Biuro rachunkowe Wrocław

Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, jak również płac i kadr. Nas klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa rozliczające się na książce przychodów i rozchodów jak i średnich i dużych firm rozliczających się na pełnych księgach handlowych.
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.ax-biurorachunkowe.pl:

Podlinkuj stronę www.ax-biurorachunkowe.pl:

Biuro rachunkowe Wrocław

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe kraków »

  Nasza firma B & J powstała w Krakowie w 2002 roku i do dnia obecnego cieszy się najlepszą reputacją pośród rozlicznych pracodawców, którzy zdołali zawierzyć nam i do dziś dnia korzystają z oferty naszego biura rachunkowego. Specjalizujemy się w głównej mierze w kalkulowaniu stawek z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych także rozliczeniami stawek względem Urzędu Skarbowego. Dodatkowo prowadzimy zarówno usługi biura rachunkowego dla przeróżnych firm, co więcej nie ograniczamy się do jednostek o jednej formie opodatkowania. Nasza załoga jest ciągle przeszkalana, aby jak najlepiej dostosować się do ciągle zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Rzeszów »

  Biznes to poważne przedsięwzięcie. Nie każdy nadaje się do jej prowadzenia. Trzeba miec oczy wokół głowy i pamiętać o milione rzeczy. Pół biedy jeżeli musielibyśmy koncentrować się wyłącznie na własnej głównej działalności ale przez biurokrację i prawo dochodzi masa innych spraw, nawet takowych jak księgowość. W większości wypadków nie ma sensu absorbować się księgowością samemu, chociażby ze względu na możliwość pomyłki.
  A w tej tematyce o omyłkę, bardzo kosztowną pomyłkę, nie jest ciężko. Stąd warto zastanowić się nad delegowaniem takowych spraw obcej firmie, np do biura księgowego. takie firmy znają się na swojej rzeczy i można ze spokojną głową zaufać im naszą rachunkowość. Odchudzamy w ten sposób spółkę, dzięki czemu będzie mogła działać sprawniej na kluczowym polu.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT program 2013 »

  Poszukujesz aktualnego programu do PIT ? Doskonale! Pobierz z naszej witryny szybki program PIT 2013. Rozliczysz z jego udziałem wszystkie formularze PIT oraz także załączniki do nich. Jesteś zielony w księgowości? Nie przeszkadza to. Nasz program będzie przy Tobie podczas wypełniania zeznania podatkowego za 2013 rok. Z pomocą naszej aplikacji do PIT masz możliwość wysłać PIT elektronicznie do Urzędu Skarbowego! Nie zwlekaj dalej, sprawdź sam!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »