Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne »

  Tania kancelaria doradcza z okolicy Krakowa, której radcy prawni są doświadczeni nazywa się Competia Sp. z o. o.. Gwarantuje ona w powyższym miejscu usługi specjalistyczne, które przy żadnej okazji odbiorców nie zaniedowolą. Doświadczenie a także pracowitość to założenia reklamowanej kancelarii radcowskiej.
  Gwarantujemy, że współpracując z nami wyeliminujesz całkiem własne czarne sytuacje prawne. Pomagamy w prawie mieszkaniowym a także w prawie spółek.
  Anonsujemy, że już dzisiaj odwiedzić masz tą kancelarię, gdzie pogadają z Tobą usługodawcy prawni, jacy rozjaśnią Ci jaką metodą rozwiązać Twoje rzeczy. Zasięgnij po ich usługę - na pewno jest ona skuteczna.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadajnik gps dla osób starszych »

  Jednostka nasza frapuje się nadajnik gps dla osób starszych. Firmowe działania pozwalają na monitoring lokalizator osób w terminie rzeczywistym oraz sprawdzanie historii tranzytu na mapie za sprawą stereotypowej przeglądarki internetowej. Tak śmiałe rozkładania powodują, że z roku na rok liczebność naszych klientów rośnie w raptownym tempie. Za pośrednictwem naszej instytucji zdołają Państwo poddać próbie, w jakim miejscu w tej chwili znajdują się osoby lokalizowane albo odwiedził wszystkie zlecone punkty - lokalizator gps dla osób. Prowadzimy usługi dla osób prywatnych, nadzorujemy lokalizator gps dla osób, sprawdzając przykładowo jak nierzadko zatrudniony naszego klienta planuje prywatne sprawy w trakcie pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszego monitoringu.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  Zarządzanie flotą samochodową, czyli tak zwany car fleet management, to usługa w której specjalizuje się spółka ProMobil Fleet z Poznania. Usługa ta może być zrealizowana opierając się o samochody najmowane długoterminowo poprzez ProMobil Fleet, jak również za pośrednictwem floty samochodowej, która stanowi własność Klienta. Jednakże bez względu na to, która z możliwości będzie wybrana, każdy Klient ma zagwarantowany pakiet świadczeń, które będą stanowić istotny pierwiastek wpływający na prawidłowe funkcjonowanie floty. W zakres tych świadczeń wchodzi między innymi kompleksowa obsługa serwisowa samochodów będących własnością Klienta, bądź też tych otrzymanych na drodze wynajmu. Czynności takie jak finansowanie jak również nadzorowanie przeglądów okresowych oraz napraw, wymiana ogumienia bądź w razie potrzeby dostarczenie samochodu zastępczego, wchodzą w zakres obowiązków firmy ProMobil Fleet.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp warszawa »

  Pożar, zderzenie w pracy, a może ubytek zdrowia na miejscu pracy? Nigdy więcej nie martw się o takie rzeczy we własnej fabryce. Jako jednostka od bezpieczeństwa i higieny pracy wypełnimy dowolne możliwe szkolenia jak także ocenę niebezpieczeństwa zawodowego. Dokładamy wszelakich starań żeby w twojej instytucji usunąć niebezpieczeństwo. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a także do kontaktu z nasza spółką.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci »

  Urodziny dla dzieci, a ponadto wszelakiego typu eventy, polegające na zabawie, a oprócz tego integracji to coraz popularniejszy metodę na odjazdowe dosłownie urodziny dla dzieci. Właściwie każde dziecko będzie szczęśliwe, jeśli jego rodzice zorganizują mu nietuzinkowe zabawy. Tego typu imprezy dla dzieci są bardzo popularne na zachodzie oraz dodatkowo w Usa, a jak wiadomo przeważnie moda do nas przychodzi w chwili obecnej stamtąd. Koniecznie trzeba zapoznać się z ofertą agencji ZYGZAKI, która prowadzi bardzo tanie usługi, polegające na rozbawianiu dzieciaków. Doświadczona, radosna, młoda kadra, przede wszystkim aktorów i komików, to wszyscy nawet stworzeni do tej pracy. Drogi rodzicu, Twoje dziecko będzie szczęśliwe, że pozwoliłeś mu na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zorganizowałeś urodziny dosłownie nie z tego świata. Zapraszamy do współpracy, która w każdym momencie jest owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Funkcjonujemy na terenie całego państwie.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płać mniej z Ebon »

  Ebon to idealny pomysł dla każdego posiadającego stronę internetową oraz oferuje każdego wariantu kupony zniżkowe. Dodaj odnośnik do swojej strony z kuponem rabatowym. Poprzez Ebon masz dużo większe szansę na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów, którzy mogą trafić do Ciebie dzięki serwisowi. proponujemy także łatwą usługę dla sklepów oraz usługodawców, którzy w ciągu kilku minut, mają szansę bezpłatnie dodać swój ebon - kupon rabatowy dla użytkowników serwisu ebon.pl.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narożnik z funkcją spania »

  Salon, azaliż podobnie pokój powszedni owo najważniejsze punkt w całym domu tudzież nie ma co aż do tego żadnych wątpliwości. Powinno się wobec tego przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie mamy, jak chodzi o sprzęt salonu w umeblowanie. Kalkulować się będzie w tym procesie przede wszystkim okazałość, gdyż to na niego musimy wznosić, chcąc uzyskać najlepsze efekty oraz pierwszy liczebność komfortu. Co owo oznacza w praktyce? Przede wszystkim, że należy wybrać odpowiednią sofę aż do salonu. Najlepiej w tej roli sprawdzi się z całą pewnością narożnik z funkcją spania, skoro w gruncie rzeczy no, na skutek niemu będziemy mogli związać różne funkcje tego mebla. Nadający się róg spośród funkcją spania będzie się prezentował znakomicie pod każdym względem, tudzież przede wszystkim, będzie owo mebel asertywność wygodny do siedzenia – także w momencie, podczas gdy nasz dom odwiedzą goście, gdy tudzież w chwili, podczas gdy będziemy chcieli po prostu w pokoju dziennym odprężyć się poprzednio telewizorem. Dyspozycja są przeto spore i z całą pewnością wskazane jest spośród nich wykorzystać, wybierając taki dopiero co róg, kto jest najlepszą możliwą opcją.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Rzeczoznawca majątkowy to jednostka fizyczna posiadająca pełnomocnictwa zawodowe w obszarze szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury ewentualnie jego poprzedników prawnych w trybie ustawy: z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne; z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. Pełnomocnictwa zawodowe zdobywa się przez zdanie egzaminu przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną. Tak aby być dopuszczonym do postępowania kwalifikacyjnego, którego częścią jest test sprawdzający, należy posiadać wyższe wykształcenie magisterskie (przed zmianami regulacji starczałoby posiadać studia wyższe licencjackie prawnicze, ekonomiczne ewentualnie techniczne.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe »

  Poziom bezrobocia w Polsce ciągle jest gigantycznym poziomie. Sporo osób skarży się na brak zajęcia, jednak czy są oni zdolni i odpowiednio doświadczeni żeby otrzymać nową pracę? W wielu przypadkach niestety nie wystarczająco. Przez to coraz częściej organizowane są kursy zawodowe, podczas to których wszyscy chętni mogą zwiększyć swoje umiejętności. Kursy te często nagradzane są certyfikatem który jest uznawany przez wielu prezesów. Podczas szkolenia, kursanci polepszają nie tylko praktycznych rzeczy, ale również umiejętność współpracy. Jak można zauważyć, to jest zdecydowanie pożyteczne doświadczenie dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Dowolna takowa osoba, jaką interesowały będą usługi księgowe radom, będzie miała możliwość po prostu spojrzeć do naszej siedziby. Wszystko przez to, iż jesteśmy w tym naprawdę nieźli i pomożemy wam w rozwiązaniu waszych formalnych problemów. Słusznie wiedzieć, iż księgowość radom, jaką się zajmujemy jest na najlepszym dostępnym szczeblu, a w kompletnej tej miejscowości ciężko będzie znaleźć następną taką agencję, jaka będzie stała na tak samo dużym szczeblu, jak my.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biegli rewidenci łódź »

  Przed Wami perfekcyjna i idealnie prowadzona kancelaria biegłych rewidentów. Wyspecjalizowała się w obszarze wsparcia firmom, działalnościom małym, średnim i dużym. Firmom z kapitałem polskim i zagranicznym. Firmom mającym najbardziej prostą, jak i złożoną strukturę organizacyjną. Ofertę usługi księgowe łódź mają bardzo dość znaczną, doradzą nam nie tylko w dziale personalnym i księgowości, niemniej jednak także przeprowadzą audyt bilansowy i podatkowy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Góra Kalwaria »

  ZUS, US to przekleństwa każdego kto prowadzi swoją działalność gospodarcza. Często jest to powód dlaczego ludzie boją się otworzyć własną działalność gospodarczą, wiele osób wie że te urzędy nie ułatwiają pracy przedsiębiorcom. Do tego w przypadku błędów w rachunkowości nakładają na właścicieli firm gigantyczne kary. Dlatego dobrze wybrać Biuro rachunkowe Góra Kalwaria które odpowiednio oraz nie drogo obsłuży twoją księgowość. A w przypadku jakichkolwiek błędów w księgowości zapłaci wszystkie koszta które z tego wynikną. Dobrze zlecić prowadzenie rachunkowości profesjonalistą, oszczędzi nam to mnóstwo nerwów i da pewność ze jest ona prowadzona tak jak należy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kiedy zdobyć właściwe kwalifikacje? »

  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA organizuje szkolenie sep, a także kursy, np.: kurs koparko-ładowarki.Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Maszyny budowlane i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych kursach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy też bezpłatne kursy. Oglądaj naszą stronę codziennie by nie przegapić szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe Kielce »

  Potrzebujesz w swoim biznesie najlepszej księgowości na rynku, a tym samym dostępnej zdalnie albo w Twojej siedzibie? Obsługa kadr, a dodatkowo płac, całe rozliczenia z urzędem skarbowym oraz dodatkowo poradę dla właścicieli korporacji w dylematach optymalizacji podatków to aktualnie esencja działania mojej kancelarii podatkowej. Trzeba zrozumieć, że dziś outsourcing w omawianych wyżej kwestiach jest obowiązkowy. Część oferty, a oprócz tego przykładowy cennik zamieściliśmy na stronie. Ogólnie natomiast wyceny organizowane są indywidualnie, ponieważ każda organizacja ma trochę inną specyfikę działalności.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mobbing »

  Chciałbyś wiedzieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak reagować na mobbing w pracy? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z prowadzonych przez nas szkoleń- zapoznaj się ze dokładną ofertą na stronie. Zajmujemy się również zagadnieniami takimi jak: outplacement- zwolnienia monitorowane, czyli redukcja etatów z troską o pracownika, badanie opinii, satysfakcji pracowników z wykonywanej pracy, a ponadto postaw pracowniczych. Istniejemy na rynku od kilku lat, a szkolenia prowadzone są przez kadrę doświadczonych specjalistów- sprawdź nas!

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsza przeprowadzka »

  Wtedy nie będzie czasu oraz miejsca na zmartwienia. Całość odbędzie się szybko, funkcjonalnie a co najważniejsze bezstresowo. Pracownik naszej firmy zjawi się u Państwa żeby określić wartość oraz poradzić jak najłatwiej zrealizować przeprowadzkę.Wszyscy, którzy kiedykolwiek się przeprowadzali zdają sobie sprawę, że to jest konkretna życiowa rewolta. Przeważnie wszystko się gubi, psuje i niszczy.Sposobem na uniknięcie porównywalnych kłopotów jest zgłoszenie się do naszej profesjonalnej firmy przeprowadzkowo transportowej.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy »

  Serwis internetowy poświęcony nauce jazdy i zdaniu na prawo jazdy. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie testy na prawo jazdy. Znajdziesz u nas wszystkie informacje dotyczące szkół jazdy, nowych zasad egzaminowania kursantów, ciekawostki motoryzacyjne i inne. Nauka jazdy i prawo jazdy oraz trasy egzaminacyjne w jednym miejscu. Poznaj znaki drogowe i zdaj na prawo jazdy. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.zdamyto.comSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Szkolenia biznesowe oraz doskonalenie kadr zajmują coraz więcej czasu w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Dobra autoprezentacja to atuty dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba więc o development centre już nawet przy rekrutacji stosując assessment centre. Firma powstała mając na celu rozwój wspólnie z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę projektujemy razem z klientami. Czemu nasza oferta jest dla Was odpowiednia?Wraz z klientami zmierzamy do odkrycia gdzie w Waszej organizacji znajdują się dziedziny, których poprawa przyniesie korzystne rezultaty wykorzystując m.in. coaching. Pragniemy by w ciągu najbliższych lat być jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce które najistotniej wpływają na rozwój przedsiębiorstw.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Jeżeli potrzebujesz oferty mieszczącej się w haśle „psychoterapia Warszawa”, przyjdź do tego instytutu. Tutejsi lekarze pomagają w zaawansowanych problemach typu: bezsenność, nerwica oraz udzielają konsultacji klientom wyczerpanym zawodowo czy niepanującym nad emocjami. Leczenie cechuje zachowanie proporcji w psychoterapii i przepisywania leków, rzetelne badania psychologiczne i osobiście dobrane leczenie, z uwzględnieniem wieku.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo dla firm »

  Lorek Consulting – Profesjonalne usługi consultingowe dla firm. Doradzam Klientom w zakresie redukcji i optymalizacji kosztów oraz zarządzaniu zakupami. Moja konsultingowa aktywność opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracy z sektorem firm małych, średnich i korporacyjnych oraz instytucji publicznych, bez względu od branży. Takie spektrum Klientów, a także liczba dni spędzonych nad projektami czyni ze mnie godnego zaufania współpracownika biznesowego, który dzięki swojemu praktycznemu doświadczeniu służy radą, nawet w najbardziej skomplikowanych problemach.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: