Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Catering Kraków »

  Gdy szukasz niebanalnych wrażeń zmysłowych i estetycznych, które będą cieszyły Twoich gości, skorzystaj z naszej propozycji. Na prezentowanej witrynie odkryjesz szczegółowy opis naszej działalności, zespalającej fascynację smakiem z miłością do podróżowania. Catering Kraków to Twoja szansa na zrobienie niezapomnianej imprezy. Nasze możliwości są naprawdę duże. Obsługujemy równocześnie niewielkie spotkania jak i ogromne bale, a za każdym razem zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Tylko u nas możesz zarezerwować obsługę w tak cudownym stylu, dlatego już teraz poznaj przedstawianą stronę internetową.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani hosting »

  Od 2009 roku projektujemy, wdrażamy, a dodatkowo administrujemy stronami www, sklepami internetowymi oraz dodatkowo portalami i serwisami, kierując się przede Wam przyjazną strukturą dla wyszukiwarek, wysoką użytecznością, oraz zgodnością ze normami www.

  W naszych projektach znajdujemy złoty środek wśród piękną grafiką, czytelną nawigacją, dobrymi napisami i z ogromnym skutkiem optymalizacją pod wyszukiwarki, ażeby strona była docelowo widoczna wysoko w wynikach, a przez to w zdecydowanej większości przypadków odwiedzana przez potencjalnych nabywców.

  Nasza propozycja to obsługa nabywcy w zakresie skutecznej i fachowej przekazu korporacji w globalnej sieci Internet od a do z. Bezpłatne porady na każdym etapie projektu, bezawaryjny serwer na stronę internetową, a dodatkowo firmowe skrzynki email, pomoc w wyborze, a ponadto rejestracja dobrej domeny, a w dalszym etapie pełna obsługa z zakresu marketingu w globalnej sieci.

  Pełna, kompleksowa gama usług związanych z rozpowszechnianiem firmy w globalnej sieci Internet sprawia, że możemy zaproponować bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Planujesz przebudować albo zainstalować nową stronę www - Sprawdź nas!

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Billboardy Warszawa »

  Sfera reklam i marketingu w XXI wieku jest niewyobrażalnie rozbudowana, dlatego mamy Państwu do zaoferowania unikatowe i oryginalne billboardy Warszawa. Wchodząc na naszą stronę znajdziesz ofertę związaną w tym momencie z tym zagadnieniem, niemniej jednak też wiele innych przydatnych treści na takie tematy jak na przykład kasetony Warszawa czy liczne publikacje w tematyce reklam, a dodatkowo marketingu. Gwarantujemy rozbudowane podejście do tematu oraz dodatkowo ciekawe informacje i teksty, z którymi możesz się zaznajomić na naszej witrynie.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Kraków »

  Teraz bardzo często zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby fizyczne sięgają po usługi detektywistyczne. Na pewno szukanie w przeglądarce takiego słowa kluczowego jak przykładowo „agencja detektywistyczna Kraków” nikogo już nie szokuje. Na naszej witrynie www prezentujemy usługi rzetelnego biura detektywistycznego. Pomagamy ludziom w bardzo różnorodnych sprawach, jednocześnie w naszym kraju jak i poza obszarem Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę. Zatrudniamy doświadczonych detektywów, dlatego warto nam zaufać i powierzyć swój problem. Jeżeli potrzebujesz detektywa, z naszych usług będziesz w całkowicie zadowolony.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie Warszawa »

  Jeżeli pragniemy dostarczyć naszą wysyłkę na drugi obrzeże polski, to musimy mieć pojęcie, iż nie będzie to proste, albowiem jest nadzwyczaj sporo sposobności, lecz nie wszystkie są dobre. Weźmy pod uwagę dawną porządną pocztę polską, jest to firma z tradycją starszą aniżeli zdołamy sobie zobaczyć w wyobraźni, jednak mimo tak ogromnego doświadczenia, nie koniecznie nam pomoże, dlatego że nie ma wprowadzonego systemu łączności telefonicznej z nabywcą, natomiast może dostarczać paczki zaledwie o wyznaczonych porach, oraz w dalszym ciągu wieczny szkopuł, czy nieraz jej nie stracimy po drodze. Zdołamy nadać naszą paczkę wysyłkami konduktorskimi, jednakże tu istnieje inny problem, to znaczy powinno się odebrać paczkę o wyznaczonej porze na konkretnym dworu, czyli nas adresat musi się ruszyć z miejsca oraz sobie ją odebrać. Dlatego pewnie najlepszym rozwiązaniem jest firma kurierska, ponieważ nie dosyć, iż nasze wysyłek będą przekazane przeważnie kolejnego dnia od momentu nadania, to jeszcze każda firma kurierska prowadzi weryfikację przesyłek, wskutek czemu zdołamy każdą nadaną przesyłkę zlokalizować, i sprawdzić czy została wcześniej odebrana. Oprócz tego praktycznie mamy pewność, że firma kurierska odda naszą przesyłkę bezpośrednio aż do odbiorcy, jest to wywołane ciągłym kontaktem telefonicznym.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opony »

  W aucie wielkie znaczenie mają opony. Chociaż może nie jest to żaden specjalistyczny mechanizm, czy elektroniczne urządzenie, to dzięki nim właśnie auto może jechać gładko po nawierzchni, odpowiednio amortyzować małe wybrzuszenia terenu, albo wreszcie nie wpaść w poślizgi. Opony ochraniają też całą resztę koła przed tarciem oraz wpływem warunków pogodowych. Dlatego ważne jest to, by dobrać je odpowiednio do samochodu oraz do warunków pogodowych które panują o danej porze roku. Warto też postawić na odpowiednią firmę i nie kupować opon gdziekolwiek, od byle kogo. Zapraszamy na zakupy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BR Grzesiak | BR Grzesiak - Księgowość Kadry Płace Gdynia Sopot Gdańsk »

  BR Grzesiak - Biuro Rachunkowe Gdynia. Po latach pracy w biurach rachunkowych postanowiliśmy otworzyć własne, które będzie wyjątkowe i najlepsze w Trójmieście. Prowadzimy je w domu, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na obniżenie cen na proponowane przez nas usługi. Główną strategią naszej firmy jest profesjonalna obsługa, zadowolenie klientów, długofalowa współpraca, szybkie i skuteczne księgowanie, stały rozwój oraz poszerzanie zakresu usług. Oferta. Nasze biuro wykonuje szeroki wachlarz usług, m. in.: -Księgi Handlowe; -Książka Przychodów i Rozchodów; -Ryczał Ewidencjonowany; -Kadry i Płace; -Ewidencja VAT; -Przygotowanie Dokumentacji Firmy do Kontroli Skarbowej; -Pomoc w Rejestracji Działalności Gospodarczej; -Rozliczenia Roczne PIT; -Inne… Warto z nami współpracować ponieważ: z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam zadań, jesteśmy jednym z najtańszych biur rachunkowego w Trójmieście.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej »

  Nasza propozycja to odzież używana z Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Towar, jaki proponujemy pochodzi ze zbiórek między innymi prosto spod drzwi. Ładunek pakujemy w worki foliowe, w różnorodnych rodzajach wagowych (to oznacza od kliku do paru set kilogramów). W towarze, jaki Państwu proponujemy przeważa odzież młodzieżowa, damska, oraz dziecięca, ale zdołamy także w ładunkach odnaleźć odzież męską, oraz galanterię skórzaną z obuwiami i biżuterią. W ofercie naszych hurtowników znajduje się również ubiór typu defekt, innymi słowy końcówki kolekcji, lub też wywodząca ze zwrotów ze sklepów. Jest to odzież tylko autentyczna, ale czasami potrzebująca naprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca chałupnicza w domu »

  Chałupnictwo to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zarabiać pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu. Na stronie poznasz najlepsze prace chałupnicze, które możesz wykonywać w domu. Chałupnictwo staje się pracą bardzo popularną i coraz to bardziej docenianą. Pracujemy bez zwierzchników i to my sami stajemy się swoim własnym szefem. Wybierz dla siebie najlepszy sposób na zarabianie w domu pieniędzy, a będziesz mógł stać się osobą niezależną zarówno finansowo jak i osobiście. Chałupnictwo zmieniło życie już wielu osobom może zmienić również twoje.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jewelultra »

  Jaki jest sens zabezpieczania tapicerki skórzanej? Naturalny proces starzenia się skórzanej tapicerki to wysuszanie się, pękanie, utrata koloru. Dzięki technologiom naszej firmy proces starzenia się tapicerki będzie hamowany. Nasza firma jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczania lakieru i tapicerki. Cieszą się one szczególną popularnością wśród dealerów samochodowych, entuzjastów samochodów, które cenią idealny wygląd swoich pojazdów i łodzi, a także są stosowane do zabezpieczenia lakieru w prywatnych samolotach oraz ekskluzywnych liniach lotniczych. Nasza oferta ma do zaoferowania technologie do ochrony felg aluminiowych, dachów kabrio oraz używaną przez profesjonalistów chemie dla myjni, kosmetyki samochodowej oraz lakierni.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Wystawność w mieszkaniu, w budynku jest najważniejszy. Zimą przede wszystkim staramy się trwać wygodnie, wygodnie a przy tym tanio. Bez wątpienia pomagają nam w tym dobra najświeższej technice, czyli między innymi ogrzewanie podłogowe. Jest to nadzwyczaj przydatna rodzaj nagrzewania, która powoduje, że absolutnie wiele gotówki można zaoszczędzić. Oczywiście, potrzebuje to początkowo inwestycji, niemniej jednak niezwykle prędko się ona zwraca. Ta możliwość jest wyjątkowo polecana, gdy w budynku są dzieci. Aby ją zamontować w budynku nie konieczność miernych umiejętności, wystarczy nabyta pompa ciepła i fachman, który będzie umiał ją zainstalować. Nabyć pompy ciepła nie jest trudno, zaczerpnąć można do Internetu, na licytacje, albo też do specjalistycznych sklepów. Na wiosnę w wielu budowlanych marketach są obniżki. To powinno dodatkowo nas namówić do tego, aby na przyszłą zimę takie udogodnienie sobie zamontować.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wosk samochodowy »

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży kosmetyków do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Nasza wiedza i fachowość umożliwia nam dokonywanie selekcji produktów najlepiej spełniające Twoje oczekiwania. 3 główne zadania naszego sklepu to zagwarantować klientowi: "oszczędność czasu", "polepszyć wygodę", "umożliwić użycie rozwiązań ekologicznych". Proszę się z nami kontaktować przez pocztę e-mail lub telefonicznie. Zawsze z przyjemnością służymy pomocą w każdej sprawie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Serdecznie namawiamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.europecalling.pl Jesteśmy firmą, która zapewnia bardzo szeroki zakres usług w branży telemarketingowej. Call center to nasza dziedzina. Zajmujemy się specjalistyczną i kompleksową obsługą klientów, telesprzedażą oraz różnymi innymi działaniami dotyczącymi telemarketingu. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Zdążyliśmy już zdobyć spore doświadczenie. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani ludzie, posiadające ogromne umiejętności, z pełnym zaangażowaniem podchodzący do codziennej pracy. Stawiamy na niezwykłą jakość oraz profesjonalizm. Zapraszamy: www.europecalling.pl Obiecujemy pełne zadowolenie z usług wykonywanych przez naszą firmę.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro księgowe jest aktywnością, która w dzisiejszych czasach jest bardzo opłacalna. Jeżeli tylko akcjonariusz wie co czyni, zna się na materiach, które robi może realizować naprawdę wysokie dochody pozyskując coraz więcej nowych klientów. Aby podwyższyć swoją atrakcyjność, księgowy może poszerzyć swoją profesję o usługi z zakresu konsultingu skarbowego. Dopiero to, albo za własną zasługą, czyli po przebyciu odpowiednich uniwersytetów z dziedziny konsultingu skarbowego albo zatrudniając nowego pracownika znającego bardzo dobrze przepisy może pochwalić się nowymi gałęziami aktywności w swoim biurze.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Papierosy elektroniczne »

  W naszym sklepie będzie państwo mogli kupić e-papierosy, a więc wszystkie te ludzie, które będą nimi zaciekawione powinny do nas zajrzeć. Rzecz jasna, do większości towarów w naszym sklepie dodane będą wypowiedzi ludzi, które już skusiły się na ich nabycie, a co za tym idzie, każdy będzie mógł się dzięki nim wiele zorientować. Miało się będzie możliwość na przykład mieć wiedzę, które papierosy elektroniczne posiadają dużym renomą ludzi, które je nabywały. Na witrynie punktu sprzedaży będzie też rzecz jasna {można|miało się

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jarosik Cięcie laserem z tradycjami »

  Jakie cięcie płytek
  Jeżeli zależy Ci na tym, by porządnie pociąć płytki na przykład do kuchni, na taras, czy do łazienki to świetnym narzędziem do tego mogą okazać się małe maszyny do cięcia. Dzięki nim potniesz płytki z niesłychanie znaczną dokładnością, nie narazisz ich na pęknięcie, które często występuje jeśli chcemy pociąć płytki innymi sposobami. Dzięki małym podręcznym maszynom do cięcia możemy mieć pełne przekonanie, że cięcie płytek będzie bardzo łatwe i przy tym dokładne, co jest niezwykle ważne, jeżeli chcemy, aby nasza kuchnia, czy łazienka wyglądała doskonale i nie miała na ścianach, czy podłodze niezbyt dopasowanych płytek.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korekta lakieru »

  Czy lakier Twojego pojazdu jest już strasznie wyeksploatowany? Nie jesteś w stanie już odpowiednio zadbać o stan swojego pojazdu? Możesz być pewien, że zostawiając samochód Diamentowej Ochronie Lakieru zostawiasz go w dobrych rękach. W oparciu o wieloletnie doświadczenie opracowaliśmy szczególnego rodzaju procedurę renowacji lakieru w autach wszystkich marek. U nas każdy samochód jest traktowany indywidualnie. Jeśli nadal nie rozwialiśmy Twoich obaw, wejdź na naszą witrynę i zobacz jakie efekty uzyskaliśmy u naszych dotychczasowych klientów. Z naszych usług renowacji oraz zabezpieczania korzystają dealerzy najbardziej prestiżowych marek samochodów.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wały »

  Dokonujemy napraw wałów przy użyciu specjalistycznego sprzętu w oparciu o sprawdzone komponenty czołowych Globalnych producentów. Ze względu dużej skali działania rozporządzamy obfitym asortymentem części zamiennych i każde pospolite wulkanizacja reperujemy od ręki. Zajmujemy się także bardzo specjalistycznymi i rzadkimi wałami. Posiadamy dostęp do nietypowych części, z których niemało znajduje się w naszych magazynach. Standardowo reperujemy wały o limicie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zlecenie reperujemy podobnie wały większych kalibrów. Wszystkie reperowane przez nas wały są następnie wyważane dynamicznie dla zapewnienia jakości pracy oraz większej trwałości.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia okresowe bhp »

  Witamy. Proponujemy szkolenia okresowe pracowników w zakresie bhp. W aktualnych czasach nie ulega obiekcji ze ćwiczenia oraz dokształcanie naszych pracowników przekłada się na bezpieczną pracę w budynku naszej firmy. Wypada się dlatego zastanowić kiedy wspomóc naszym pracownikom w podniesieniu swoich zdolności i dodatkowo poznać się z możliwościami sponsorowania takiego szkolenia. Szkolenia nasze zapewniają przekazanie pracownikowi wszystkich przydatnych informacji z zakresu bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla dowolnych osób rozpoczynających prace, prowadzone jest ono w dogodnej formie. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycja i w przypadku jakichkolwiek niejasności o skontaktowanie się z nami, udzielimy informacji na każde zapytania odnośnie szkolenia i również zaprezentujemy najnowszą propozycję odnośnie prowadzonych przez nas szkoleń okresowych.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport pojazdów Poznań i Europa »

  Musisz przemieścić samochód, który, urządzenie, które z jakiegokolwiek powodu nie może osobiście pokonać trasy do celu. Zatelefonuj na numer telefonu 5 11 51 05 10, do firmy transportowej TransAP. Jesteśmy w gotowości do przyjęcia zlecenia za każdym razem gdy niezbedna jest usługa transportu. Warto zaufać TransAP, dlatego, że naszym priorytetem jest bezpieczny transport. Nasz tabor pojazdów to nowoczesne holowniki o różnym ciężarze i uposażeniu. Mamy możliwość transportować różne sprzęty o zróżnicowanych gabarytach. Wykupiliśmy OCP na Europę, bo to jest nasz rejon działania. Mamy fachowych ludzi, którzy zawsze mogą wyruszyć w trasę. Kooperujemy z dealerami samochodowymi, przedsiębiorstwami sprowadzającymi pojazdy oraz sprzęt z całej Europy, przedsiębiorstwami budowlanymi, osobami korzystającymi ze sprzętu rolniczego oraz z osobami prywatnymi.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: