Psy Podkategoria: Psy

Sortuj po:

 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Katowice|Weterynarz Bielsko Biała »

  Nasza poradnia dla zwierząt niezwykle poważnie podchodzi do kłopotów ze zdrowiem każdego czworonożnego pacjenta. Weterynarz Katowice proponuje możliwość leczenia zarówno typowych małych zwierząt domowych (króliki, papugi, koty) jak również egzotycznych. W przypadku konieczności dojedziemy do Państwa. Mogą być Państwo pewni, iż weterynarz Katowice całkowicie zaopiekuje się zwierzęciem, w wyniku czego powróci do zdrowia tak prędko jak to jest możliwe. Weterynarz Katowice nie pozwoli mu niepotrzebnie odczuwać cierpienia i w przyjemnych warunkach przeprowadzi każdy niezbędny zabieg. Przestańcie niepokoić się o swojego pupila. Każde zwierzę traktujemy indywidualnie, jakby było nasze. Zależy nam aby jak najszybciej pomóc. Jesteśmy wyjątkowo skuteczni.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krematorium dla psa »

  Krematorium dla kocurka oraz innych zwierząt domowych jest jednym z najwybitniej humanitarnych rodzajów pochowania swojego zwierzęcia pokojowego. W przypadku spostrzeżenia zgonu starczy jedynie i wyłącznie jeden telefon, a pracobiorca krematorium zjawi się po odbiór zwłok. Do zabrania zwłok stosowana jest wyjątkowa trumna. W tej trumnie zwierze zostaje skremowane, a prochy zdołają zostać przekazane rodzinie. Kremacja następuje w sposób ogromnie zbliżony do tego, w jaki wykonywana jest kremacja ludzi, porównywalna jest nawet temperatura, w jakiej odbywa się kremacja.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mastif tybetański »

  Jeśli poszukujesz najlepszego psa górskiego o najlepszym i bardzo przystępnym dla całej rodziny charakterze to zapewne doskonale trafiłeś. Jedynie u nas przekonasz się, iż mastif tybetański jest najlepszy wprost dla ciebie. Już w tym momencie zaglądnij na założoną przez nas witrynę internetową, a gwarantujemy, że mastif tybetański nie będzie miał przed tobą nawet najmniejszych tajemnic. Jeszcze teraz obejrzyj naszą galerię fotografii i zaznajom się z wszyściutkimi wiadomościami, które dla ciebie przygotowaliśmy. Z nami mastif tybetański nie będzie miał dla ciebie żadnych sekretów. Już w tym momencie zaglądnij do nas i raduj się tym, co mamy możliwość ci zaoferować.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda zwierząt »

  Darmowe giełda zwierząt czworonogów to miejsce w jakim masz sposobność zakupić lub sprzedać psa, kocurka. W serwisie możemy znaleźć również schroniska kocurków, hotele dla kociaków, hodowle kotów, wyczerpujące dane na temat zwierząt. Dodawanie ogłoszeń w giełdzie zwierząt jest oczywiście za darmo. Strona giełda zwierząt jest doskonała dla hodowli dla czworonogów, dlatego że w mgnieniu oka i banalnie opublikują Państwo oferty .

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrod zoologiczny »

  Zoo Safari Borysew znajduje się leży w Borysewie pod Łodzią. ZOO SAFARI w Łodzi to prywatny park zoologiczny. Są w nim rodzaje egzotycznych zwierząt z całego świata, w tym wyjątkowy w Polsce biały lew Sahim, do którego dołączyła ostatnio biała lwica. Można poczuć się, jak na prawdziwym afrykańskim safari. woj. łódzkie oferuje różne atrakcje turystyczne, jednak Ogród zoologiczny Zoo Safari Borysew jest przymusową punktem w harmonogramie zobaczenia. Jeżeli przewidujesz rodzinny weekend, koniecznie odwiedź nasze egzotyczne zwierzaki. Osiągalne są bilety zwykłe zniżkowe rodzinne czy grupowe. Przedsiębiorstwamogą aranżować w Zoo zabawy integracyjne, warsztaty, sympozja a także inne eventy.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja »

  DDD - GRUTOX z Bielska - Białej to firma oferująca szeroki wachlarz usług dezynfekcyjnych, deratyzacyjnych, dezynsekcyjnych. Oferujemy Pest Control w zakresie zwalczania szkodników. Firma wykorzystuje system HACCP, opierający się na określeniu i stałym monitoringu zagrożeń w procesie produkcji, składowania, czy dystrybucji żywności. Profesjonalne zwalczanie szkodników.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karma purina dla psów »

  Potrzebujesz karmy dla swojego pupila, ale nie wiesz gdzie ją kupić? Wejdź na stronę internetową mobilkarm.pl. Znajdziesz tutaj dosłownie wszystko. Zajmujemy się sprzedażą karm różnych producentów. Jednym z nich jest Purina. Dzięki idealnie dobieranym składnikom i proporcjom karma purina dostarcza zwierzętom optymalny poziom energii, jak również właściwe odżywienie na każdym etapie rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz także karmy innych znanych i cenionych producentów, takich jak na przykład Brit czy Acana.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres: