sprzątanie biur Podkategoria: sprzątanie biur

Sortuj po:

 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie grobów »

  Firma działa na rynku warszawskim od roku 2006. Oferuje obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Spełnia każde indywidualne życzenie klienta! Poleca również usługi kamieniarskie. Działa na terenie wszystkich cmentarzy na terenie Warszawy. Dokumentacja fotograficzna dla klientazleceniodawcy|klientów}. Gwarancja atrakcyjnych cen!

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czysta elewacja - mycie okien i elewacji »

  Czysta-elewacja.pl to profesjonalny serwis zajmujący się myciem przeszkleń oraz elewacji. Poprzez zastosowanie nowoczesnej i ekologicznej technologii możemy zaproponować rozwiązanie pozwalajace na czyszczenie powierzchni do wysokosci 22m.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur częstochowa »

  Przedsiębiorstwo REINIGUNGS SERVICE WOLDAN egzystuje od 1996 r. Mocną stroną firmy jest wysoka jakość i pełny asortyment sprawowanych usług. Zajmujemy się kompetentnym oraz oszczędnym porządkowaniem, raz za razem przystosowując dokonania organizacji do wymagań rynku. Wspieramy naszych Interesantów w prawidłowym zachowaniu schludności. Kalkulacji usługi dokonuje się po zbadaniu celu i przedstawieniu zasięgu prac przez Klienta absolutnie gratis. Przyrządzanie wyceny usługi nie zmusza Klienta do jej zamówienia. Zachęcamy do wykorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Warszawa »

  Gdy nie masz czasu na sprzątanie, a cenisz sobie porządek zatrudnij firmę sprzątającą. Nasza firma oferuje sprzątanie dla osób prywatnych (w domach i mieszkaniach), a także dla firm (sprzątanie biur, magazynów, hal). Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku od kilku lat. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki, ponieważ dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać prace dużo szybciej i sprawniej. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafy metalowe »

  Firma Zormet absorbuje się sprzedażą szaf metalowych oraz innych produktów z metalu. W swojej ofercie posiada szafy: BHP , do magazynowania akt, kartotekowe, szkolne a także specjalistyczne (np. skrytkowa na monety, lekarska, na narzędzia, na gaśnicę). Na tej stronie internetowej można przejrzeć szeroki asortyment stołów warsztatowych. Zormet oferuje swoim nabywcom również regały: na duże obciążenia, wykonane ze stali nierdzewnej, magazynowe, archiwalne, i również stoliki i krzesła. Przedsiębiorstwo poleca także kosze siatkowe, ławki, palety metalowe jak również wieszaki. Firma oferuje usługi cięcia a także gięcia elementów metalowych. Firma prosperuje na rynku od 1986 roku. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami zagranicznymi z Francji a także Danii.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Poznań »

  Nie posiadasz czasu na sprzątanie mieszkania? Pomieszczenia w Twym biurze wymagają cyklicznego oraz odpowiedniego sprzątania? Clean & Tidy - firma sprzątająca Poznań to efektywne rozwiązanie na wspomniane trudności. Sprzątanie mieszkań i sprzątanie biur Poznań to strefy w których firma sprzątająca Clean & Tidy jest fachowcem. Każdego rodzaju mycie okien czy też czyszczenie dywanów świadczone jest tam bardzo dobrze.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szafy wnękowe »

  Spółka Creator – producent mebli na wymiar – poleca swoją witrynę internetową szafy-meble.pl. Zobaczą na niej Państwo bogatą propozycję wyposażania domu na zamówienie. Creator szyci się funkcjonalnością a także ergonomicznością swoich produktów. Produkuje szafy do zabudowy, szafy wolnostojące, meble do wyposażenia łazienek, biurowe oraz na wyposażenie kuchni. Szczególnie poleca szafy z grafiką czy fototapetą. Państwa szafa może być teraz wielkim dziełem sztuki, który nada pokojom oryginalny design. Na stronie meble-szafy.pl dostępne są osiągnięcia firmy w tym obszarze. Foto galeria nieustannie się rozrasta, co świadczy o rosnącej wziętości na tego rodzaju meble. Spółka Creator to meble wykonane z wysokiej jakości surowców, fachowe doradztwo oraz błyskawiczne terminy wykonania projektu.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Profesjonalne »

  Nasza firma jest specjalistą w zakresie utrzymywania czystości i porządku, mamy wypracowane już modele pracy, które pozwalają nam sprawnie odnaleźć się na różnego rodzaju obiektach. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i konkretne modele zarządzania czystością dostosowujemy do specyfiki obiektów. Nasze usługi to nie tylko sprzątanie wewnątrz budynków, ale także usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych oraz odśnieżanie powierzchni dachów płaskich podczas śnieżnej zimy.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów »

  Dywan to niezmiernie wrażliwa na zaplamienie składnik podłogi. Zwykły człowiek na 100% nie wie o tym, że nawet dobrze odkurzony dywan ma w sobie wiele ukrytego brudu oraz bardzo dużo mikroorganizmów. Walczyć można z tymi kłopotami jedynie za pomocą częstego czyszczenia oraz prania. Odpowiednio wyczyszczony dywan odzyskuje dawną miękkość i kolory. Zerowa wiedza z dziedziny czyszczenia dywanów nie usprawiedliwia kupowania dywanów nowych gdy tylko stary będzie zbyt brudny, bo skuteczną metodą na brudny dywan są usługi naszej firmy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stół Warsztatowy »

  Nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, która nieprzerwanie działa na polskim i europejskim rynku od ponad czterdziestu dwóch lat. Jako jedna z nielicznych firm produkcyjnych w swojej branży zajmujemy się również realizacją mniejszych zleceń od pojedynczych klientów indywidualnych. Dla naszych klientów projektujemy rozwiązania do biur, sklepów, warsztatów i magazynów, a także produkujemy gotowe wyroby według projektu, który dostarczą Państwo do nas lub my zrobimy według odpowiedniej specyfikacji, następnie dostarczamy na miejsce, dokonujemy montażu.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła biurowe »

  Krzesla-biurowe.eu to internetowy sklep przedstawiający szeroką gamę różnych krzeseł biurowych będących koniecznym wyposażeniem wielu firm, również większych, jak i mniejszych. Oferujemy różnego typu krzesła biurowe, w pełni odpowiadające Państwa oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo standardowe, klasyczne stołki barowe , jak i wysokiej jakości, zrobione ze skóry eleganckie krzesła. Zapewniamy profesjonalną obsługę i specjalistyczne podejście naszych pracowników do każdego klienta. Cechuje nas rzetelność i wysoka jakość oferowanych przez nas towarów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.krzesla-biurowe.eu.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia niemiecka Poznań »

  Chemia niemiecka ma kolosalną renomę na rynku Polskim. Poznań posiada wielki dobór niemieckiej chemii i wiele sklepików się w tych wyrobach specjalizuje. Chemia z Niemiec zdobyła szeroką sławą głównie ze aspektu na lepszą jakość produktów i wyraźnie zwiększoną efektywność w stosowaniu. Szczególnie proszki do płukania cieszą się zainteresowaniem gdyż przy często niższej wartości konkretne pudełko wystarcza na dłuższy czas aniżeli pudełko tej samej objętości polskiego proszku o tej samej nazwie.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona mienia »

  Osłona obiektów to kwestia wymagająca doświadczenia i wiedzy praktycznej. Trzeba potrafić należycie czynić i co najważniejsze adekwatnie reagować. Stąd też ochronę własnej korporacji, domu czy budynku powierz prawdziwym fachowcom. Grupa prof-us od dużej ilości lat zajmuje się ochroniarstwem. Na dodatek świadczymy usługi sprzątania obiektów i budynków. Mamy dobrze wykwalifikowaną i rozliczną ekipę, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego zadania. W ciągu lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów, o czym świadczą referencje od nich samych. Przeto jeżeli poszukujesz godnego partnera zgłoś się do nas.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: sprzątanie biur

sprzątanie biur - nowa strona:

Adres: