Wrocław Podkategoria: Wrocław

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki Wrocław »

  Hej, czy jesteś przedsiębiorcą z Wrocławia, albo innego ośrodka miejskiego z rejonu województwa dolnośląskiego? Prowadzisz spółkę ewentualnie zakład biznesowy? Masz kłopoty ze skompletowaniem przyrządów nieodzownych do prowadzenia biura? O ile skorzystasz z asortymentu dostawcy sprzętu biurowego o nazwie procopy.wroclaw.pl nie będziesz się czuł zawiedziony!
  Nasi dystrybutorzy prowadzą zarówno marketing, serwis drukarek Wrocław, jak i dzierżawę uniwersalnych aparatów biurowo-komputerowych. Mamy na stanie m.in. : jednobarwne, kopiarki, tusze, akcesoria do kserokopiarek, ale też projektory multimedialne i wiele pozostałych. A przy tym, świadczony przez naszą firmę kserokopiarki Wrocław, ma uznanie w gronie największych spółek rejonu. Ze stuprocentową pewnością jest to powiązane z wieloma bonusami i jednocześnie przecenami, które stosujemy dla naszych Partnerów.
  Unikatowe laury i certyfikaty z dokumentem Rzetelna Firma na czele, są argumentem powodzenia w oczach Klientów, którzy powierzając nam naprawa kserokopiarek mają do nas zupełną ufność. Nie jednokrotnie udowodniliśmy, że nie ma dla nas problemów beznadziejnych. Mamy dojścia bezpośrednio do producentów, co skutkuje tym, że naprawa drukarek, odbywa się przy zastosowaniu nowych części oraz elementów.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Internetowy sklep ogrodniczy.Ogrody są piękne, zdobią nasze domy, jak również tworzą naszą własną indywidualną konklawe. Ten, który Ty stworzysz może być cudowny, pełen życia i przepięknych barw, otoczony z jednej strony drzewami grusz, jabłoni, śliw, czereśni, wiśni z drugiej natomiast strony wysokim zielonym żywopłotem. W ogrodzie, działce ogrodniczej może znajdować się wiele odmian kwiatów, tak dużo, że gdy na nie patrzysz będziesz widział tęczę z maków polnych, chabrów, niezapominajek, bratków, fiołków, róż. Wszystkie one mogą tworzyć oryginalną mozaikę. W tym ogrodzie mogą rosnąć nie tylko kwiaty, lecz także chwasty. Pamiętaj ziele nie zdobi ogrodu, ale też go nie oszpeca... bo co to za ogród bez chwastów. Jak w każdym ogrodzie są rośliny pożyteczne, upiększające i niepożyteczne?Twój ogród można także wyposażyć w huśtawkę, oczko wodne, piaskownicę dla dzieci jak i grilla, przy którym możesz spędzać długie romantyczne wieczory.Aby to wszystko osiągnąć polecam nasz sklep ogrodniczy.Zajmujemy się sprzedażą artykułów ogrodniczych takich jak nawozy płynne, nawozy naturalne, nawóz ogrodniczy nawóz granulowany, środki ochrony roślin, środki grzybobójcze, środki owadobójcze, środki chwastobójcze, nasiona kwiatów, nasiona ziół, nasiona warzyw , nasiona traw, cebulek kwiatowych wiosennych i jesiennych, bylin, krzewów róż.W naszym sklepie ogrodniczym można nabyć środki przeciw gryzoniom, owadom, fliselinę, rękawiczki ogrodnicze, ziemię ogrodniczą, folie ogrodniczą, zraszacze, konewki, polewaczki węże ogrodnicze do podlewania i nawadniania waszych ogrodów. Także kupisz narzędzia ogrodnicze: szpadle, łopaty, sekatory, grabie, piły ręczne, nożyce do trawy i żywopłotu, widły.Zapraszam od naszego sklepu.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Videowall »

  Właściciele gospód z jedzeniem, już dawno powinni pomyśleć o atrakcyjnym oraz co najważniejsze, do tej pory okazjonalnie spotykanym, sposobie na zdobycie ponadplanowych odbiorców. Sama renoma związana z apetycznym jadłem, niestety już nie wystarcza. Powinni oni przykładowo zainwestować w projektory cyfrowe sytuowane na stolikach, czy też bezpośrednio nad barem. Ukazywane na nich programy rozrywkowe, lub transmisje meczów, bez wątpienia zainteresują nowe rzesze petentów, którzy nie pozostaną bierni na owe, twórcze rozstrzygnięcia techniczne. Błyskawiczna zmienność wyświetlanych treści, wymaga stosowania oglądu sytuacji i nadzorowania internetowego poszczególnymi monitorami, za pomocą centrum sterowania. Ale to już jest osobne zadanie dla jednostki, która specjalizuje się w tego rodzaju prekursorskich przedsięwzięciach.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Palety drewniane »

  W czasach gdy meble kupuje się już raczej z IKEI, czy przez internet, a nie zamawia u rzemieślnika, a nawet elementy stolarki budowlanej coraz bardziej opanowane są przez firmy nastawione na masową produkcję, stolarze oraz częściej zmuszeni są przystosować się do nowych warunków. Część z nich koncentruje się na przedmiotach niemalże artystycznych, pojedynczych, unikatowych egzemplarzach mebli, drzwi, czy elementach wyposażenia, umeblowania i infrastruktury pomieszczeń nietypowych, wymagających usług na wymiar. Czasem opłacalna jest także renowacja starszych mebli, oraz wykonywanie drewnianych instalacji do ogrodu, zwłaszcza służących celom rekreacyjnym ? jak huśtawki czy altany.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Wrocław »

  Wypożyczalnia samochodów Prestige Car to firma, która wynajmuje auta osobowe, pojazdy samochodowe dostawcze, a także świadczy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu aut z oc sprawcy. Nasza wypożyczalnia dysponuje szeroką gamą samochodów i jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Aby wynająć samochód nie potrzeba nawet prawa jazdy, gdyż w ofercie znajduje się też wynajem samochodu wraz z kierowcą.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.prestigecar.pl

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne badanie wzroku Wrocław »

  Indywidualne podejście do potrzeb klientów, wiarygodność, profesjonalizm, ostrożność, to kryteria charakteryzujące nasz salon optyczny. Od początku naszej działalności dostarczamy klientom wysokiej jakości usługi i produkty oraz wysoki standard obsługi. Profesjonalnie doradzamy i naprowadzamy przy wyborze właściwych okularów oraz oprawek pasujących indywidualnie do wyglądu. Nasz specjalista gwarantuje prawidłowy dobór korekty oraz komfort realizowania zakupów. Salon optyczny proponujemy badanie wzroku i prezentuje bogatą gamę produktów od okularów i soczewek korekcyjnych do okularów przeciwsłonecznych oraz produktów pielęgnacyjnych do oczu. Ciągle uzupełniamy nasz asortyment tak, aby każdy uzyskał tutaj to, czego potrzebuje. Nasz salon optyczny proponuje produkty i usługi wysokiej jakości w niskich, konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Palety plastikowe »

  Przedsiębiorstwo Rotom znajduje się na Dolnym Śląsku, jednak prowadzi działalność międzynarodową, oraz posiada swoje oddziały również w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Austrii, Portugalii, i Anglii. Wytwarzamy oraz posiadamy w asortymencie zarówno opakowania typowe jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta opakowania specjalne. Wszystkie nasze palety i inne produkty poddawane są ciągłej kontroli jakościowej. Oferujemy też opcję wynajmu, znacznie pomniejszającą koszty, korzystna szczególnie dla firm o okresowej produkcji. Elastyczność współpracy dla wygody kontrahenta, gwarantowana dzięki składowaniu pojemników w swoich magazynach. Opcja wykupu używanych palet i pojemników oraz różnorodnego sprzętu logistycznego.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Namysłów »

  Mieszkania i nieruchomości w Namysłowie i powiecie namysłowskim - ogłoszenia darmowe domów i mieszkań w Namysłowie. Portal Namyslowianie.pl oferuje darmowe ogłoszenia o sprzedaży lub kupnie tudzież najmie nieruchomości w Namyslowie. Zarówno mieszkania jak i grunty czy lokale przemysłowe w Namysłowie.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy na Dolnym Śląsku »

  Jeśli pragniecie Państwo podziwiać uroki Dolnego Śląska, odkryć jego nietknięte zakątki oraz spożytkować wolny czas w oryginalny sposób, idealnie trafiliście. Przedstawiamy stronę zawierającą sprawdzone informacje odnoszące się do turystyki na Dolnym Śląsku oraz forum, dział ogłoszeń oraz galerię fotografii. Mamy nadzieję, że w rychłym czasie działy te staną się dowodem Waszych wycieczek po okolicy oraz przysłużą się do interaktywnej korespondencji informacji i wrażeń oraz oddolnej promocji najpiękniejszego województwa dolnośląskiego. Serdecznie namawiamy do regularnego korzystania z portalu. Zamierzając wyjść naprzeciw Waszym preferencjom, jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły ulepszenia i rozbudowy serwisu.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Perspektywy to Gabinet Psychoterapii, w którym zdołają Państwo umówić się z wykwalifikowanym psycholog i solidnym psychiatrą. Nasz gabinet psychologiczny mieści się w miejscowości Wrocław przy ulicy Plac Nowy Targ. Oferujemy Państwu usługi z obrębu psychoterapii, z obszaru konsultacji psychiatrycznych oraz poradnictwa pedagogicznego. Zadanie psychoterapeuty ośrodka Perspektywy mówiąc zwięźle opiera się na identyfikowaniu nieświadomych idei, przeczuć, pragnień oraz połączonych z nimi wewnętrznych konfliktów. Pełny przebieg psychoterapii jest długi oraz może utrzymywać się od paru miesięcy doniekiedy kilku lat. Częstokroć natomiast już po pierwszych wizytach zdołają dojrzeć Państwo poprawy dzięki psychoterapeucie gabinetu Perspektywy. Do Państwa dyspozycji na dyżurach dostępni są m.in. specjalista od psychiatrii.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu »

  Specjalistyczna oraz prowadzona przez doświadczonego psychologa terapia indywidualna, rodzinna, małżeńska i konsultacje psychologiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej radzić sobie z różnorodnymi problemami, zarówno tymi z dnia codziennego, jak i bardziej niecodziennymi, które wymagają interwencji fachowca. Dzięki dużemu doświadczeniu psycholog jest w stanie dobrać najlepszą drogę w wybranym przypadku, wykorzystuje on dużo czasu na omówienie problemów oraz na wysłuchanie swoich pacjentów, przede wszystkim zwracając uwagę na to, aby czuli się oni w jego gabinecie jak najlepiej. Po więcej szczegółów zapraszamy już teraz na stronę WWW.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Posiadasz unikatowy lub rzeczywiście odpowiedni klasowo pojazd? Pragniesz pospiesznie zdobyć gotówkę? Masz kłopoty kredytowe i musisz na szybko zdobyć pieniądze? A może jesteś zainteresowanym zakupem porządnie zachowanych, używanych automobilów? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie powinieneś przejść na naszą witrynę www! Skup samochodów Wrocław jest jedynym tego rodzaju miejscem w sieci internetowej, w którym całkowicie bez jakichkolwiek opłat jesteś w stanie dokonać wyceny swojego auta - jeżeli zaproponowana wartość Cię zainteresuje, wtedy możemy umówić się na dokładne obejrzenie samochodu i finalną weryfikację. Pieniądze przekazujemy od ręki, dzięki czemu całą transakcję zdołasz zakończyć w rzeczywiście zwięzłym czasie i uzyskać potrzebne Ci kwoty. Skup aut Wrocław to największa firma tego typu w rozległym sąsiedztwie - dla najwyższej wygody naszych klientów, funkcjonować będziemy jednak także w różnorakich regionach naszego kraju, dostarczając zawsze wysoką jakość proponowanych usług.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bessey »

  Industria24 to jeden z najlepiej zaopatrzonych w internecie sklepów z narzędziami. Funkcjonujemy w sieci od kilku lat, co pozwoliło nam poznać kluczowe zagadnienia prowadzenia sklepu internetowego. Rozumiemy jak ważne jest dla kontrahenta natychmiastowe dostarczenie paczki z wybranymi produktami. W sklepie Industria24 możecie Państwo zakupić różnego rodzaju sprzęt, jak agregat prądotwórczy, czy inne narzędzia spalinowe, bądź też narzędzia ręczne. Mamy w ofercie produkty takich słynnych producentów jak Fein, Makita, Knipex. Systematycznie staramy się, aby nasza oferta prezentowała się cenowo bardzo atrakcyjnie, dzięki czemu klienci, którzy raz zdecydują się u nas na zakupy, w przyszłości chętnie do nas powracają.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa »

  Automatyka przemysłowa to dział automatyki zajmująca się usprawnianiem systemów produkowania i przebiegów wytwarzania. W praktyce zapewniamy naszym użytkownikom, zwłaszcza z specjalności industrialnych i produkcyjnych komponenty automatyki industrialnej oraz zajmujemy się sprzedażą, naprawą oraz obrotem tego rodzaju urządzeń. Automatyzację wytwórczości i procesów przemysłowych realizują układy urządzeń składających się na system automatyki przemysłowej których dystrybucję oferujemy. Pozostajemy w kontakcie z wieloma dostawcami umożliwiającymi nam zróżnicowanie asortymentu dla zadowolenia potrzeb naszych odbiorców.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naklejki »

  Jeśli prowadzimy własną firmę, takie oznaczenia, jak naklejki podłogowe z pewnością nie są nam obce. Dzisiaj w końcu takie elementy są wymogiem koniecznym. Jeśli właśnie ich szukamy pod tym adresem odnajdziemy je bez wątpienia. Pośród produktów produkowanych przez ta firmę odnaleźć można na przykład znaki bezpieczeństwa. Przede wszystkim naklejane są one w celach informacyjnych. Informują one o kwestiach bezpieczeństwa.
  Dodatkowym atutem produktów tej firmy jest materiał, z jakiego wszystkie naklejki są wykonywane. Jego wytrzymałość sprawia, że wszystkie oznaczenia doskonale sprawują się na różnego rodzaju powierzchniach. Jeżeli mimo to mamy niepewność, czy również na naszej nawierzchni się sprawdzą, możemy poprosić o nieodpłatną próbkę. W praktyce nie obliguje nas ona do zakupu naklejek, co jest niewątpliwie kolejną zaletą tej firmy.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Wrocław »

  Poszukujesz oryginalnej reklamy? Interesuje Cię nasza koncepcja na design strony www Twojego przedsiębiorstwa? Chciałbyś posiadać logotyp, który wyróżni Cię na tle szarej konkurencji? Świetnie trafiłeś! Projektowane przez Agencję KOKO projekty pozwolą Twojej marce zyskać unikalność. Nasza Agencja Kreatywna zapewni Ci pełen pakiet usług od wykreowania specjalistycznej fotografii produktu, przez dedykowany projekt materiałów reklamowych oraz ich świetnej jakości druk, aż po stworzenie strony www. Tworzymy m.in. plakaty, banery, katalogi.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki Wrocław »

  Egzystujemy we Wrocławiu od 1990 r. W Spółce zatrudniani są wyselekcjonowani mechanicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z oddaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.Nasi partnerzy biznesowi to zarówno mali odbiorcy jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, rzetelność, umiejętność rozwiązywania problemów a także systematyczność.Jednym z asów w rękawie jaki przeważnie wspomaga nas w skomplikowanych negocjacjach z odbiorcą jest wybitnie korzystna cena. Często jest ona o 20 procent niższa od cen innych firm. Jednakże zapewniam Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od wzorowej jakości oferowanych przez nas urządzeń takich jak liczarki, niszczarki oraz usług, a ponadto wykonujemy pełen zakres prac konserwatorskich.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Diagnostyczne Wrocław »

  Alergicy bez wątpienia nie uwielbiają wiosny. Ten okres jest nieprzyjemny. Wówczas alergia Katowice daje się w najwyższym stopniu we znaki. Osoby, które są chore na pyłki kwiatów wiosną praktycznie nie opuszczają za dnia domu. Alergia daje się po prostu we znaki. Przystajesz do tych osób? Masz problemy z alergią? Nie siedź z założonymi dłońmi. Funkcjonuj. Medycyna jest w tym wypadku niezmiernie pomocna. Pojawiają się innowacyjne lekarstwa, które pozwalają alergikom prawidłowo funkcjonować lub uśnieżyć ból i dyskomfort spowodowany alergią.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konie sportowe na sprzedaż »

  Nasza organizacja zajmuje się wynajmem i sprzedażą koni sportowych, na witrynie www wyselekcjonowane zgromadzone są oferty prezentujące konie skokowe. Sukcesywnie będziemy rozszerzać i modyfikować swoją działalność. Co więcej dzielimy się intensywną żyłką jeździectwa - możesz otrzymać także gratisową pomoc z obszaru żywienia, oraz dietetyki koni. Dodatkowo przez początkowy okres po zakupie konia, gratisowo będziesz otrzymywał paszę marki Hippolyt, a w następnych miesiącach możesz nabywać wyroby Hippolyt po niższych cenach.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Nasza firma została założona przede wszystkim z myślą o niewielkich firmach szukających na początek rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, odpowiednich biur do prowadzenia własnej firmy. Oferujemy różnej wielkości powierzchnie biurowe dla naszych klientów, mieszczące się w ścisłym centrum biznesowym we Wrocławiu. Nasza propozycja bez wątpliwości wyróżnia się konkurencyjnymi cenami wynajmu powierzchni biurowych. W dodatku nasza firma zajmuje się również kompetentnym prowadzeniem sekretariatu, również świadczymy szereg innych usług powiązanych z odpowiednim prowadzeniem biura, które z pewnością odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wrocław

Wrocław - nowa strona:

Adres: