Architektura Podkategoria: Architektura

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Rzeszów »

  Nietrudno zauważyć, że zbliża się nam wiosna, jak wiadomo jest to czas w którym decydujemy się na remonty. Bez wątpliwości nierzadko robimy je we własnym zakresie. Jeśli jednak marzysz o czymś wyjątkowym, bez wątpienia powinieneś skorzystać z pomocy fachowców. W sieci jest niemało ofert. Najwspanialszą wyszukasz jednak na www.maniadekorowania.com.pl (Architekt wnętrz Rzeszów ). Czekają tu na Ciebie bardzo korzystne ceny. Na pewno będziesz zadowolony z projektu oraz obsługi w tej firmie. W końcu nie bez powodu cieszą się aż takim zainteresowaniem klientów.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety »

  Tapetuj.pl to sklep internetowy z bogatą gamą wzorów fototapet na ścianę w różnych rozmiarach. Dzięki takim dekoracjom odnowisz wnętrza, w których przebywasz oraz nadasz im przyjaznej atmosfery. Wszystko to w łatwy sposób. Do każdej fototapety dołączamy klej niezbędny to położenia tapety. Ponadto posiadamy tapety ścienne z najnowszych kolekcji. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak Rasch, As Creation czy Komar. A także tapety winylowe, tapety do malowania, kasetony sufitowe, okleiny meblowe i inne.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne metalowe »

  Wybór estetycznego asortymentu do domu powoduje raz za razem więcej trudności. Sprzedawcy pragnąć nasycić gusta klientów proponują co chwila lepszy oraz bogatszy asortyment. Przykładowo zobaczmy drzwi zewnętrzne. Pragnąc nabyć drzwi wewnętrzne do domku z reguły sugerujemy się ich wizerunkiem. Cena również jest ważna, ale najistotniejszą kwestią jest, aby podobały nam się wzrokowo. Producenci i dystrybutorzy drzwi wewnętrznych poszukują wielorakich rozwiązań, aby zalecać się na rynku i zdobyć uwagę kontrahenta. Pierwsi wpajają współczesne wykończenie drzwi wewnętrznych, pozostali stawiają na innowacyjne wzornictwo i wygląd drzwi, a pozostali na rozliczną kolorystykę. Wszystek z tych pomysłów jest adekwatny, ale wszystko zależy od tego, jakich drzwi wyszukuje możliwy klient. Raz za razem spotykamy się z opinią, że niegdyś był robiony wyłącznie pewien rodzaj drzwi białych, a na dzień dzisiejszy jest zbyt dużo modeli drzwi wewnętrznych i za dużo odcieni do wybrania. Można przecież jeśli w dzisiejszych czasach były by jedyne drzwi do doboru i wyłącznie w kolorze białym też byśmy stękali z kolei na to, Iż jest zbyt mały wybór drzwi wewnętrznych. Ciężko jest w takim przypadku zadowolić wymagania klientów. Producenci drzwi zewnętrznych sprawdzając i oceniając zaintrygowanie drzwiami odbiorców pokazują mimo to, że sa wierne ruchy w wyborze drzwi zewnętrznych. Jak słychać dziś na polskim rynku największym zainteresowaniem cieszą się drzwi wewnętrze białego koloru. Ale, wiadomo, potrzeby są odmienne. Kupując drzwi wewnętrzne do mieszkania nierzadko zadajemy sobie zapytanie czy poprawniej jest sprawić sobie tani drzwi zewnętrzne, ponieważ i tak przypuszczalnie w krótkim czasie je zamienimy czy porządniej jest zakupić lepsze drzwi. Niczym tak jest z każdym produktem, tak też i z drzwiami jest także.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi wewnętrzne »

  Jakikolwiek gatunek polskich drzwi wewnętrznych może być wykonany jako wysokiej jakości drzwi, jak również drzwi w okładzinach drewnopodobnych i malowane. Proponujemy drzwi gustowne bądź współczesne. Posiadamy w sprzedaży dodatkowo wysokiej jakości drzwi wewnętrzne warszawa o współczesnych obrysach lub klasycznych. Drzwi każdej firmy posiadają rozmaite rodzaje przeszkleń, w większości wypadków napotykaną szybą w drzwiach wewnętrznych jest przeszklenie jakie zalane jest gładką powłoką zapewniającą nieprzepuszczalność promieni słonecznych dodatkowo za sprawą której zdołamy bez ograniczeń zdołamy zastosować drzwi z taką szybą do łazienek i weselić się eleganckim wystrojem wnętrza swojej łazienki. Na ogół drzwi z szybą wybierane są jako drzwi wejściowe do pokoju, co jest niezmiernie dobrym rozwiązaniem dlatego że światło w odrobinie przebiega przez przeszklenie w drzwiach i delikatnie oświetla pobliskie pomieszczenie. W wielu przypadkach stosowanymi drzwiami z przeszkleniem są drzwi dre które instalowane są jako drzwi wejściowe do domu.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mastertec Jarosław »

  Pan Jarosław jest uznawanym w naszym kraju posiadaczem a także wytwórcą specjalnych produktów. Na stronie mastertec-jaroslaw.pl proponuje swoim odbiorcom sprzedaż i wynajem każdego rodzaju kontenerów, które dostarczane są w różnych konfiguracjach wnętrza, co uwarunkowane jest od wymagań a także propozycji projektu nabywcy zaciekawionego kupnem kontenera. Na stronie mastertec-jaroslaw.pl jest informacja o możliwości zrobienia wedle upodobania klientów, osobistych projektów w oparciu o niezbędną dokumentację. Producent Mastertec gwarantuje również montaż, załadunek, transport a także rozładunek kontenerów już u swojego nabywcy. Warto wejść na stronę www a także ocenić zawarte na niej opinie ze strony aktualnych klientów.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Poznań »

  Usługi studia Marii Jachalskiej z Poznania skierowane są do odbiorców mających zamiar uzyskać nietypowe wnętrza o specyficznym stylu. Propozycja zawiera w sobie porady z zakresu aranżacja wnętrz, zaprojektowanie wizualizacji pomieszczenia w oparciu o wskazówki klienta oraz nadzór nad realizacją wybranego projektu. Zapraszamy do kontaktu z pracownią projektową: Poznań oraz Wielkopolska: tel. 509 676 007.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody dywanowe »

  Specjalizujemy się w domenie realizacji schodów drewnianych, zabiegowych (betonowych i samonośnych), w szczególności schodów spiralnych i dywanowych już od przeszło 20 lat. Oferta produktów ze STOLPOLU jest skierowana do budynków (mieszkań i domów) w całej Polsce i w Europie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów, w których można porozmawiać z konsultantem i zobaczyć na wystawie czy zdjęciach, np. schody spiralne w salonie schody wrocław (Poznań, Wrocław, Gdańsk, Warszawa, Szczecin). Nasze schody to satysfakcja z świetnie dokonanego wyboru, a w następnej kolejności z ich użytkowania. Schody dywanowe i betonowe, w różnych wykończeniach. Na miarę potrzeb, możliwości, gustu. Stworzone dla bezpieczeństwa wygody. Schody opracowane są z użyciem specjalnego softu, pozwalającego na możliwie najbardziej korzystne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koce »

  ABCposcieli.pl to wyjątkowe miejsce gdzie znajdziecie wysokiej jakości koce dla całej rodziny. W naszej ofercie mamy koce największych producentów z kraju oraz z takich państw jak Szwecja, Japonia, Australia, Korea oraz Słowacji. Koce, narzuty i prześcieradła wytwarzane są z bardzo dobrej jakości materiałów o gęstej gramaturze. Wypróbuj koce z abcpościeli.pl a już nigdy więcej nie kupisz ich u naszej konkurencji. Na nasze koce udzielamy 12 miesięcznej gwarancji a na wysokie zakupy dostaniesz dobre promocje. Zapraszamy do zakupów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regały tanio »

  Witamy serdecznie na naszej stronie www.regaly24.pl. Nasz sklep www zajmuje się handlem regałów zbudowanych z plastiku a także innych tworzyw. Gigantyczny zakres barw sprawia, że nasz internetowy sklep zadowoli nawet najwybredniejszego klienta. Różne wymiary spowodują, że każdy korzystający z naszej strony będzie miał olbrzymie możliwości wyboru odpowiedniego mebla regałowego, bądź też odpowiedniej części. Regały w teraźniejszym świecie pełnia niemało funkcji. Są stosowane między innymi w domach, a także w marketach. Nasz sklep www oferuje państwu towar solidny z którego na pewno będziecie
  usatysfakcjonowani. Niskie ceny i niezliczona ilość wyprzedaży to podłoże naszej pracy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armiński »

  Prezentowana witryna została zaplanowana dla osób, które chcą wymknąć się z miasta i zamieszkać w ekskluzywnej podmiejskiej dzielnicy Gdańska. Banino jest szczególnie interesującym położeniem pod zabudowę domków jednorodzinnych przede wszystkim z powodu znakomitej lokalizacji, pozwalającej na szybki transport do centrum Gdańska, oraz porządnie rozwiniętej – i nieprzerwanie rozbudowywanej – infrastrukturze. Opisujemy konstytutywne wiadomości dotyczące inwestora i tegoż osiedla, podajemy dane umożliwiające kontakt i umówienie się na wizytę, w trakcie której będą Państwo mieli szansę samemu przekonać się o niepowtarzalności i niezawodności tego osiedla.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Wybór planu jest początkiem wykonania naszych marzeń o własnym domku. Nasz serwis poświęcony jest głównie gotowym projektom domów. Posiadamy wiele nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych zgodnych z wszystkimi oczekiwaniami konsumenta. Zobaczysz tutaj najlepsze plany z takich kategorii jak domki jednorodzinne z poddaszem, parterowe czy piętrowe. Naszym celem jest zdobycie jak największej liczby dodatnich wyników poprzez odrębne dostosowanie planu do potrzeb naszego nabywcy. Serwis kreuje najwyższą jakość gotowych projektów domów na rynku. Atrakcyjność cen a także profesjonalizm jest naszym największym atutem. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody - ZWP Architektura Krajobrazu - ogrody, projektowanie ogrodów Warszawa, mazowieckie »

  Firma ZWP Architektura Krajobrazu to nowa pracownia oferująca tworzenie projektów terenów zieleni oraz ogrodów. Podstawową gałęzią działalności biura jest projektowanie ogrodów. Zasadą we współpracy z Klientem jest włączanie Go w proces tworzenia projektu. Takie podejście przekłada się na stworzenie projektu odpowiadającego oczekiwaniom Zleceniodawcy. W celu wyceny projektu konieczna jest wizja lokalna w terenie - jednak wizyta taka nie zobowiązuje do wybrania naszej oferty i jest darmowe. Po nawiązaniu współpracy, powstaje kilka wariantów koncepcji początkowych. Później są omawiane z klientem, modyfikowane, ewentualnie łączone fragmentami. Kolejnym etapem jest stworzenie projektu koncepcyjnego docelowego i rzetelnej oraz wyczerpującej dokumentacji wykonawczego projektu. Koncepcja składa się m.in. z rzutu, przekrojów podłużnych oraz poprzecznych oraz wizualizacji. Podstawowymi elementami projektu wykonawczego są projekty roślinności, nawierzchni i elementów małej architektury. Wszystkie dostarczone szkice są zwymiarowane, a także zawierają informacje dotyczące sposobu sadzenia materiału roślinnego i przygotowania miejsca pod nasadzenia. Do dokumentacji wchodzą także szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne oraz informacje na temat sposobu wykończenia powierzchni pod nasadzenia. Projekt nawierzchni zawiera zwymiarowany rysunek przedstawiający wzór, oznaczenie miejsc zastosowania obrzeży i przekroje przez różne rodzaje nawierzchni, a także poprzez połączenia nawierzchni z nasadzeniami oraz obszarem trawnika. Oba wymienione projekty (projekt szaty roślinnej i projekt nawierzchni) zawierają wyliczenia zapotrzebowanie na materiały. Projekt małej architektury zawiera informacje o usytuowaniu elementów oraz o montażu. W skład takiego projektu wchodzą również rysunki techniczne oraz karty katalogowe użytych materiałów z podaniem marki referencyjnej. Zapewniamy, że ogrody to nasza pasja. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ogrody Warszawa i cały kraj.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompoyzt WPC »

  Firma TDM Tarasy Drewniane zajmuje się importem, produkcją oraz montażem tarasów drewnianych i kompozyt WPC. Oferujemy również oleje dla pielęgnacji tarasów oraz usługi montażu oświetlenia, jakie sprawi, iż Państwa taras przenigdy negacja logiczna będzie mrocznym miejscem. Zapraszamy także do naszego sklepu online, dokąd znajdą Państwo szereg przydatnych elementów. Na stronie www tdmdrewno.pl zamieściliśmy także porady, które z pewnością ułatwią elekcja drewna oraz późniejszą pielęgnację.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refleksole »

  Znakomite systemy zaciemnień do okien i drzwi montuje G&P Blinds. Za tą marką stoją dwie firmy z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie wspominanych systemów zaciemnień i za sprawą tego mają możliwość zaoferować systemy jak: refleksole lub żaluzje fasadowe wyprodukowane z najlepszych materiałów dostępnych na świecie oraz fachową obsługę klienta, który ma wysokie a także sprecyzowane wymagania. Cała oferta i kontakt z nami znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Pragniemy Wam zaprezentować ofertę naszego sklepu internetowego „Grzejniki-Sklep.com”, który oferuje grzejniki i specjalistyczne doradztwo w zakresie ich wyboru i montażu. Jak właściwie każdy wie wybór odpowiedniego modelu będzie miał znaczący wpływ na jego odpowiednie funkcjonowanie. Toteż w naszym sklepie masz do wyboru grzejniki łazienkowe bardzo znanych producentów. Na zakupione grzejniki udzielana jest przez naszą firmę gwarancja, a do zestawu dokładane są elementy umożliwiające prawidłowy montaż grzejników. Urozmaiceniem naszej propozycji jest możliwość wyboru grzejników w wersjach kolorystycznych. Pragniemy jednakże uprzedzić że grzejniki w poszczególnych kolorach, dużo lepiej oddają barwy na żywo, aniżeli na zdjęciach. Wysyłka w naszym sklepie odbywa się każdego dnia, a więc na zamówione artykuły nie będziesz musiał długo czekać. Ofertę naszego sklepu urozmaiciliśmy dodatkowo o grzejniki dekoracyjne, podkreślające wygląd każdego pomieszczenia. Zapraszamy was zatem do obejrzenia naszej propozycji, a także do składania zamówień na grzejniki.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent luster »

  Jesteśmy nowo powstałą firmą na naszym krajowym rynku, niemniej jednak wbrew młodego stażu nasz szklarstwo Łódź oferuje wszystkim Państwu bogaty wachlarz profesjonalnych usług popartych bardzo wysoką jakością zrealizowania. Należące do nas wyroby to szeroka oferta różnego typu luster będących naszą specjalnością a także niewymiarowych kabin pod prysznic. Dysponujemy najlepszymi pracownikami w tej branży. Zaciekawiła Cię nasza działalność? Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony a także bliższego zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Opisywana platforma internetowa poświęcona jest projektowaniu lokali. Firma Inventive Interiors posiada na niej swoje przykładowe realizacje z wykonanych prac, jak też i wiele innych przydatnych rzeczy, takich jak eseje dotyczące projektowania lokali umieszczone w prasie fachowej, bądź też różnego rodzaju przewodniki. Ponadto istnieje sposobność zarejestrowania się na opisywanej stronie i pobrania bezpłatnego ebooka odnoszącego się do projektowania kuchni i łazienki. Co więcej, użytkownicy zainteresowani świadczeniami firmy Inventive Interiors mogą zamówić projekt lokalu online. Platforma webowa dostępna jest ponadto w języku angielskim.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane aluminiowe »

  Odnawiają Państwo apartament, planują zmianę okien nie mogliście poprawniej trafić niż na stronę naszego salonu. W propozycji posiadamy okna zrobione z drewna z zewnętrzną nakładką wykonana z aluminium, okna PCV posiadające zewnętrzną nakładką wykonana z aluminium, i tradycyjne okna PCV. Zakład jest liderem w produkcji okien energooszczędnych oraz biernych bierność potwierdzona certyfikatami. A całość w salonie Infini gdzie Państwa miło zapraszamy. Możecie Państwo uwierzyć wysokiej jakości produktów i kompetencji i umiejętnościom dystrybutorów rozpocząwszy od momentu doradztwa, poprzez składanie aż po serwis. Z nami pozyskują Państwo poczucie bezpieczeństwa, lepszą jakość życia i wzrost wartości Państwa mieszkania. Zapraszamy do skrupulatnego poznania się z naszą propozycją w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami a my służymy pomocą. Nasze okna są w wielu mieszkaniach oraz budynkach przez multum lat służą domownikom.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali - producent »

  Czy domy z bali mają szansę zastąpić tradycyjne domy, czy mieszkanie w nich może być bardziej wygodne? Okazuje się że tak. Potwierdzają to statystyki wykonywane poprzez firmy inwestycyjne. Każdego roku przybywa w Polsce coraz więcej domów stworzonych z drewna, a osoby które decydują się na taki dom często mają problem ze znalezieniem spółki która zajmuje się najwyższej klasy budową takiego rodzaju domów. Jest to spowodowane zwłaszcza tym że nasz rynek nieruchomości jeśli chodzi o domy z bali, nie jest tak dokładnie rozwinięty jak za granicą. My jako jedna z pierwszych spółek, działamy już na rynku polskim oraz rynku zagranicznym. Przygotowaliśmy już dziesiątki realizacji domów drewnianych, a radość naszych nabywców dodaje nam motywacji do tworzenia kolejnych ciekawych projektów. Jeśli zatem podjąłeś już decyzję, że twój dom musi być z drewna zapoznaj się z naszą ofertą oraz przykładowymi projektami dostępnymi w naszej galerii fotografii.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Jeśli chcesz porad znanego architekta wnętrz, a może głowisz się nad kształtem swojego ogrodu, lub gdy trudzisz się co do spodziewanego kształtu twojej kuchni czy balkonu oznacza to krótko, że musisz odwiedzić naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Wyłącznie u nas w przejrzysty i przystępny sposób dostaniesz zbiór inspirujących porad i sugestii od szerokiej gamy speców parających się profesją tworzenia i twórczej aranżacji różnorodnej maści lokali czy też ogrodów.
  W bliższej przyszłości myślimy powiększyć nasz adres internetowy o pozostałe treści takie jak: akcesoria i rzeczy niezastąpione przy modernizacji i projektowaniu zabudów. Naszym celem w funkcjonowaniu jest ukazanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie człowiek jest wyłącznie w stanie sobie wyobrazić. Czasy kiedy byliśmy w stanie zadowolić się zwyczajnym stołem, dwoma taboretami i łóżkiem już prysły w zapomnienie. Teraźniejsze możliwości wymyślania innowacyjnych pomysłów w tworzeniu pomieszczeń w powiązaniu z ogromnym zestawem różnorakich artykułów wykończeniowych sprawiają, że w łatwy sposób możecie Państwo stworzyć mieszkanie waszych wyobrażeń.
  Zapraszamy do współpracy także zdolnych twórców ogrodów, architektów przestrzeni czy też kreatywnych przedstawicieli biur dekoratorskich, aby gratisowo tworzyli swe konta na naszych łamach, a przez to powiększali swoją obecność na rynku. Wyłącznie u nas odkryjecie w całej krasie swe najinnowacyjne i najbardziej oryginalne projekty aranżacji wnętrz czy też ogrodów.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona:

Adres: