Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której szukasz! Naszym zadaniem jest kształcenie specjalistów w dziedzinie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Wykonujemy wszelkie badania naukowe. Dajemy gwarancję na niezwykle wysoki poziom naszego nauczania, na poziomie europejskim. Rozwijamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Osiągamy niebywałe sukcesy w zakresie właściwego kształcenia, dającego widoczne efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się poszczycić.WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, informatyka, studia logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Uczelnie.info.pl to portal informacyjny dla absolwentów szkół średnich, niezmiernie użyteczny w podejmowaniu życiowych wyborów. Udostępnia spis wyższych uczelni w całej Polsce (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań). W ofercie zarówno studia dla osób o umyśle ścisłym, jak i dla humanistów – licencjackie, magisterskie, inżynierskie. Na witrynie dokładna charakterystyka wszystkich kierunków, profil absolwenta oraz sposobność wymiany własnych opinii.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  trener to osoba, która powinna wpłynąć na zmotywowanie do poważnych przemyśleń. Czasami, jednak trudno jest znaleźć kogoś, kto naprawdę potrafi to robić. Jeżeli także ty nie możesz znaleźć nie tylko trenerów, ale także informacji o coachingu, zajrzyj na naszą stronę i sprawdź jakie są ceny sesji. Jesteśmy firmą na rzeczywiście wysokim poziomie, której możesz w pełni zaufać. W naszych kadrach znajdują się tylko profesjonaliści mający nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną, ale również wieloletnią praktykę, która jak wiadomo również jest niezwykle ważna.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia e-learningowe »

  W Polsce niemal w każdym dużym mieście znajdują się Uczelnie Wyższe, po ukończeniu których dostajesz dyplom licencjata lub magistra, ale czy dyplom to wszystko? Ankiety przeprowadzone zarówno pośród studentów jak również absolwentów jednej z wyższych uczelni w Rzeszowie pokazują, iż większość z nich nie jest zadowolona z poziomu wiedzy, która została im przekazana. Uważają iż zostali przeszkoleni w dziedzinach, które w praktyce zawodowej tak naprawdę nie będą przez nich wykorzystane. Do takich właśnie osób skierowane są szkolenia e-learning. Każda osoba może dobrać tematykę kursu, z którego chce skorzystać oraz dziedziny, które uważa, że będą mu pomocne w pracy.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coach »

  Najlepsze wiadomości w Polsce na temat coachów oraz coachingu przeczytasz właśnie na naszej witrynie internetowej! Przedstawiamy tutaj nie tylko ich osoby oraz osiągnięcia, aczkolwiek również niezwykle ciekawe teksty traktujące o tej dziedzinie. Na naszej stronie znajdzie coś dla siebie zarówno laik jak i specjalista! Zapraszamy do korzystania z umiejętności naszych trenerów! Mamy w swojej bazie wielki zasób ludzi ze wszystkich najważniejszy miast Polski. Poprzez takie rozwiązanie każdy, kto ma taką potrzebę znajdzie coacha dla siebie.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dziedzinie, aranżowane są różnorakiego typu kursy szkolenia. Członkostwo w nich kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo, bądź uprawniającego do działania akcji powiązanych z problematyką kursu. Mogą to być kurs polegające na merytorycznym i pragmatycznym wyobrażeniu informacji stricte połączonych z egzekwowaniem danego fachu przez uczestników http://www.grmg.pl/szkolenia/mateusz-grzesiak/nlp. Są to także, modne w minionym okresie, szkolenia z zakresu rozwoju własnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych profesji interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej łączności międzyosobowej, rozwijaniu śmiałości. Przedstawiane kwestie mogą dotyczyć również kształtowania technik prędkiego uczenia się, czytania, łatwego i sprawnego zapamiętywania. Dla pracowników wyższego szczebla, sporządzane są oferty szkoleń z gruntu dowodzenia kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku gliwice »

  Wielu ludzi szuka otoczenia, w którym może poszerzać swoje talenty w zakresie artystycznym. Dla tego typu osób stworzono korepetycje, które pomagają w rozwijaniu tego typu uzdolnień. Rewelacyjna aura podczas kursu powoduje, że kolejne przyjście to coś oczywistego.
  Nie licząc świetnego klimatu najlepiej o tej kwestii świadczy wysoka zdawalność ludzi korzystających z kursu i dzisiaj są na wymarzonych studiach dzięki olbrzymiej pomocy szefów przeprowadzających te kursy.
  Odsyłamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia »

  Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (wcześniej Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. Na początku nauka odbywała się tylko w Warszawie, a jedynym dostępnym kierunkiem było zarządzanie i marketing. Na przestrzeni 15 lat funkcjonowania szkoły otwarte zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Uczelnia poza edukacją samą w sobie dba również o także program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. aktualnie Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego kształci przeszło 8 tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych uczelni w kraju. Uczelnia uzyskała pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich badanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą również ze stypendiów, naukowych czy też socjalnych.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferujemy Szkolenia Okresowe BHP Warszawa »

  Nasz zakład pracy funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Frapujemy się rozlegle pojętym wykładaniem z zakresu bhp oraz szkolenie okresowe BHP i Ppoż Warszawa. Na czym polegają nasze działania? Naszych konsumentów przygotowujemy do pierwszych rozmów kwalifikacyjnych, konferencji, spotkań prywatnych lub szkoleń i usług. Prowadzimy nauczania z charakteru Przygotowanie odpowiedzi na nakazy i wystąpienia organów kontrolnych oraz realizacja zaleceń pokontrolnych. Klientami polskich służb są nie tylko klienci indywidualni. W ofercie naszej znajdują się też kształcenia grupowe takie jak przykładowo dla figur bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy. Zapraszamy do skorzystania z polskiej wielkiej oferty ćwiczeń z Usługi, obsługi bhp oraz Szkolenia BHP Warszawa, .

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki »

  Jeśli jesteś zainteresowany nauczaniem języków obcych, koniecznie musisz wizytować naszą witrynę. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci ponieważ jeden z najczęściej polecanych i najbardziej skutecznych kursów lingwistycznych, które przynosićb ędą niezwykle bezzwłoczne efekty.
  Biegła znajomość języków obcych na współczesnym rynku pracy a także w powszednim żywocie jest niezbędna. Jakby ponieważ nie było, egzystujemy w globalnym społeczeństwie i właściwie każdego dnia posiadamy kontakt z osobami władającymi innym od naszego językiem, czy również informacjami, które w obcym języku są nam przekazywane. Najważniejszy jest oczywiście język internacjonalny, którego miano piastuje dzisiaj język angielski i to właśnie on najczęściej nauczany będzie w szkołach językowych.
  Oprócz angielskiego, dość kolosalną sławą cieszy się język hiszpański, czy też język francuski. Do ich grona przez bardzo długi okres czasu zaliczał się także język niemiecki, obecnie jednakże zaczyna tracić on na popularności i coraz mniejsza liczba osób wybiera go jako swój obcy język, czy to w szkole, na studiach, czy też podczas specjalistycznych kursów językowych.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Koszalin »

  Postęp jest kluczem do powodzenia człowieka. Znajomość języka obcego jest również obowiązkowa do odniesienia sukcesu. Szkoła językowa Echo z Koszalina przestawia ci propozycję dopasowaną zarówno dla dzieci, młodzieży jak tez ludzi dorosłych. Najlepiej naukę zacząć od najmłodszych lat, niemniej jednak nasze wiedzę praktyczną sprawia, że wręcz dorosły człowiek pozna proces profesjonalnej komunikacji w języku angielskim. Z Echo masz szansę wznieść się na całkowicie nowy poziom rozwoju. Zyskasz prędko przekonanie, że brytyjski to świetny język, którego śpiesznie się nauczysz w wyspecjalizowanym środowisku. Zapraszamy do odwiedzin. Wykorzystaj swój naturalny potencjał.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Bhp w Poznaniu »

  Jeśli interesują Cię kursy BHP Poznań lub usługi BHP Poznań, prezentowana na witrynie propozycja oferty kieruje się prosto do Twojej osoby. Realizujemy całą gamę usług BHP i p-poż. Nasi szkoleniowcy posiadają uprawnienia służby BHP a także Inspektorów Ochrony P-poż. Prowadzimy szkolenia dla firm, doradzamy w kwestiach ochrony przeciw pożarowej, opracowujemy regulaminy i instrukcje zakładowe. Poza tym możesz zlecić nam audyt bezpieczeństwa a także wprowadzanie stosownych regulacji i norm, czy pomoc w prowadzeniu dokumentacji przeciwpożarowej i reprezentację firm przez urzędami. Zapewnij bezpieczeństwo wszystkich pracowników swojej firmy dzięki fachowym szkoleniom oraz kursom z zakresu BHP i PPOŻ. Zadbaj o odpowiednie warunki pracy w Twojej firmie, na czym skorzystasz Ty jako właściciel a także wszyscy zatrudnieni. Odwiedź prowadzoną przez nas stronę i zadzwoń do nas.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs PHP »

  Gdzie stosuje się projektowanie aplikacji w teraźniejszych czasach? Kilka firm używa takie oferty, gdy potrzebują aplikacji użytych do konkretnych i niepopularnych pomiędzy innych korporacji celów. Wiele osób zarabia w ten w chwili obecnej sposób. by pomóc sobie wyobrazić, jak duże jest zapotrzebowanie na tego rodzaju oferty, pomyślcie, że zakładacie korporację. Firma jest duża, posiada kilka siedzib, klientów i pracowników. Jak to można wszystko ogarnąć? W takim momencie szukamy odpowiedniej osoby albo sami kończymy kurs php, które pomogą nam rozwiązać taki problem. Wtedy człowiek, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania, pisze dla nas program, który na przykład. będzie samoczynnie zapisywał wszystkie firmowe transakcje, przechowywał dane kontrahentów, czy przypominał nam o poważnych spotkaniach itp. W sieci Internet w pewnych sytuacjach nieprosto odkryć program, który zaspokoi zapotrzebowania spółki. I tu zaczyna się rola projektanta aplikacji. Warto być świadomym, że taki programik, ma możliwość nam wykupić odrobinę wolnego czasu,, a dodatkowo nerwów. Masz własną spółkę? Stwórz własną aplikację i ciesz się z indywidualnych osiągnięć!

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka windsurfingu »

  Masz zamiar fantastycznie a także aktywnie spędzić weekend nad wodą jednak podróż na Mazury z różnych względów nie wchodzi w grę? Zastanawiałeś się jak byłoby tak poserfować na wodzie jak widziałeś to w telewizji? Nic prostszego, z nami nie musisz chociażby wyjeżdżać z Warszawy. Prowadzona przez nas szkoła windsurfingu mieści się na Zalewie Zegrzyńskiem! Duża powierzchnia i silne powiewy wiatru to jedyne rzeczy jakich nam potrzeba do nauki windsurfingu. Organizujemy szkolenia weekendowe a także kursy indywidualne, natomiast w wypadku gdy chcesz wziąć ze sobą dzieci czy też żonę na pewno nie zdołają się nudzić. Wypożyczamy sprzęt nie tylko do surfowania, ale także zwyczajne rowery wodne dla turystów, jacy nie planują wylegiwać się na piasku. Prowadzona przez nas szkoła jest przyjazna także osobom które posiadają już własny sprzęt. Zamiast transportować go razem z sobą w każdy weekend masz możliwość położyć go w naszej przechowalni i po prostu brać go w czasie gdy do nas wpadniesz, bez względu na to czy jest to weekend, czy może wpadniesz wieczorową porą po pracy żeby sobie popływać nawet dwie godziny.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • School of driving licence »

  Drivingschoolwarsaw.pl jest ośrodkiem szkolenia kierowców. Powstał on z myślą o wymagających kontrahentach oczekujących osobistego podejścia, przyjaznej atmosfery podczas szkolenia teoretycznego i praktycznego. Odrębny plan przygotowania do egzaminu praktycznego tworzony jest pod kątem umiejętności klienta i danych umiejętności w zakresie techniki jeżdżenia. Otwarte i przyjazne podejście do kontrahentów zapewnia naukę jazdy w sposób bezstresowy. Oprócz tego szkolenie nakierowane jest na zdobycie nawyków w czasie jazdy, dzięki czemu w czasie państwowego egzaminu praktycznego, kierowca może skupiać się tylko na poleceniach egzaminatora. Przedsiębiorstwo drivingschoolwarsaw.pl działa w takich dzielnicach jak Mokotów, Ursynów i Śródmieście.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sporty Wodne nad bałtykiem »

  Kitesurfing hel to dyscyplina, która zdobywa coraz więcej zwolenników. Jeśli także Wy chcecie nauczyć się tego typu umiejętności to warto urzeczywistnić te marzenie. Jedyną rzeczą, którą powinniście zrobić to wejść na nasz serwis, jaki od dawna zajmuje się sprzedażą kursów windsurfingu. Możemy obiecać niskie ceny a także sprawdzonych instruktorów, bowiem stawiamy na wasze pełne zadowolenie. Na naszej witrynie znajdziecie propozycje oferty kilku rodzajów tego typu kursów, które podzielone są uwzględniając stopień Państwa doświadczenia. Przewagą naszej strony jest fakt, że z naszym pośrednictwem na zakup takiego szkolenia mogą Państwo zaoszczędzić nawet 300 zł.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Zielona Góra »

  Masz zamysł zapisać własne dziecko do przedszkola? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego przedszkola z Zielonej Góry. Przedszkole Abrakadabra ma w prywatnej ofercie pełnie wychowanie przedszkolne na podstawie programowej Ministra Edukacji. W naszym przedszkolu stosujemy metodę nauki przez zabawę dzięki której kształtujemy kreatywność naszych wychowanków. W podstawie programowej posiadamy również naukę języków obcych. Już na dzień dzisiejszy zajrzyj na stronę i zapoznaj się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego »

  Szukasz tłumacza języka szwedzkiego? Pragniesz przetłumaczyć materiały reklamowe, specyfikację techniczną, umowę czy kontrakt, lub stronę internetową Twojej firmy? Dotarłeś pod słuszny adres, dlatego że dostarczam tłumaczenia pisemne oraz ustne w zakresie języka szwedzkiego. Robię biegłe tłumaczenia w rozsądnych cenach, wskutek czego z mojej oferty zdoła skorzystać każdy kto tylko tego potrzebuje. Zamów tłumaczenie już dzisiaj, a przekonasz się o najlepszej jakości moich usług. Zachęcamy wszystkich niesłychanie serdecznie.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia przeciwpożarowe »

  Propozycja mojej korporacji obejmuje usługi powiązane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Na rzecz korporacji wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu BHP oraz ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w szkoleniach przeciwpożarowych, medycznych, BHP. Jesteśmy jedną z nielicznych korporacji w Polsce, które realizuje praktyczne kursy ppoż. z wykorzystaniem symulatorów pożarów oraz dodatkowo namiotów do treningu ewakuacji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z audytem przeciwpożarowych, realizacją wymagań pokontrolnych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala szkoleniowa centrum Katowic »

  Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy naszą nową usługę: wynajem sali szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy korzystne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępne umiejscowienie sali. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój sprzyjający przyjaznej atmosferze. Lokalizacja biura rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, lokalizacja tuż przy dworca PKP gwarantuje błyskawiczne przybycie na miejsce pieszo.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: