Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Szkoła językowa OLC prowadzi kursy angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego od 1990 roku. Organizujemy kursy języka angielskiego na na wszystkich poziomach zaawansowania. Świadczymy naukę zarówno w trybie grupowym, jak również indywidualnym.
  Zapraszamy do zapoznainia się z naszą ofertą www. olc. com. pl

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Klub Malucha w Piasecznie oferuje profesjonalna opieke nad twoim dzieckiem. Powrót matek na rynek pracy nie zawsze jest taki łatwy. Czasami wynika to z konieczności szukania odpowiedniej opieki dla dziecka. Każdemu rodzicowi wydaje się, bowiem, że każdy wybór będzie zły. Nie ma jednak wyboru, jak znaleźć odpowiednią opiekę dla malucha, która pozwoli na realizowanie planów zawodowych. Wiele osób zastanawia się nad zatrudnieniem opiekunki, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze jest to dobry pomysł. Wielu rodziców narzeka na przykład na to, że ciężko jest znaleźć odpowiednią opiekunkę do dziecka, która będzie spełniała wszystkie wymogi. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem wydaje się przedszkole warszawa. Zdecydowana większość rodziców uważa, że to właśnie przedszkole jest najlepszym wyborem. W placówce dostępne są opiekunki, które świadczą opiekę nad naszym dzieckiem całościowo. Ponadto maluch ma styczność z innymi dziećmi, co jak wiadomo jest bardzo ważne w prawidłowym rozwoju. W przedszkolu możemy liczyć również na różnorodne zajęcia grupowe, dzięki którym nasze dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Privet to miejsce, w którym w nieszablonowy sposób uczymy obcych języków. To do tego obiekt, który to zdecydowanie winieneś zaznaczyć na swej mapie, kiedy będziesz pragnął wykonać profesjonalne tłumaczenia. Rosyjski, angielski, czy może któryś język pozaeuropejski, jak chiński, turecki, dla naszych lektorów konfrontacja z tego typu przedsięwzięciami to nic wielkiego. Organizujemy kursy stacjonarne, ale prócz tego wyjazdowe, na których kursanci mają sposobność z bliska zapoznać się z całkiem obcą kulturą i sprawdzić uzyskane kwalifikacje.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biologia »

  All4school. pl to nieco więcej niż kompilacja notatek do szkoły. Oprócz nich dla uczniów szkół podstawowych upubliczniamy video w serwisie youtube. com, streszczenia książek, gotowe rozwiązania zadań a także forum na którym można zadawać wszelkie pytania (odpowiemy tak szybko jak to możliwe). Pragniemy jeszcze lepiej pomagać uczniom dlatego dynamicznie się rozwijamy. Każdego dnia zamieszczamy nowe zadania i poradniki.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizyka »

  Szukasz skutecznej metody na naukę matematyki i fizyki? Wpisz w przeglądarkę zadania. all4school. pl kliknij na wybrany przedmiot, z którym masz problemy w nauce i kliknij na zadanie z odpowiedniego działu. Wyświetli Ci się przykładowe rozwiązanie z dokładnym wyjaśnieniem. Do niektórych poleceń dołączamy filmy na youtube. com, przez co jeszcze lepiej będziesz mógł zrozumieć to polecenie. Jeżeli nadal nie będziesz rozumiał zadania możesz zapytać się o nie w komentarzach - wyjaśnimy je dokładniej.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z matematyki »

  Matematyka to jeden z tych przedmiotów, który w szkole sprawia nam najwięcej kłopotu. O ile chcecie poprawnie przygotować się na egzamin dojrzałości, to nasze zadania maturalne z pewnością uproszczą Wam to. Przygotowaliśmy bardzo dużo mniej lub bardziej wymagających zadań, dzięki którym sprawdzicie swoją wiedzę matematyczną. Na naszej witrynie wypatrzą Państwo też mnóstwo doborowych zadań na niższych poziomach. Chcesz przygotować się na egzamin gimnazjalny albo na egzaminy po zakończeniu szóstej klasy, to u Nas znajdziesz to, czego szukasz. Dzięki Nam ekspresowo przekonasz się, że każde zadania z matematyki mozna rozwiązać i, że matematyka wcale nie jest taka trudna, jak wielu z Nas myśli.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wystawa biblii »

  Co to za wystawa ?

  Całość zbiorów pochodzi od prywatnych fundatorów, którzy dostarczają swoje faksymile i reprinty dla celów edukacyjnych. Wystawa odwiedza muzea, placówki szkolne, domy dziecka oraz domy kultury na terenie całego kraju. Projekt jest interaktywnym sposobem
  zapoznania zwiedzających z historią powstania Biblii, jest opowieścią obrazującą 1500 lat historii powstania jednej tyko książki - Pisma Świętego. Kolejne 2000 lat to historia powstawania przekładów pisma Świętego na języki narodowe. 3500 lat opowiedziane w godzinę dla dzieci. Dwie i pół godziny jako instruktarz dla oprowadzających.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferujemy Szkolenia Okresowe BHP Warszawa »

  Nasz zakład pracy funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Frapujemy się rozlegle pojętym wykładaniem z zakresu bhp oraz szkolenie okresowe BHP i Ppoż Warszawa. Na czym polegają nasze działania? Naszych konsumentów przygotowujemy do pierwszych rozmów kwalifikacyjnych, konferencji, spotkań prywatnych lub szkoleń i usług. Prowadzimy nauczania z charakteru Przygotowanie odpowiedzi na nakazy i wystąpienia organów kontrolnych oraz realizacja zaleceń pokontrolnych. Klientami polskich służb są nie tylko klienci indywidualni. W ofercie naszej znajdują się też kształcenia grupowe takie jak przykładowo dla figur bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy. Zapraszamy do skorzystania z polskiej wielkiej oferty ćwiczeń z Usługi, obsługi bhp oraz Szkolenia BHP Warszawa, .

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkolenia w rejonie »

  Biznes nasza funkcjonuje na rynku od paru lat. Pochłaniamy się wysoko pojętym szkoleniem z obrębu autoprezentacji. Na czym polegają nasze działania? Polskich klientów przygotowujemy do rozmów kwalifikacyjnych, konferencji, spotkań biznesowych czy negocjacji. Prowadzimy nauczania z zakresu mediacji, negocjacji, autoprezentacji. Klientami polskich służb są nie tylko klienci indywidualni. W propozycji naszej znajdują się także kształcenia grupowe takie jak dla przykładu
  Firmy szkoleniowe również dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w referatach pracy. Inwitujemy do poznania z naszej rozległej oferty kształceń z zakresu negocjacji, mediacji oraz prezentacji.

  Data dodania: 24 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj naszą całościową propozycję dla Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz osób, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.Wszystkie elementy szkolenia odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kiedy zdobyć właściwe kwalifikacje? »

  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA organizuje szkolenie sep, a także kursy, np.: kurs koparko-ładowarki.Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Maszyny budowlane i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych kursach. Po zdobyciu uprawnień kończąc kurs, operatorzy maszyn budowlanych mogą zdobyć kolejne doświadczenia. Robimy też bezpłatne kursy. Oglądaj naszą stronę codziennie by nie przegapić szkolenia dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy warsztaty dla instruktorów nauczycieli OSK »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  Z nami zrobisz prawko. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę wykładowcom OSK.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sala szkoleniowa centrum Katowic »

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy naszą nową usługę: wynajem sali szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy korzystne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępne umiejscowienie sali. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój sprzyjający przyjaznej atmosferze. Lokalizacja biura rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, lokalizacja tuż przy dworca PKP gwarantuje błyskawiczne przybycie na miejsce pieszo.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zmianą »

  Szkolenia biznesowe oraz doskonalenie kadr zajmują coraz więcej czasu w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Dobra autoprezentacja to atuty dzisiejszych pracowników. Dyrektor dba więc o development centre już nawet przy rekrutacji stosując assessment centre. Firma powstała mając na celu rozwój wspólnie z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Ofertę projektujemy razem z klientami. Czemu nasza oferta jest dla Was odpowiednia?Wraz z klientami zmierzamy do odkrycia gdzie w Waszej organizacji znajdują się dziedziny, których poprawa przyniesie korzystne rezultaty wykorzystując m.in. coaching. Pragniemy by w ciągu najbliższych lat być jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce które najistotniej wpływają na rozwój przedsiębiorstw.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń czeski »

  Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń, które specjalizuje sie w przekładaniach na język czeski. U nas przełożysz dowolne dokumenty bez względu na to czy są to proste dokumenty lub też pisma sądowe. Współdziałamy z osobami prywatnymi oraz innymi biurami tłumaczeń. Jednak to nie wszystko nieprzerwanie pragniemy wychodzić na przeciw wymaganiom naszych interesantów, w związku z tym też oferujemy im reklamę w sieci w języku czeskim. Sprawdź naszą propozycję już dziś.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego »

  Szukasz tłumacza języka szwedzkiego? Pragniesz przetłumaczyć materiały reklamowe, specyfikację techniczną, umowę czy kontrakt, lub stronę internetową Twojej firmy? Dotarłeś pod słuszny adres, dlatego że dostarczam tłumaczenia pisemne oraz ustne w zakresie języka szwedzkiego. Robię biegłe tłumaczenia w rozsądnych cenach, wskutek czego z mojej oferty zdoła skorzystać każdy kto tylko tego potrzebuje. Zamów tłumaczenie już dzisiaj, a przekonasz się o najlepszej jakości moich usług. Zachęcamy wszystkich niesłychanie serdecznie.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Whisky.org.pl - degustacja »

  Potrafisz odróżnić irlandzką od japońskiej whisky? Wino włoskie od chilijskiego? Oryginalne cygaro z Kuby od taniej sklepowej kopii? Jeżeli odpowiedź jest negatywna, to po firmowych ekspresowych doskonaleniach w miłym renomowanym otoczeniu odkryjesz tajniki degustacyjne najwystawniejszych trunków. Naturalnie w ramach kursie zapewniamy wyjątkową zabawę i smakowanie różnorodnego gatunku trunków. Pasjonujemy się owym od wielu miesięcy, dlatego firmowe ogromne obycie wywołuje, iż w czasie smakowania będą do dyspozycji najznakomitszej marki międzynarodowe wyskokowe alkohole. Skosztuj luksusu.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Whiskey degustacja Warszawa »

  Prezentujemy Państwu największy dopuszczalny zestaw wyrafinowanych trunków po dość przychylnych cenach. Jesteśmy gronem pasjonatów międzykontynentalnych alkoholi i do naszego biznesu sprowadzamy najlepsze egzemplarze. Spotkasz tutaj zarówno szlachetnej jakości australijskie wina, długoletnią whisky prosto ze irlandzkiej destylarni, kubańskie cygara lub francuskiego szampana, jakiego smak absolutnie odróżnia się od marketowych podróbek. Doświadcz co to znaczy rzeczywista marka! Alkohole możesz zawsze przetestować na profesjonalnych specjalnych degustacjach.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci w Krakowie »

  Polska uczelnia językowa angażuje samych obeznanych nauczycieli, jacy nie tylko potrafią wyśmienicie język Szekspira, lecz również mają za sobą studia wychowawcze. Dodatkowo jesteśmy nakręceni na postęp, dlatego na każdych zajęciach korzystamy z pionierskich technik, które korygują stan oraz prędkość uczenia się nowego języka. Z nami lekcja nigdy nie była taka prosta i przyjemna! Dodatkowo korzystamy z systemu rabatów dla firmowych klientów, a także tworzymy grupy dla najmniejszych praktykantów angielskiego. Oni u nas na pewno nie będą się zanudzać.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • It-szkolenia.pl »

  Nasza organizacja to w głównej mierze wieloletnie doświadczenie, które pozwala na świadczenie interesantom usług na najwyższym poziomie. Od początku istnienia organizacji trudnimy się tworzeniem oprogramowania a także konsultingiem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jakie posiadamy możemy kompetentnie obsłużyć wszystkich naszych klientów, wybierając za każdym razem najlepsze dla nich wyjścia dopasowane do ich potrzeb a także wymagań. Wszystkie osoby zaciekawione naszą propozycją zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: