Ogłoszenia Podkategoria: Ogłoszenia

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • BR Grzesiak | BR Grzesiak - Księgowość Kadry Płace Gdynia Sopot Gdańsk »

  BR Grzesiak - Biuro Rachunkowe Gdynia. Po latach pracy w biurach rachunkowych postanowiliśmy otworzyć własne, które będzie wyjątkowe i najlepsze w Trójmieście. Prowadzimy je w domu, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na obniżenie cen na proponowane przez nas usługi. Główną strategią naszej firmy jest profesjonalna obsługa, zadowolenie klientów, długofalowa współpraca, szybkie i skuteczne księgowanie, stały rozwój oraz poszerzanie zakresu usług. Oferta. Nasze biuro wykonuje szeroki wachlarz usług, m. in.: -Księgi Handlowe; -Książka Przychodów i Rozchodów; -Ryczał Ewidencjonowany; -Kadry i Płace; -Ewidencja VAT; -Przygotowanie Dokumentacji Firmy do Kontroli Skarbowej; -Pomoc w Rejestracji Działalności Gospodarczej; -Rozliczenia Roczne PIT; -Inne… Warto z nami współpracować ponieważ: z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam zadań, jesteśmy jednym z najtańszych biur rachunkowego w Trójmieście.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport pojazdów Poznań i Europa »

  Musisz przemieścić samochód, który, urządzenie, które z jakiegokolwiek powodu nie może osobiście pokonać trasy do celu. Zatelefonuj na numer telefonu 5 11 51 05 10, do firmy transportowej TransAP. Jesteśmy w gotowości do przyjęcia zlecenia za każdym razem gdy niezbedna jest usługa transportu. Warto zaufać TransAP, dlatego, że naszym priorytetem jest bezpieczny transport. Nasz tabor pojazdów to nowoczesne holowniki o różnym ciężarze i uposażeniu. Mamy możliwość transportować różne sprzęty o zróżnicowanych gabarytach. Wykupiliśmy OCP na Europę, bo to jest nasz rejon działania. Mamy fachowych ludzi, którzy zawsze mogą wyruszyć w trasę. Kooperujemy z dealerami samochodowymi, przedsiębiorstwami sprowadzającymi pojazdy oraz sprzęt z całej Europy, przedsiębiorstwami budowlanymi, osobami korzystającymi ze sprzętu rolniczego oraz z osobami prywatnymi.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto holowanie Poznań »

  24 godzinna [url=http://drogowapomocpoznan.pl/]Auto pomoc Poznań [url]to firma realizująca kompletne usługi związane z zaskakującymi wypadkami w trasie. Nasze wysokiej klasy, nowoczesne holowniki pozostają w gotowości do niesienia pomocy zmotoryzowanym 24h. Fachowa ekipa ratowników oczekuje, pod numerem 5 11 51 05 10, na wezwanie, gotowa świadczyć usługi wszędzie tam, gdzie jest ona niezbędna. Wśród naszej pracy jest dostępne auto holowanie, transport samochodów, pomoc drogową, naprawę na miejscu zdarzenia i usługi blacharsko-lakiernicze. Całkowite usuwanie szkód od auto lawety, aż do zwrotu pojazdu, naprawionego, w jednym przedsiębiorstwie. Poza tym oferujemy monitorowany parking oraz pojazd zastępczy na czas naprawy.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budynki użytkowe na sprzedaż »

  Gdy czujesz się zagubiony w gąszczu różnych ofert mieszkaniowych, lub jeśli poszukujesz atrakcyjnej oferty mieszkaniowej np. w środku miasta oznacza to, że należy skorzystać z ofert naszej wyszukiwarki mieszkaniowej e-deweloperski.pl .

  Na na naszej wyszukiwarce odszukasz:

  * biura nieruchomości;
  * wykaz biur deweloperskich;
  * oferty handlu nieruchomości;
  * porady i wyjaśnienia cywilno-prawne.

  W szybki sposób odszukasz interesującą Cię nieruchomość lub działkę w dogodnym dla Ciebie wskaźniku płacowym i metrażowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu i własnoręcznego przekonania się o naszych zaletach.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drogowa pomoc dla miasta Poznań »

  Za każdym razem gdy niezbedna jest drogowa pomoc dla miasta Poznań, o każdej porze dnia i nocy, w dni pracujące i wolne od pracy, telefon dyżurujący to 511 510 510. Świadczymy usługi ratownictwa drogowego kierowcom w razie uszkodzenia, kolizji, kraksy. Niezwłocznie, skutecznie, pewnie, to nasza misja. o każdej porze dnia i nocy, przez cały tydzień. Niewielkich napraw dokonujemy na miejscu zgłoszenia, jeśli to potrzebne, to odstawiamy auto do naszego zakładu naprawczego lub pod inny, wymieniony przez użytkownika drogi adres.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Data obrony tuż tuż, a Ty ciągle nie masz przygotowanej pracy licencjackiej? Nie dręcz się, mamy dla ciebie wspaniałe rozwiązanie. Na naszej stronie WWW przeczytasz mnóstwo ofert osób, dla których pisanie prac licencjackich jest codziennością. W błyskawicznym czasie zarezerwujesz prace magisterskie bądź prace licencjackie na jakikolwiek temat. Ogłoszeniodawcy na naszej stronie internetowej to solidne osoby a także sprawdzone firmy, które z ochotą napiszą odpłatnie prace zaliczeniowe w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Katowice »

  Stare auta zwykle zastępują drogi i garaże, jedynie niszczeją i nie przynoszą żadnych korzyści. Ich posiadacze mięliby możliwość za nie zarobić spore fundusze, lecz nie mają świadomości iż są w kraju nasze miejsca sprzedaży. Prowadzony przez nas skup samochodów Katowice, odkupi we własne ramiona nie jeden samochód młodszy niż 1993 rok. Stan faktyczny takiego pojazdu jest bez znaczenia, nie musi być to piękny pojazd prezentujący się na handel. W miejscu jakim jest skup samochodów Katowice proponujemy wyjątkowe ceny. Tego typu wartości nie sposób szukać u wielu sprzedawców. Żaden komis również nie zaoferuje tego typu pieniędzy, jakie oferujemy my w miejscu którym jest skup samochodów Katowice. Kupowanie pojazdów przebiega bardzo szybko, zatem nie stracicie państwo u nas wiele czasu na dokonywaniu transakcji.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio tańca Bielsko-Biała. »

  Szkoła tańca Bielsko - Biała organizuje kursy taneczne. W propozycjach naszych znajdziecie Państwo szkolenia przeróżnych metod bardziej lub mniej dynamicznego tańca. Na pierwszej lekcji, jeżeli kursowicz jest nie zdecydowany jakiego dokonać wyboru, instruktor pomaga w doborze odpowiedniej kategorii tańca. Do naszej szkoły przychodzą osoby w różnym wieku. Dla młodzieży mamy do dyspozycji techniki tańca nowoczesnego np: funky, latino, areodance Bielsko - Biała czy hip - hop a dla przyszłych par młodych prowadzimy kurs tańca dla narzeczonych Bielsko - Biała. Szkoła tańca Bielsko - Biała naucza wszystkich zainteresowanych tańcem każdej kategorii. Zapewniamy, że taniec rozbudza optymistyczne emocje, daje poczucie szczęścia, poprawia sprawność ruchową, pozwala w przyjemny sposób wymodelować sylwetkę i daje ogromną satysfakcję z osiąganych efektów nauki sztuki tańca. Po zajęciach organizujemy wieczorki taneczne, które pozwalają sprawdzić wyuczone w studiu tańca umiejętności.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kupno samochodów »

  Odpowiednia chwila na wiosenne sprzątanie, a więc oprócz pozbycia się starych ubrań z szafy może i czas przewietrzyć swój garaż? Jeśli więc pragniesz sprzedać swego wyeksploatowanego pojazdu za rozsądną cenę należy jak najszybciej odwiedzić naszą internetową firmę zajmującą się skupem aut.

  Po spełnieniu minimum formalności takich jak, wypełnienie druku zgłoszeniowego i przesłanie go do naszej firmy, my pokazujemy satysfakcjonującą ofertę cenową. Potem Wam zostaje wybrać metodę odebrania pieniążków oraz przekazanie nam własnego pojazdu. Dzięki nam nigdy wcześniej sprzedaż pojazdu niebyła tak prosta, jak obecnie.

  Nasze długie zaangażowanie na rynku handlowania autami owocuje tym, że oferujemy najlepsze kwoty na rynku.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań »

  Poszukujesz interesującego mieszkania Poznań, z rynku wtórnego, a być może pragniesz poczytać o poznańskim rynku mieszkaniowym, ażeby dokonać udanego wyboru ? Nie musisz w tej chwili wyszukiwać dalej. Serwis "Mieszkania Okazja" został wykreowany w takim celu, tak aby wytypować tylko najwartościowsze oferty z rynku dodatkowo zaprezentować Tobie najświeższe wiadomości i trendy na rynku. Jeśli chcesz zakupić mieszkanie właśnie w Poznaniu to nie możesz nie przeczytać naszych relacji, opinii i podsumowań. Serwis organizowany za sprawą profesjonalistów - licencjonowanych pośredników nieruchomości z wieloletnim stażem, celowo dla Was ! Zapraszamy.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Jeśli przyszłość jest dla ciebie niewiadomą, którą masz zamiar poznać, już teraz powinieneś skorzystać z naszego serwisu internetowego. Tylko tu opublikowane zostały najciekawsze informacje związane z twoją przyszłością. Czy wiesz, że wszystkie zdarzenia w naszym życiu wpływają na nasze życie? Poznaj mechanizmy, które rządzą naszą przyszłością. Za pomocą tej strony internetowej będziesz mógł zgłębić tajniki swojej przyszłości, a przez to bardziej śmiało i spokojnie patrzeć w przyszłość. Zachęcamy wszystkich do częstego odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernik Poznań 61 8666465 »

  Blacharz, lakiernik, mechanik , a także pomoc na drodze, i to wszystko w jednym auto serwisie Poznań. Blacharz Poznań oferuje usługi blacharskie na najnowszej generacji oprzyrządowaniu, dzięki czemu nawet korektury karoserii zrealizowana jest w sposób profesjonalny. Lakiernik Poznań robi zaprawki lakiernicze, naprawia rysy. Poleca także lakierowanie z wykorzystaniem farb wodnych. Mechanik Poznań naprawia silniki. Realizuje też diagnostykę pojazdu oraz wymienia olej. Zakład Auto Pawela Poznań, telefon 618666465, przynależymy do sieci naprawczych najpopularniejszych ubezpieczycieli w Polsce. Z tego powodu naprawy serwisowe powypadkowe realizuje bez bezużytecznych formalności. Na czas naprawy w naszym warsztacie wydajemy auto zastępcze gratis. Auto naprawa Auto Pawela w Poznaniu naprawia samochody duże osobowe oraz autobusy. Udostępniamy prywatny parking strzeżony.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa 51510510 »

  Pomoc drogowa Poznań świadczy usługi pomocy drogowej na okrągło w dni wolne i pozostałe. Zawsze gdy potrzebne jest laweta… zadzwoń, numer telefonu alarmowego 5 11 51 05 10. Oddajemy na służbę naszych klientów wyszkoloną kadrę, doświadczonych kierowców holowników. Nasz tabor holowników, to lawety zaufanych marek jak Mercedes czy Renault. Zawsze dbamy o ich stan, aby niesienie pomocy było komfortowe dla pracowników oraz użytkowników drogi. Lawety naszej firmy wyposażone są w platformy obnizane do poziomu ulicy, co gwarantuje bezpieczeństwo w czasie załadunku. Niesprawny pojazd wciągany ładowany jest na platformę, na drodze i po zabezpieczeniu, wraz z nią zostaje podniesiony do poziomu holownika. Zapewniamy całosciową usługę usuwania szkód, polecamy prace naprawcze w naszym warsztacie współpracującym z najpopularniejszymi ubezpieczycielami w kraju.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia metali - aluminium, cynk, miedź, mosiądz, brąz »

  Ofertę kierujemy głównie do odbiorców, dla których duże zakłady odlewnicze z wielu względów nie stanowią odpowiedniego partnera do współpracy. Naszym założeniem jest produkcja wysokiej jakości odlewów w konkurencyjnych cenach, którą osiągamy dzięki zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych formierzy i odlewników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ABITEC, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkty odlewnicze, jakich poszukujecie. Firma Abitec to firma rodzinna działająca na rynku od 1949 roku. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów współpracujemy z kadrą doświadczonych modelarzy.Swoją działalność rozpoczęliśmy od wykonywania modeli odlewniczych, a następnie produkcji odlewów z żeliwa szarego.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompoyzt WPC »

  Firma TDM Tarasy Drewniane zajmuje się importem, produkcją oraz montażem tarasów drewnianych i kompozyt WPC. Oferujemy również oleje dla pielęgnacji tarasów oraz usługi montażu oświetlenia, jakie sprawi, iż Państwa taras przenigdy negacja logiczna będzie mrocznym miejscem. Zapraszamy także do naszego sklepu online, dokąd znajdą Państwo szereg przydatnych elementów. Na stronie www tdmdrewno.pl zamieściliśmy także porady, które z pewnością ułatwią elekcja drewna oraz późniejszą pielęgnację.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROJECT4YOU - tworzenie stron w Warszawie »

  Strona internetowa to w dzisiejszych czasach najskuteczniejsza reklama jaką może sobie zafundować firma. Każda strona internetowa jest inna. Różnią się one od siebie wyglądem oraz zawartością. Na stronie WWW można zamieścić nie tylko tekst, ale także wszelkie animacje, obrazy czy też filmy. Stąd też, tworzenie stron WWW nie jest rzeczą łatwą. Należy ja powierzyć wyspecjalizowanym firmom, które dostosują swoją ofertę do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski »

  Zdobycie na maturze wysokiej ilości punktów decyduje o losach przyszłego studenta. Jedynie wymagana liczba punktów umożliwia dostanie się na wymarzony kierunek studiów. Stąd w wielu sytuacjach korepetycje mogą w znacznym stopniu przybliżać marzenia każdego maturzysty. Nasz serwis internetowy świadczy usługi w charakterze wszechstronnej pomocy skierowanej dla wymagającej młodzieży. Korepetycje udzielane są przez wykwalifikowane osoby, które kładą szczególny napór na wiedzę, która pomoże uzyskać jak najogromniejszą ilość punktów w trakcie egzaminu dojrzałości.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwas hialuronowy Opole »

  Peelingi zwane inaczej eksfoliacją są to pościg przez wzgląd którym dochodzi aż do złuszczania naskórka na rozlicznych rzędach w zależności od czasu rodzaju preparatu i intensywności zabiegu, jaki znajdujący się dostosowany do stanu skórce.

  Peeling może być stosowany w leczeniu:

  skóry wadliwej słońcem,
  przebarwień obierce (pozapalnych i posłonecznych),
  trądzika i blizn potrądzikowych,
  łojotoku, poszerzonych porów,
  rogowacenia,
  braku elastyczności skóry,
  drobnych zmarszczek,
  plam ramolowatych,
  interwałów,
  przegrupowania poziomu skóry suchej.
  Kiedy nie wolno:

  przede wszelkim latem. Skóra po zabiegach złuszczających zawarty sympatyczna natomiast podatna na podrażnienia oraz wrogie działanie promieni słonecznych. Zdołają z tej przyczyny pojawić się na niej przebarwienia.
  w ciosie stopni zapalnych.
  bezpośrednio po obaleniu zęba.
  gdyby białogłowa jest w ciąży.
  przy epilepsji, temperaturze lub infekcji bakteryjnej.
  jak stosuje się kremy z retinolem. Trzeba pałaszuje odstawić na miesiąc poprzednio zamyślanym zabiegiem.
  Zalecenia łączne po peelingu chemicznym:

  zakaz opalania się przez 4 tygodnie,
  precyzowane stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF co najmniej 30,
  zakaz użytkowania kremów spośród AHA przez 7 dni,
  make-up wolno dołożyć nieco godzin po zabiegu (najlepiej po 24 godzinach),
  bezwzględny wzbronienie oskrobywania złuszczającego się naskórka,
  wskazane intensywne nawilżanie skóry,
  bezpośrednio po peelingu czy też dla utrzymania jego efektu można spełnić zabiegi kosmetyki leczniczej;

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Wrocław »

  We Wrocławiu jest mnóstwo budowli z epoki Średniowiecza, co stanowi pomysłową scenerię dla romantycznej sesji zdjęciowej narzeczonych. Oryginalne domy gościnne i buty ślubne. Wrocław obfituje we wspaniałe opery. Sednem dobrego wesela jest porządny wodzirej potrafiący ośmielić świadków do biesiady. Obecni Dje kapitalnie radzą sobie także jako konferansjerzy, ośmielają mężczyzn do tańca. Przeważająca część z nas urządza ślub z pamięcią o najdrobniejszy szczegół. Wiele hoteli ma tajemnicze ogródki gdzie goście weselni mogą odetchnąć orzeźwiającym powietrzem.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Drzewna - Ogłoszenia z branży drzewnej »

  Serwis ogłoszeniowy - oferty sprzedaży drewna oraz kupna drewna. Proponujemy również wpisy do spisu tartaków i firm drzewnych. Tylko u nas ogłoszenia sprzedam drewno są darmowe. Zapraszamy osoby prywatne i firmy do korzystania z darmowych ogłoszeń i reklamy w naszym portalu ogłoszeniowym. Szczegóły znajdują się na stronie www.targdrzewny.pl

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia

Ogłoszenia - nowa strona:

Adres: