Zespoły muzyczne

Zespół EKG Music Band to pięciu utalentowanych muzyków mających na swoim koncie występy w najbardziej znanych imprezach w Polsce i zagranicą. Oprócz bogatego repertuaru coverowego posiadamy własne kompozycje autorskie. Obsługujemy wieczorki taneczne, przyjęcia firmowe oraz koncerty plenerowe na terenie Krakowa i Warszawy. Dysponujemy sprawdzonym, wysokiej jakości sprzętem estradowym. Łączy nas zamiłowanie do muzyki oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Dzięki EKG Music Band Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe.

Szczegóły strony ekgband.pl:

Podlinkuj stronę ekgband.pl:

Zespoły muzyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum muzyczne »

  Muzyka od zawsze jest nieodzownym detalem towarzyszącym człowiekowi w egzystencji. Obecnie - nowoczesna technologia jeszcze w większym stopniu zespoliła ją indywidualnie z ludźmi. Otaczające nas aparaty elektroniczne umożliwiają nie tylko w nieskomplikowany sposób słuchać muzyki w każdym miejscu, ale również ją tworzyć. Właśnie dla wszystkich wielbicieli muzyki klubowej stworzyliśmy nasze forum dyskusyjne. Spotyka się na nim niemało osób zainteresowanych tym typem muzyki. Serdeczna atmosfera jaka panuje sprzyja długim i owocnym dyskusjom.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do odtwarzania muzyki »

  Znakomity darmowy program stworzony do odtwarzania mp3 i innych. Program oprócz samą możliwością tworzenia playlist i grania muzyki posiada też kilka rzeczy pozwalających na edytowanie słów, przemianę audio pomiędzy innymi formatami, zgrywanie płyt czy nagrywanie audio. Wszelkie te funkcje mają zastosowanie w formie rozszerzonej aplikacji której nie jest wbudowana w całość standardowego playera. Dodatkowym walorem AIMP jest obsługa wtyczek i skórek pozwalających na implementację panelu playera do spersonalizowanych zachcianek.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele wielkopolska »

  Jeśli planujecie wesele, to warto odnaleźć kapelę uprzednio, bo z czasem może być o taki ciężko. Tym bardziej, jeżeli chcemy nam na orkiestrze, który performuje muzykę taką, jaką sobie życzymy, a poza tym gra ją na żywo. Jeśli jeszcze nie podjęliście wyboru swojego bandu, to warto sprawdzić albumu zespołu Commers Band. Ich gra pewnością porwie wszystkich gości do na parkiet, a będzie ona grana całkowicie na żywo, dzięki czemu zabawa weselna nabierze rzeczywiście oszałamiającego charakteru. Sprawdźcie ich w sieci.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »