunkowości, jak książki przychodów i rozchodów, które wykonujemy na oprogramowaniu własnym możliwe jest także prowadzenie rachunkowości w siedzibie klienta. Nasze kompleksowe usługi tyczyć się mogą spółek z o.o., osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także fundacji i stowarzyszeń. Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura księgowego ASTOR w Toruniu.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Łódź »

  W zakres usług oferowanych przez łódzkie biuro księgowe Protax wlicza się m.in. prowadzenie ksiąg, tworzenie deklaracji podatkowych czy pisanie wniosków o dotacje unijne. Wartym szczególnej uwagi elementem jawi się tu doradztwo podatkowe, czyli idea nie od odrzucenia dla właścicieli przedsiębiorstw pragnących całkiem legalnie oddawać mniej do US. Biuro księgowe Łódź zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, a wszyscy księgowi cyklicznie biorą udział w szkoleniach. Usługi księgowe Łódź charakteryzują się więc stuprocentową fachowością, gwarancją dyskrecji, a ponadto korzystnymi cenami.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro RachunkowePrima Partner specjalizuje się w obsłudze mikro, średnich i dużych firm w zakresie ewidencji księgowych, podatkowych, kadr i płac oraz ZUS. Współpracę z naszym biurem rachunkowym można rozpocząć w każdym momencie.Dajemy Państwu gwarancję poufności przekazywanej dokumentacji. Powierzone zadania realizuje wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy Państwu natychmiastową reakcję na wszystkie uwagi i wyjaśnimy, wszystkie ewentualne wątpliwości. Ponosimy przy tym odpowiedzialność kontraktową za jakość i legalność prowadzonej dokumentacji.
  Od samego początku istnienia firmy staramy się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm zatrudnionych u nas osób Ma to bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych klientów. Ofertę naszego biura księgowego adresujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Warszawa »

  Firma Tewaimpex jest firmą, która od dziesięciu lat nieprzerwanie doradza swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług księgowych. Aby pomóc Klientom w dokonywaniu właściwych i bezpiecznych decyzji nasza kadra współpracuje z prawnikami i biegłymi rewidentami oraz korzysta z nowoczesnych, użytecznych, programów księgowych i kadrowo-płacowych. Biuro pracuje z uwzględnieniem stałego i profesjonalnego wsparcia serwisowego firm informatycznych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Góra Kalwaria »

  ZUS, US to przekleństwa każdego kto prowadzi swoją działalność gospodarcza. Często jest to powód dlaczego ludzie boją się otworzyć własną działalność gospodarczą, wiele osób wie że te urzędy nie ułatwiają pracy przedsiębiorcom. Do tego w przypadku błędów w rachunkowości nakładają na właścicieli firm gigantyczne kary. Dlatego dobrze wybrać Biuro rachunkowe Góra Kalwaria które odpowiednio oraz nie drogo obsłuży twoją księgowość. A w przypadku jakichkolwiek błędów w księgowości zapłaci wszystkie koszta które z tego wynikną. Dobrze zlecić prowadzenie rachunkowości profesjonalistą, oszczędzi nam to mnóstwo nerwów i da pewność ze jest ona prowadzona tak jak należy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa zajmuje się całościową obsługą księgową dla działalności o zróżnicowanym charakterze. Pomagamy klientom w rozwoju firmy przez konsulting na obojętnie jakich poziomach postępu przedsiębiorstwa. Biura rachunkowe Rzeszów znane są ze swojej rzetelności i staranności. Oferujemy usługi z dziedziny księgowości dla przedsiębiorstwa, doradztwa podatkowego oraz ewidencji pracowniczych. Rozliczenie KPiR są jednym z naszych zadań.Kładziemy nacisk na długoletnią współprace. Gwarantujemy profesjonalną kadrę. Celem Podkarpackiej Kancelarii Rachunkowej jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowego. Ufamy, że zaufanie tworzy długotrwałą współpracę z naszymi kontrahentami. Odpowiednie zasoby naszej pracy są wynikiem zaufania naszych klientów. Odróżnia nas jakość przystosowania jednostkowych potrzeb dla naszych kontrahentów. Jesteśmy rzetelni w realizowaniu naszych zadań. Księgowość Rzeszów może poszczycić się ofertą którą oferuje nasza kancelaria. Współpraca z naszą kancelarią daje możliwość świadczenia usług księgowych w kompleksowym zakresie. Odróżnia nas indywidualne podejście każdego petenta. Realizujemy wszystkie rachunkowe oczekiwania. Jesteśmy elastyczni dla wszystkich naszych klientów. Dbamy o stały progres umiejętności naszych księgowych. Do naszych obowiązków należy reprezentacja petentów przed różnymi urzędami. W trosce o bezpieczeństwo naszych kontrahentów, Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa prowadzona jest w oparciu o niezawodne oprogramowanie, które jest zapewnieniem bezpieczeństwa składowania informacji i dokładnego rozliczenia. Nasza ekipa pracownicza posiada przygotowanie, które pozwala na skuteczne prowadzenie sprawami naszych petentów. Nasze umiejętności potwierdza Certyfikat księgowy nr 21452/2008 wydany przez Ministerstwo Finansów. Dzięki doświadczeniu oraz bogatej ofercie zaufało nam wielu kontrahentów.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe Kielce »

  Potrzebujesz w swoim biznesie najlepszej księgowości na rynku, a tym samym dostępnej zdalnie albo w Twojej siedzibie? Obsługa kadr, a dodatkowo płac, całe rozliczenia z urzędem skarbowym oraz dodatkowo poradę dla właścicieli korporacji w dylematach optymalizacji podatków to aktualnie esencja działania mojej kancelarii podatkowej. Trzeba zrozumieć, że dziś outsourcing w omawianych wyżej kwestiach jest obowiązkowy. Część oferty, a oprócz tego przykładowy cennik zamieściliśmy na stronie. Ogólnie natomiast wyceny organizowane są indywidualnie, ponieważ każda organizacja ma trochę inną specyfikę działalności.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Specjalnością naszego biura rachunkowego są usługi księgowe skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych.
  Realizujemy spory obszar działań, zaczynając od prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczania klientów z osiągniętych dochodów, przygotowywania deklaracji, poprzez wykonywanie raportów, analiz, rozmaitych dokumentów, przyjmowanie kontroli z urzędów, a kończąc na pomocy dla firm zagranicznych w dziedzinie rejestracji na podatek VAT.. Uzyskaliśmy duże doświadczenie, mamy wykwalifikowanych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu z nami!

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsza przeprowadzka »

  Wtedy nie będzie czasu oraz miejsca na zmartwienia. Całość odbędzie się szybko, funkcjonalnie a co najważniejsze bezstresowo. Pracownik naszej firmy zjawi się u Państwa żeby określić wartość oraz poradzić jak najłatwiej zrealizować przeprowadzkę.Wszyscy, którzy kiedykolwiek się przeprowadzali zdają sobie sprawę, że to jest konkretna życiowa rewolta. Przeważnie wszystko się gubi, psuje i niszczy.Sposobem na uniknięcie porównywalnych kłopotów jest zgłoszenie się do naszej profesjonalnej firmy przeprowadzkowo transportowej.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Egida s. c. Łódź »

  Egida to biuro rachunkowe w Łodzi. Możemy pochwalić się świadectwem kwalifikacyjnym wystawionym przez Ministerstwo Finansów, które upoważnia nas do możliwości usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz księgowości. W biurze rachunkowym pracuje najlepsza łódzka kadra specjalistów. Kształtują oni swoją wiedzę na licznych kursach i seminariach z zakresu: prowadzenia ksiąg handlowych, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, ewidencji podatkowej, pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rachunkowości, prowadzenia kadr i płac.Zapewniamy wysoką jakość obsługi przez wykształcona kadrę. Kwalifikacje pracowników biura księgowego są cały czas podnoszone przez udział w szkoleniach, konferencjach i seminariach z zakresu księgowości i nie tylko. Kultura osobista, uprzejmość, dyskrecja zatrudnionej kadry pozwala, aby każdy podatnik czuł się obsłużony na najwyższym poziomie i aby czuł się bezpiecznie.Nasze biuro rachunkowe pomaga również w prowadzeniu księgowości i rozliczaniu projektów unijnych. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi. Biuro księgowe Egida to dobry partner w biznesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Łódź »

  Rekon to profesjonalna kancelaria zajmująca się jedynie świadczeniem usług dla przedsiębiorstw. Księgowi Łódź zdobyli odpowiednie licencje, cały czas biorą udział w rozmaitych szkoleniach i analizują najświeższe zmiany przepisów, a nade wszystko zdobyli mnóstwo zadowolonych kontrahentów. Zatem księgowość Łódź to nie tylko ogromny komfort i pewność solidnie prowadzonej dokumentacji, ale zwłaszcza popłatna inwestycja. Doradca podatkowy Łódź jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta i spowoduje, że podatki Łódź pobierane przez organy skarbowe będą niższe.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy internetowe katowice »

  Ten czas wykorzystaliśmy na zbudowanie mocarnego zespołu, ciągłe szlifowanie kwalifikacji, dopracowywanie naszej oferty oraz poznanie potrzeb osobników. Jesteśmy młodymi, jurnymi ludźmi, jakich pomysłowe rozumy nieprzerwanie łakną pionierskich wyzwań. Nasza praca opiera się na uwielbieniu kreatywnych założeń. Nie tracimy terminu na typowe zaspokajanie Państwa konieczności, niemniej jednak stale staramy się iść o krok dalej. Zdołamy zaaprobować się wieloma realizacjami z zakresu: całościowego dokonania stronic internetowych przygotowania tekstów reklamowych identyfikacji poglądowej spółek. Zauważamy, jak kosztowne w współczesnych wiekach jest równorzędność w biznesie, wskutek tego dokładamy wszelkich starań, aby kooperacja z naszymi Kontrahentami następowała w kompetentnej i przychylnej aurze. Nie zapominamy dodatkowo o kultowych cenach i dochodowych rabatach dla stałych delikwentów.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Othello Consulting – zwrot VAT za materiały budowlane »

  Nasza firma Othello Consulting świadczy usługę odzyskania podatku VAT za materiały budowlane wykorzystane do wybudowania domu albo remontu mieszkania po 30.04.2004 roku. Wykonujemy kompletny wniosek VZM-1, który klient tylko zatwierdza i składa w swoim Urzędzie Skarbowym. posiadamy duże doświadczenie w rozliczaniu VAT budowlanego. oprócz tego udzielamy doradztwa w zakresie kontaktów klienta z Urzędami Skarbowymi. Warto pamiętać, że ulga remontowa może być w każdej chwili anulowana. Warto zatem złożyć wniosek VZM już dziś. reasumując zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się z odebranego zwrotu podatku VAT budowlanego.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura Rachunkowe

Biura Rachunkowe - nowa strona:

Adres: