Ogrody Podkategoria: Ogrody

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety »

  Tapetuj.pl to sklep internetowy z bogatą gamą wzorów fototapet na ścianę w różnych rozmiarach. Dzięki takim dekoracjom odnowisz wnętrza, w których przebywasz oraz nadasz im przyjaznej atmosfery. Wszystko to w łatwy sposób. Do każdej fototapety dołączamy klej niezbędny to położenia tapety. Ponadto posiadamy tapety ścienne z najnowszych kolekcji. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak Rasch, As Creation czy Komar. A także tapety winylowe, tapety do malowania, kasetony sufitowe, okleiny meblowe i inne.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Internetowy sklep ogrodniczy.Ogrody są piękne, zdobią nasze domy, jak również tworzą naszą własną indywidualną konklawe. Ten, który Ty stworzysz może być cudowny, pełen życia i przepięknych barw, otoczony z jednej strony drzewami grusz, jabłoni, śliw, czereśni, wiśni z drugiej natomiast strony wysokim zielonym żywopłotem. W ogrodzie, działce ogrodniczej może znajdować się wiele odmian kwiatów, tak dużo, że gdy na nie patrzysz będziesz widział tęczę z maków polnych, chabrów, niezapominajek, bratków, fiołków, róż. Wszystkie one mogą tworzyć oryginalną mozaikę. W tym ogrodzie mogą rosnąć nie tylko kwiaty, lecz także chwasty. Pamiętaj ziele nie zdobi ogrodu, ale też go nie oszpeca... bo co to za ogród bez chwastów. Jak w każdym ogrodzie są rośliny pożyteczne, upiększające i niepożyteczne?Twój ogród można także wyposażyć w huśtawkę, oczko wodne, piaskownicę dla dzieci jak i grilla, przy którym możesz spędzać długie romantyczne wieczory.Aby to wszystko osiągnąć polecam nasz sklep ogrodniczy.Zajmujemy się sprzedażą artykułów ogrodniczych takich jak nawozy płynne, nawozy naturalne, nawóz ogrodniczy nawóz granulowany, środki ochrony roślin, środki grzybobójcze, środki owadobójcze, środki chwastobójcze, nasiona kwiatów, nasiona ziół, nasiona warzyw , nasiona traw, cebulek kwiatowych wiosennych i jesiennych, bylin, krzewów róż.W naszym sklepie ogrodniczym można nabyć środki przeciw gryzoniom, owadom, fliselinę, rękawiczki ogrodnicze, ziemię ogrodniczą, folie ogrodniczą, zraszacze, konewki, polewaczki węże ogrodnicze do podlewania i nawadniania waszych ogrodów. Także kupisz narzędzia ogrodnicze: szpadle, łopaty, sekatory, grabie, piły ręczne, nożyce do trawy i żywopłotu, widły.Zapraszam od naszego sklepu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy remontowe »

  Serwis ogłoszeniowy dedykowany dla przedsiębiorstw remontowo-budowlanych oraz osób planujących budowanie dla siebie| dom czy też też zrobić remont. Można w nim znaleźć w parę chwil dzięki fajnej Giełdzie Ogłoszeń wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, które zaproponują swoją ofertę. Dodatkowo odszukasz tam profesjonalne poradniki powiązane z architekturą, przebudową wnętrz i ich projektowaniem. Do dyspozycji odwiedzających stron będzie również forum dyskusyjne, na którym będziesz mógł podzielić się własnymi efektami pracy oraz szukać porad w wyżej omawianym temacie.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studnie - odwierty »

  Potrzebujesz firmy, która oferuje wiercenie studni głębinowych, pompy ciepła, czy też odwierty geotermalne? W razie, gdy odpowiedź brzmi tak, to strona www pod adresem www.studnie.biz jest świetnym na to sposobem, albowiem jest to sprawdzona i znana firma, jaka od wielu lat trudni się powyżej wyliczonymi rzeczami. W skrócie jeśli chcesz wybrać sprawdzoną firmę, to koniecznie zdecyduj się na stronę pod adresem www.studnie.biz, gdyż będziesz z pewnością w 100 procentach zadowolony.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody - ZWP Architektura Krajobrazu - ogrody, projektowanie ogrodów Warszawa, mazowieckie »

  Firma ZWP Architektura Krajobrazu to nowa pracownia oferująca tworzenie projektów terenów zieleni oraz ogrodów. Podstawową gałęzią działalności biura jest projektowanie ogrodów. Zasadą we współpracy z Klientem jest włączanie Go w proces tworzenia projektu. Takie podejście przekłada się na stworzenie projektu odpowiadającego oczekiwaniom Zleceniodawcy. W celu wyceny projektu konieczna jest wizja lokalna w terenie - jednak wizyta taka nie zobowiązuje do wybrania naszej oferty i jest darmowe. Po nawiązaniu współpracy, powstaje kilka wariantów koncepcji początkowych. Później są omawiane z klientem, modyfikowane, ewentualnie łączone fragmentami. Kolejnym etapem jest stworzenie projektu koncepcyjnego docelowego i rzetelnej oraz wyczerpującej dokumentacji wykonawczego projektu. Koncepcja składa się m.in. z rzutu, przekrojów podłużnych oraz poprzecznych oraz wizualizacji. Podstawowymi elementami projektu wykonawczego są projekty roślinności, nawierzchni i elementów małej architektury. Wszystkie dostarczone szkice są zwymiarowane, a także zawierają informacje dotyczące sposobu sadzenia materiału roślinnego i przygotowania miejsca pod nasadzenia. Do dokumentacji wchodzą także szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne oraz informacje na temat sposobu wykończenia powierzchni pod nasadzenia. Projekt nawierzchni zawiera zwymiarowany rysunek przedstawiający wzór, oznaczenie miejsc zastosowania obrzeży i przekroje przez różne rodzaje nawierzchni, a także poprzez połączenia nawierzchni z nasadzeniami oraz obszarem trawnika. Oba wymienione projekty (projekt szaty roślinnej i projekt nawierzchni) zawierają wyliczenia zapotrzebowanie na materiały. Projekt małej architektury zawiera informacje o usytuowaniu elementów oraz o montażu. W skład takiego projektu wchodzą również rysunki techniczne oraz karty katalogowe użytych materiałów z podaniem marki referencyjnej. Zapewniamy, że ogrody to nasza pasja. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ogrody Warszawa i cały kraj.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompoyzt WPC »

  Firma TDM Tarasy Drewniane zajmuje się importem, produkcją oraz montażem tarasów drewnianych i kompozyt WPC. Oferujemy również oleje dla pielęgnacji tarasów oraz usługi montażu oświetlenia, jakie sprawi, iż Państwa taras przenigdy negacja logiczna będzie mrocznym miejscem. Zapraszamy także do naszego sklepu online, dokąd znajdą Państwo szereg przydatnych elementów. Na stronie www tdmdrewno.pl zamieściliśmy także porady, które z pewnością ułatwią elekcja drewna oraz późniejszą pielęgnację.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody galeria »

  Projekty ogrodów. Jesteśmy firmą oferującą projektowane ogrodów przydomowych - Leszno. Jesteśmy zespołem młodych, zdolnych, ambitnych ludzi z pasją tworzenia. Posiadamy w ofercie projekty ogrodów przydomowych, wykonane z indywidualnym podejściem i skrupulatnym dopracowaniem szczegółów. Polecamy skarpę w ogrodzie, ogród naturalny, ogrody dworskie, ogród nowoczesny. Mamy do zaoferowania funkcjonalność i wykorzystanie nowatorskich technologii, a przy tym szyk i elegancję wykonanych projektów. Oferujemy usługi na miarę europejskich standardów. Jesteśmy członkiem prestiżowych organizacji branżowych. Możemy się pochwalić realizacjami w wielu europejskich miastach, takich jak Mediolan, Paryż, Moskwa czy Berlin. Oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów GardenPuzzle.pl »

  Serwis gardenpuzzle.pl to uczciwe informacje na temat ogrodnictwa, z tej racji każdy amator zieleni powinien bez wahania znaleźć chwilę, by przejrzeć mieszczące się tu informacje. Są one o tyle przyciągające, iż nawiązują do współczesnych trendów w ogrodnictwie, dzięki nim bez większego problemu będzie można stworzyć własną idyllę, w której spędzanie wolnego czasu będzie prawdziwą uciechą. prestiżowąmożliwością jest opcja zaprojektowania własnego ogrodu na podstawie załączonego zdjęcia. Każdy, kto ma wolę wypróbować zamieszczony na stronie program powinien odwiedzićserwis GardenPuzzle.pl.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Na naszej stronie dowiedzą się Państwo, czym są szamba betonowe i do czego służą. Uzyskacie też krótkie, ale treściwe informacje w temacie ich budowy tudzież bezpieczeństwa ich użytkowania. Do tego wszyscy ci, którzy są bardziej wnikliwi, będą mogli dowiedzieć się, jakie są typy poszczególnych konstrukcji oraz którą najlepiej wybrać, o ile potrzebujemy zainwestować w taki wyrób. W dodatku będziecie mogli przyjrzeć się wszelakim dokumentom oraz atestom, jakie ma nasza firma plus poczytać, jakimi sposobami i za jaką cenę oferujemy przewóz szamba do jego miejsca przeznaczenia. Poza tym zobaczyć u nas można fotografie, pozwalające dobrze zorientować się w omawianym temacie. Odnajdziecie na stronie także kontakt, gdzie zamieszczone są numery telefoniczne do biura oraz formularz e-mailowy, którym można przesłać wszelkie zapytania.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://pocztaikwiatylodz.pl »

  Pewna sprawa zapewne nigdy się nie znuży - to wręczanie prezentów oraz zadowolenie obdarzonej jednostki, jaka zupełnie nie myślała o prezencie od Ciebie. Profesjonalna poczta dostarczy Ci kwiaty bez wychodzenia z domu bądź jesteś w stanie wprowadzić przy przekazywaniu nutę tajemniczości - mianowicie po wyselekcjonowaniu ofiarowanego kwiatka i uiszczeniu szybkiego przekazu, sam wyznaczasz stanowisko przyniesienia wiązanki przez posłańca. Motyw do tej pory kojarzony szczególnie z kina wprowadziliśmy w życie i to na terenie całej Łodzi.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skład opału Gdańsk »

  PHU ERGE prezentuje niedawno utworzoną stronę firmową www.wegiel-granit.pl, na której znajdą Państwo pełną ofertę firmy, dane kontaktowe, a także ciekawe zdjęcia dotyczące działalności przedsiębiorstwa z Kolbud. PHU ERGE w sprzedaży hurtowej i detalicznej oferuje certyfikowany materiał opałowy najwyższej jakości, pochodzący z pewnych źródeł w następującym asortymencie: groszek, ekogroszek, miał węglowy, kostkę i orzech. Węgiel jest pakowany w worki lub sprzedawany luzem. PHU ERGE zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa »

  Firma Libet produkująca surowce do budowy i dekoracji takie jak kostka granitowa chce zademonstrować swoją zamożną propozycję sprzedażową zwróconą zarówno do użytkowników pojedynczych jak i kompetentnych spółek budowniczych. Budulce wytwarzane przez Libet odznaczają się najlepszą jakością wykonania i ogromną odpornością na zniszczenia na skutek czego stały się ogromnie dobrze rozpoznawane w branży przemysłowo-budowlanej. Na portalu internetowym zakładu można zaznajomić się z całym tworzonym asortymentem, gdzie scharakteryzowana została również kostka brukowa wzory której można sobie dostosować według własnego uznania i potrzeb.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosiarki »

  Początki naszej firmy dosięgają początku lat trzydziestych dwudziestego wieku, gdy toteż zaistniał mały warsztat ślusarski, który w toku dziesiątek lat przekształcił się w ogólnoświatowego gracza na rynku zaawansowanych technologii. W tej chwili jesteśmy obecni na wszystkich lądach, a nasze specjalistyczne towary są wykorzystywane w najróznieszych specjalnościach, przez biznesmenów, fabrykantów, usługodawców i prywatnych kontrahentów. Na nasz sukces teraz pracuje już ponad trzy tysiące wykwalifikowanych pracowników, którzy są mocno związani z własną organizacją.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Traktorki ogrodowe »

  Nasza firma dostarcza towary z wysokiej półki. Kosiarki do trawy które zostały wyprodukowane w oparciu o najlepsze technologie są stałym elementem naszej oferty. Dla użytkowników którzy potrzebują wybitnie solidnych urządzeń, które uproszczą koszenie trawnika w rozmaitych miejscach, skonstruowaliśmy kosiarki elektryczne, które są wykonane z nad wyraz dobrych materiałów. Nasze kosiarki wyróżnia duża odporność, bezawaryjność. dzięki naszym kosiarkom koszenie trawy jest lekkie, przyjemne i szybkie.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy ogrodzenia Poznań »

  Bardzo duży asortyment okien, bram czy ogrodzeń odnaleźć da się w ofercie przedsiębiorstwa BRAHMA. Ta działająca w Poznaniu, Wielkopolsce jak też Lubuskim firma, wykonuje wszechstronne prace związane ze sprzedażą oraz montażem powyżej wspomnianych produktów. Z propozycją BRAHMA można zaznajomić się m.in. za pośrednictwem strony online firmy. Na pojedynczych zakładkach witryny prezentowane są dokładnie proponowane tu bramy garażowe, drzwi, systemy ogrodzeniowe bądź okna. W każdej kategorii artykułów klient może oczekiwać na ich bardzo duży asortyment. Dla przykładu oferowane tu okna drewniane bądź też okna aluminiowe posiadają różnego rodzaju wielkości. Przy fachowym wsparciu specjalistów z BRAHMA, każdy na pewno znajdzie tu okna spełniające jego wymagania. Tak samo sytuacja wygląda w przypadku innych produktów. Na znakomitą ofertę bram garażowych, bram ogrodzeniowych bądź też samych ogrodzeń, składa się ogromny wybór zarówno pod kątem surowców jak i wielkości.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnia Kraków »

  Połączyła nas miłość do krokusów - dawno każdy miał osobny kiosk z kilkoma dzbanami, a dziś zbudowaliśmy prawdziwą filię elektronicznej bukieciarni, jaka z roku na rok się polepsza. Mamy coraz to nowatorskich konsumentów, jacy po paru minutach zdają sobie sprawę, że wprost znakomicie trafili. Nie ma bowiem nic lepszego aniżeli posłanie człowiekowi wartościowego pęku z wielu róż lub bratków i dostarczenie go świtaniem, gdy obdarowywana osoba właśnie co wstała z łoża. Czyż to nie wspaniały pomysł?

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia elektronarzędzi Mszczonów »

  Każdy, kto na obszarze woj. mazowieckiego poszukuje sprzętu tudzież narzędzi budowlanych i ogrodniczych, powinien wziąć pod uwagę usługi F.H.U. NORGE24. Tak się składa, że tu w każdej chwili można dokonać wynajmu potrzebnego sprzętu czy też narzędzi, na jakie pojawia się potrzeba. Firma zaprasza na własną stronę internetową, gdzie można bliżej zapoznać się z propozycją. Natomiast w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skontaktować się z przedstawicielem firmy, który udzieli każdej możliwej pomocy. Każdy otrzyma to, czego chce, korzystając z szerokiego wachlarza usług wynajmu sprzętu tudzież narzędzi.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Florystyczna poczta Gdańsk »

  Nigdzie nie ma tak pięknych kobiet jak w Trójmieście. Z tego względu zapraszamy do obsypywania ich najdoskonalszymi w centrum kwiatkami. Polskie kwiaciarki, dzięki swojemu obyciu oraz smakowi estetycznemu potrafią zbudować atrakcyjną wiązankę na każdą okoliczność, zaś to wszystko za atrakcyjną cenę. Wszystkie możliwości zlokalizujesz na naszej witrynie www. Możesz także zadzwonić, przedstawić sprawę - komu oraz dlaczego pragniesz sprezentować kwiaty, a my po konsultacji z Tobą wydobędziemy możliwie najodpowiedniejszy wzorzec. Zbadaj firmowe internetowe kramowisko już dziś.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram »

  Pragniemy poinformować Cię o katalogu usług/produktów korporacji Amax zajmującej się montażem automatycznych systemów do bram garażowych, czy wjazdowych. Mamy odpowiednie zaplecze technologiczne, umiejętności, regularną strukturę kontrolowania. Jesteśmy w stanie realizować zapotrzebowania na terenie całego państwie. Współpracujemy z wieloma wykonawcami. Do tego mamy towary renomowanych producentów tj. NICE, FAAC, CAME. Skontaktuj się z nami po więcej niebagatelnych najmniejszych elementów. Doradzimy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Podamy bezpłatną wycenę. Automatyka do bram garażowych, fotokomórki i wiele innych rzeczy znajdziesz w chwili obecnej w Amax. Dajemy sto procent satysfakcji.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Poznań »

  W grupie fotografii Bin Bruk z Poznania zaprezentowanej na witrynie umieszczono zatrudnionych przy pracy a także maszyny, którymi się posługują. Ponieważ przedsiębiorstwo z Poznania ma sporo pozytywnych opinii od konsumentów, na witrynie umieszcza tylko te najświeższe. Można nabyć kostkę brukową lub zamówić jej położenie. Wiedza i kompetencje brukarzy z poznańskiego Bin Bruku zaowocują solidnym wykonaniem. Brukarstwo potrzebuje dokładności i użycia nienagannej jakości artykułów. Żeby układać kostkę brukową niezbędna jest zdolność pracy z projektami. Przedsiębiorstwo z Poznania wystawia gwarancję na wykonane usługi brukarskie. Kosztorys wykonany przed układaniem kostki brukowej jest całkiem bezpłatny. Kosztorys można pozyskać organizując wizytę pracownika w miejscu układania kostki.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: