Prawo Podkategoria: Prawo

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne »

  Tania kancelaria doradcza z okolicy Krakowa, której radcy prawni są doświadczeni nazywa się Competia Sp. z o. o.. Gwarantuje ona w powyższym miejscu usługi specjalistyczne, które przy żadnej okazji odbiorców nie zaniedowolą. Doświadczenie a także pracowitość to założenia reklamowanej kancelarii radcowskiej.
  Gwarantujemy, że współpracując z nami wyeliminujesz całkiem własne czarne sytuacje prawne. Pomagamy w prawie mieszkaniowym a także w prawie spółek.
  Anonsujemy, że już dzisiaj odwiedzić masz tą kancelarię, gdzie pogadają z Tobą usługodawcy prawni, jacy rozjaśnią Ci jaką metodą rozwiązać Twoje rzeczy. Zasięgnij po ich usługę - na pewno jest ona skuteczna.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa- ekonomiczne i pomocne porady prawne »

  Jeśli poszukujesz radcy prawnego który rozwiąże za Ciebie wszelkie problemy połączone z prawem to nie frapuj się i wejdź na naszą stronę lub przybądź do nas do kancelarii. Pomożemy Ci w prawie energrtycznym, gospodarczym, w regulacji stanów prawnych nieruchomości, w załatwieniu koncesji na uzyskiwanie energii tudzież w trakcie konfliktów zbiorowych. Udzielamy porad prawnych na najwyższym poziomie a także reprezentujemy naszych klientów w czasie rozpraw sądowych.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadki UK »

  Jeśli odlatujesz do UK, to dobrze, abyś wcześniej zakupił odpowiednie zabezpieczenie związane przykładowo z ochroną materialną w przypadku nieprzewidzianego wypadku. W innej sytuacji odzyskanie należnego odszkodowania w UK staje się dość zagmatwane i wymaga wiele wizyt u prawników. Na naszej witrynie możesz od razu odszukać interesujące wiadomości i porady od ekspertów, które na pewno pomogą Ci odzyskać odszkodowanie za wypadek i pokażą, co masz zrobić, aby cały schemat przyśpieszyć.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek Wielka Brytania »

  Gdy nie znasz się na angielskim prawie pracy, nie wskazane jest nadmiernie szybko odpuszczać możliwości otrzymania odszkodowania kosztów, które poniosłeś w wyniku nieszczęśliwego wypadku w zakładzie pracy. W tego typu okolicznościach, powinieneś ubiegać się o wypłatę odszkodowanie w Anglii. Taka procedura nie zawsze bywa prosta, dlatego warto zlecić jej prowadzenie prawnikom, którzy się na tym znają. Najlepiej skorzystać z tej oferty.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza winna być solidność, skrupulatność oraz całkowicie obiektywne podejście do zleconych spraw. W ramach naszej aktywności, w tym charakterze, my wychodzimy ponad te elementarne standardy. Bowiem nadto oferujemy załatwienie spraw w miłej aurze oraz w gustownie wyposażonych wnętrzach naszej kancelarii. Mało tego u naszych doświadczonych jurystów wolno zasięgnąć darmowej informacji dotyczącej czynności notarialnych, potrzebnych dokumentów, duplikatów i aktów przeróżnego rodzaju.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Nieprzestrzeganie przepisów obowiązującego prawa wiązać może się z koniecznością poniesienia kary. W przypadku, gdy zostaliśmy pozwani i czeka nas proces osobą, z którą powinniśmy porozmawiać w pierwszej kolejności jest radca prawny. Wyjaśni nam on, dlaczego nasze postępowanie uznane zostało przez prawo, jako czyn zabroniony. W ustawach karnych zostały określone katalogi kar kryminalnych. Są one bardzo zróżnicowane i nawet w obrębie jednego przestępstwa spotkać możemy kary o charakterze bardzo łagodnym i kary bardzo ostre. Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, jakie kary grożą nam za jakie czyny, wówczas każdy prawnik lublin wskaże nam Kodeks karny, jako podstawowe źródło informacji. Ja, jako prawnik zapraszam do odwiedzin mojej strony - www.michaljaruga.pl - tam porady online, oraz możliwość kontaktu.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie - adwokat-piotr.pl »

  Interesuje Was pomoc prawna w Warszawie, dzięki której w pełni wykorzystacie możliwości obrony swoich praw? Tradycja, doświadczenie i zaufanie tym właśnie wyróżnia się moja kancelaria adwokacka. Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka w Warszawie gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria prawna Warszawa oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Piotr Panek, adwokat specjalizuje się głównie w sprawach spadkowych i rodzinnych: separacja, rozwód, podział majątku wspólnego, opieka nad dzieckiem, itp. Adwokat Warszawa Piotr Panek posiada również praktykę w sprawach mieszkaniowych i prawie nieruchomości. Żadne inne kancelarie prawne, nie zagwarantują Państwu tego, co moja kancelaria. Żadni inni Warszawscy adwokaci nie dadzą Państwu takiej opieki, jaką ja zapewniam.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nieznajomość przepisów prawnych może nieść za sobą poważne konsekwencje, mężczyźni i kobiety, które same próbują zgłębiać niejasności kodeksów też nie mogą natomiast mówić o tym, że postępują naprawdę słusznie. Właśnie z tego powodu wskazane jest zaufanie specjaliście szczególnie, o ile jest nim de facto znakomity adwokat Warszawa, który ma możliwość pochwalić się nie tylko wszechstronną wiedzą, ale i doświadczeniem w prowadzeniu spraw przed polskimi sądami. Współpraca ze fachowcą pozwala zaoszczędzić czas, działa oprócz tego uspokajająco na skołatane nerwy, możemy bowiem uwierzyć, że w trudnej sytuacji nie będziemy sami.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Prawo to naprawdę życiowa kwestia. Każdy z nas miał choć raz w życiu drobne kłopoty z przepisami, lub też nie był pewien podstawy decyzji gminnej. Dokładnie wtedy można sobie po prostu zweryfikować to, czy wykładnia prawna została przygotowana poprawnie. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszej stronie. Tutaj najlepsze porady prawne łączą się z życiowymi wydarzeniami wielu obywateli, którzy podobnie jak my mieli sposobność do walki z władzą. Jest to naprawdę bardzo korzystne, gdyż po prostu możemy się tu podzielić również i naszymi kłopotami. W końcu forum prawne powstało po to, by wymieniać doświadczenia. Dlatego też naprawdę bardzo wielu użytkowników chwali sobie ogromnie możliwość wymiany doświadczeń za pośrednictwem naszej strony. W końcu szczególnie taka pomoc prawna która to jest od praktyków, jest zawsze najbardziej skuteczna. Warto jest więc skorzystać z każdej dostępnej opcji, która to ma dowieść nas do końcowego sukcesu w sprawach prawnych.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - rozwód »

  Kancelaria Prawna Mazurkiewicz oferuje Państwu wykwalifikowaną, kompetentną i szybką obsługę w wielu dziedzinach prawa, a także przydatną radę w prowadzeniu działalności gospodarczej i transakcjach handlowych.
  Naszym najważniejszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych klientów, abyśmy mogli zaproponować rzeczowe rozwiązanie powierzanych nam spraw. Należy również zaznaczyć, że nasza kancelaria prawna specjalizuje się w prawie rodzinnym i opiekuńczym tzn. sprawach rozwodowych lub o separację, alimentach. Udzielamy porady prawnej w sporządzaniu pozwów rozwodowych, o zwiększenie alimentów czy separacyjnych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Snopczyński oferuje kompleksową obsługę prawną. Pomoże załatwić sprawy spadkowe, windykację czy uzyskać odszkodowanie lub rozwód. Zespół tworzy adwokat Mikołaj Snopczyński i Maria Snopczyńska. Oferta firmy obejmuje prawo karne, cywilne, administracyjne, podatkowe, ubezpieczeniowe. Zakres usług zawiera też prawo spadkowe, rodzinne i windykację. Kancelaria adwokacka Snopczyński zajmuje się obsługą prawną firm i osób prywatnych. Firma udziela też porad przez Internet.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferujemy Szkolenia Okresowe BHP Warszawa »

  Nasz zakład pracy funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. Frapujemy się rozlegle pojętym wykładaniem z zakresu bhp oraz szkolenie okresowe BHP i Ppoż Warszawa. Na czym polegają nasze działania? Naszych konsumentów przygotowujemy do pierwszych rozmów kwalifikacyjnych, konferencji, spotkań prywatnych lub szkoleń i usług. Prowadzimy nauczania z charakteru Przygotowanie odpowiedzi na nakazy i wystąpienia organów kontrolnych oraz realizacja zaleceń pokontrolnych. Klientami polskich służb są nie tylko klienci indywidualni. W ofercie naszej znajdują się też kształcenia grupowe takie jak przykładowo dla figur bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy. Zapraszamy do skorzystania z polskiej wielkiej oferty ćwiczeń z Usługi, obsługi bhp oraz Szkolenia BHP Warszawa, .

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podział majatku, porady. »

  Właśnie ten Portal przeznaczony jest dla wszystkich osób które potrzebują porady prawnej z zakresu alimentów czy podziału majątku. Separacja i rozwód to główne kwestie podejmowane w Naszym Serwisie, wyszukać tu można wiele porad z zakresu prawa rodzinnego czy słownik podstawowych definicji. Na Stronie rozwod-separacja.info można także podzielić się własnymi doznaniami z innymi użytkownikami. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo separacja. Dla wszystkich osób które szukają pomocy innych też jest osobny dział, gdzie każdy może zarówno wstawić własną historię, jak też przeszukiwać już znajdujące się w Serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszym Serwisem !

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe w UK »

  Duża grupa Polaków, którym zdarzył się wypadek, w trakcie pobytu w Walii, obawia się wszczęcia procedury sądowej. Przytłaczają ich utrudnienia związane z wszczęciem tego rodzaju postępowania sądowego. Tymczasem, zdobycie odszkodowania za wypadek w uk, zupełnie nie musi się łączyć ze znacznym wkładem pieniężnym. Sporo instytucji zajmujących się takimi sprawami, nie wymaga żadnych opłat. Zapłata jest po prostu procentem od wywalczonego zadośćuczynienia, a jeśli nie można go wywalczyć, wtedy jesteś zwolniony z opłat.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mimo że nie życzę nikomu żeby był zmuszony korzystać z usług prawnika, z własnych obserwacji dobrze wiem że bardzo ciężko tego ustrzec się także osobie cywilnej, nie wspominając już o właścicielach podmiotów gospodarczych. Niestety spore zapotrzebowanie ostatniej kategorii osób poradami prawniczymi sprawiły że prowadząc kancelaria adwokacka Szczecin, kwestie majątkowe zrobiły się moją specjalnością. W ustawach finansowych jestem tak dobrze zorientowany że większość porad z tej tematyki mogę udzielić od ręki, co pozwala nie tylko zaoszczędzić Państwa czas wolny ale i Państwa środki finansowe. Poza poradami przygotowuję również wnioski do administracji państwowej w kwestii likwidacji działalności gospodarczej, w kwestiach związanych z ubezpieczeniem, w kwestii odzyskiwania własnych należności oraz w wielu innych skarbowych kwestiach doradzając w największym stopniu korzystne finansowo rozwiązanie. Oferuję również pełne usługi prawnicze dla klientów firmowych jak i prywatnych w sprawach cywilnych.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek uk »

  Komu przysługuje rekompensata za wynikłe uszkodzenia przykładowo w zdarzeniu samochodowym w UK? Kto ma prawo żądać wydania odpowiedniej sumy odszkodowania w Anglii? Jeśli szukasz odpowiedzi na wspomniane i podobne zagadnienia to nasz portal na pewno je posiada. Dodatkowo na witrynie zobaczysz również jednocześnie kilka rzetelnych i konkretnych artykułów dotyczących odszkodowań finansowych za wypadki, które zdarzyły się w naszym państwie. Obiecujemy duży poziom merytoryczny zawartych tu treści.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Sosnowiec »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Joanny Krzyk to prężnie działająca firma, proponująca usługi na najlepszym poziomie. Prowadzimy działalność na terenie województwa śląskiego. Proponujemy nasze usługi do przedsiębiorców a także klientów indywidualnych z województwa śląskiego. Wyróżnianas profesjonalizm, wysokie standardy funkcjonowania, zachowanie tajemnicy radcowskiej, uczciwość, odpowiedzialność, terminowość,niepowtarzalne ceny. Mówiąc ogólnie: w naszej kancelarii znajdziesz to, czego szukasz! Obiecywane pełne zadowolenie ze wykonywanych przez nas usług. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domseniorabryza.pl »

  Szukając czy względnie wybierając perfekcyjny dom opieki dla naszych najbliższych, bez względu powinniśmy sterować się nie tylko właściwymi opiniami o jednostkach proponujących tą oczywiście posługę, jednakże też dodatkowymi usługami związanymi z umiejscowieniem naszej rodziny w domu seniora. Obdarzając zaufaniem firmę odpowiedzialną za protekcję nad jednostkami starszymi a w ramach takiej opieki ogromnie niejednokrotnie seniorzy dostają ciepły posiłek, doświadczoną protekcję medyczną, jaką proponuje dom opieki dodatkowo miłe towarzystwo osób w podobnym wieku. Oferujemy odwiedzić witrynę domy opieki w Słupsku, placówkę, która zajmuje się kompetentnie protekcją nad osobami starszymi i w podeszłym wieku.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania patentowe »

  Regionalna kancelaria prawna stale współpracuje z rozlicznymi organizacjami w państwie plus na naszym kontynencie na bazie jednorazowych lub trwałych umów. Nasze usługi robimy na rzecz firm, fabryk person prowadzących działalność ekonomiczną, jednostek prywatnych oraz innych jednostek organizacyjnych. Dopomagamy w edytowaniu dokumentacji scalonej ze raportowaniem do ochrony prawnej wynalazków, wzorów użytkowych, wzorników przemysłowych, oznaczeń towarowych. Doradzamy jak postępować w przypadku działań związanych z nieuczciwą konkurencją w odniesieniu do znaków towarowych oraz wzorców użytkowych.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy »

  Biuro patentowe JWP to firma, której źródłem satysfakcji jest przede wszystkim zadowolenie klienta z efektów współpracy. Współpracę z klientami cechuje indywidualne podejście, profesjonalizm i pragmatyzm. Wieloosobowy zespół kancelarii tworzą specjaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem praktycznym, posiadający uprawnienia zawodowe do prowadzenia spraw przed polskimi i europejskimi organami administracyjnymi oraz sądowymi. W swoich działaniach starają się oni być aktywnymi partnerami klientów w rozwiązywaniu ich problemów i rozpatrują sprawy uwzględniając ich interes prawny, finansowy i niematerialny.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: