Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne Wrocław »

  Budując dom czy też przeprowadzając remont w mieszkaniu duży nacisk kładzie się na drzwi zewnętrze. Ważne jest żeby były one wykonane w solidny sposób. Drzwi antywłamaniowe wrocław nie tylko są solidne ale i bardzo wytrzymałe. Wybór odpowiednich drzwi spośród dużej oferty ich producentów nie należy do łatwych, dlatego warto zajrzeć na portal internetowy Drzwi-wroclaw-drzwi.pl. Z bogatej oferty można wybrać między innymi drzwi wejściowe wrocław a także drzwi stalowe wrocław. Budując bądź remontując dom czy mieszkanie przy zakupie drzwi zewnętrznych trzeba zwrócić szczególną uwagę na solidność wykonania a także na wytrzymałość. Drzwi wejściowe wrocław spełniają wszystkie kryteria, które są brane w czasie kupna różnego rodzaju drzwi. Polecamy Drzwi stalowe Wrocław

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Viessmann Lubuskie »

  Jestesmy firmą partnerską która działa na terenie Krosno Odrzańskie Świebodzin, Słubice, Żary Rzepin i prowadzi całkowitą obsługę klientów w zakresie dobór, sprzedaż, montaż i serwis systemów firmy Viessmann. Systemy grzewcze to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy, jesteśmy w stanie szybko doprowadzić urządzenie do prawidłowego działania, dlatego we współpracy z firmą partnerską Viessmann wykonujemy serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz całoroczny dozór instalacji ( wymaga podpisania umowy). Zapraszamy również firmy instalatorskie, inwestorów, deweloperów, osoby prywatne do współpracy z nasza firmą ( indywidualne przygotowywanie ofert ). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego typu prac.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż »

  Własne „cztery kąty” to marzenie każdego z nas. O ile budowa nowego budynku może przysporzyć nam nieco problemów, o tyle kupno posiadłości może być wysoce prostszą alternatywą. W sektorze przystępnych może być mnóstwo propozycji, przez co dane nam będzie zaadaptować domy na sprzedaż do własnych osobistych zapotrzebowań. O ile wygląd to indywiduum, o tyle przed nabytkiem powinno się przykuć uwagę na przymioty powiązane z każdym z nas. Po pierwsze mieszkanie powinno być wykonane z trwałych, mocnych budulców, pewnych dla ekologii, również dla życia innych ludzi. Pobliże, w którym znajdują się domy na sprzedaż musi być pewna, jakkolwiek niechybnie nam wszystkim zależy na naszych bliskich. Na domiar tego powinno się stwierdzić, czy w okolicy w w przyszłym czasie nie jest projektowana jakaś większa inwestycja, np. budowa autostrady lub hipermarketu. Wszak nam wszystkim należy się chwila ciszy, odpoczynku i wypoczynku po męczącym dniu pracy.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Wystawność w mieszkaniu, w budynku jest najważniejszy. Zimą przede wszystkim staramy się trwać wygodnie, wygodnie a przy tym tanio. Bez wątpienia pomagają nam w tym dobra najświeższej technice, czyli między innymi ogrzewanie podłogowe. Jest to nadzwyczaj przydatna rodzaj nagrzewania, która powoduje, że absolutnie wiele gotówki można zaoszczędzić. Oczywiście, potrzebuje to początkowo inwestycji, niemniej jednak niezwykle prędko się ona zwraca. Ta możliwość jest wyjątkowo polecana, gdy w budynku są dzieci. Aby ją zamontować w budynku nie konieczność miernych umiejętności, wystarczy nabyta pompa ciepła i fachman, który będzie umiał ją zainstalować. Nabyć pompy ciepła nie jest trudno, zaczerpnąć można do Internetu, na licytacje, albo też do specjalistycznych sklepów. Na wiosnę w wielu budowlanych marketach są obniżki. To powinno dodatkowo nas namówić do tego, aby na przyszłą zimę takie udogodnienie sobie zamontować.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne metalowe »

  Wybór estetycznego asortymentu do domu powoduje raz za razem więcej trudności. Sprzedawcy pragnąć nasycić gusta klientów proponują co chwila lepszy oraz bogatszy asortyment. Przykładowo zobaczmy drzwi zewnętrzne. Pragnąc nabyć drzwi wewnętrzne do domku z reguły sugerujemy się ich wizerunkiem. Cena również jest ważna, ale najistotniejszą kwestią jest, aby podobały nam się wzrokowo. Producenci i dystrybutorzy drzwi wewnętrznych poszukują wielorakich rozwiązań, aby zalecać się na rynku i zdobyć uwagę kontrahenta. Pierwsi wpajają współczesne wykończenie drzwi wewnętrznych, pozostali stawiają na innowacyjne wzornictwo i wygląd drzwi, a pozostali na rozliczną kolorystykę. Wszystek z tych pomysłów jest adekwatny, ale wszystko zależy od tego, jakich drzwi wyszukuje możliwy klient. Raz za razem spotykamy się z opinią, że niegdyś był robiony wyłącznie pewien rodzaj drzwi białych, a na dzień dzisiejszy jest zbyt dużo modeli drzwi wewnętrznych i za dużo odcieni do wybrania. Można przecież jeśli w dzisiejszych czasach były by jedyne drzwi do doboru i wyłącznie w kolorze białym też byśmy stękali z kolei na to, Iż jest zbyt mały wybór drzwi wewnętrznych. Ciężko jest w takim przypadku zadowolić wymagania klientów. Producenci drzwi zewnętrznych sprawdzając i oceniając zaintrygowanie drzwiami odbiorców pokazują mimo to, że sa wierne ruchy w wyborze drzwi zewnętrznych. Jak słychać dziś na polskim rynku największym zainteresowaniem cieszą się drzwi wewnętrze białego koloru. Ale, wiadomo, potrzeby są odmienne. Kupując drzwi wewnętrzne do mieszkania nierzadko zadajemy sobie zapytanie czy poprawniej jest sprawić sobie tani drzwi zewnętrzne, ponieważ i tak przypuszczalnie w krótkim czasie je zamienimy czy porządniej jest zakupić lepsze drzwi. Niczym tak jest z każdym produktem, tak też i z drzwiami jest także.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe. »

  W dystrybucji jest szalenie wiele artykułów takich jak: szamba, gnojniki i wiele zróżnicowanego typu rzeczy, dzięki którym można wyposażyć się w dobry sposób. W sprzedaży są takie artykuły jak: szambo betonowe, szamba do oczyszczali a także kotły oraz zróżnicowanego innego rodzaju artykułów.
  Wytwórcy dostarczają najlepszej jakości szamba betonowe i gnojniki, oraz serwis gwarancyjny – dowóz poszczególnych części a także montaż jest gwarantowany. Serwis czynny jest przez całą dobę. Trzeba już teraz sprawdzić opinie klientów oraz dobrać cokolwiek dla siebie spośród bogatej oferty.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Radom »

  Świadczymy szeroki zakres usług dla nabywców swoich jak i dla generalnych wykonawców (propozycja podwykonawstwa) w różnorakich zakresach działalności ciesielsko - dekarskiej na całkowitym terenie Polski. Poprzez lata firma nabrała ogromnego doświadczenia, dzięki któremu usługi świadczone przeze mnie stoją na wysokim poziomie, niezbędnym w projektowaniu szczelnego i bezpiecznego dla użytkowników pokrycia przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów całej inwestycji.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Wykonywane przez naszą firmę zbiorniki betonowe posiadają przeróżne użycie. W ogromnej liczbie przypadków używa się je jako szamba, zbiorniki na deszczówkę albo też gnojowicę. Dzięki zastosowaniu towarów renomowanych firm szamba betonowe, jakie realizujemy charakteryzuje niebywała trwałość oraz szczelność. Szamba betonowe wyposażone są w podwójną szereg bitumiczną, która dostarcza szczelność, wręcz w najtrudniejszych warunkach. Potwierdzone jest to licznymi atestami np. higienicznym. Zapewniamy profesionalną pomoc i jednocześnie wsparcie na każdym etapie współpracy. Zamówione Poprzez Was zbiorniki damy radę przetransportować specjalistycznymi samochodami z HDS-em na terenie całego kraju. Zapewniamy zatem kompleksową obsługę na wysokim poziomie, co z całą pewnością stawia nas w czołówce korporacji zajmujących się produkcją i jednocześnie montażem zbiorników betonowych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny szwalnicze »

  W dobie kiedy kryzys na rynku w Polsce oraz w Europie szaleje na doskonałe każdy właściciel korporacji powinien znać fakt że dzisiaj najbardziej istotne jest szukanie cen. Części które zużywają się w maszynach najczęściej kosztują ogromne pieniądze, Zatem w tym artykule chciałbym pocieszyć właścicieli firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) takich jak szwalnie i firmy produkujące buty. Otóż firma Frezwit produkuje części zamienne do maszyn szyjących i obuwniczych w bardzo ślicznych cenach. Jest to firma jednoosobowa, Zatem może sobie pozwolić na niskie ceny. Części są identyczne jak oryginalne sprowadzane z poza granic za ogromne pieniądze. Firmę Frezwit odznacza terminowość oraz precyzja.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy kolejowe »

  Podstawową działalnością naszej firmy jest wykonawstwo robót torowych. Demontaż torowisk kolejowych i demontaż torowisk tramwajowych to jedne z najpopularniejszych zleceń. Zajmujemy się również przygotowaniem wagonów do wysyłki. Doraźne naprawy wagonów i doraźne naprawy węglarek to dla nas chleb powszedni. Wykonujemy także ekspertyzy kolejowe i ekspertyzy nawierzchni torowych. Wykonujemy serwis bocznicy kolejowych, demontaż torowisk. Prowadzimy skup sprzedaż torów, skup sprzedaz podkładów torowych . Wśród naszych usług jest również outscoring pracowników, usługi rozbiórek konstrukcji stalowych oraz inne usługi rozbiórkowe trójmiasto.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siarczan żelaza »

  Uznana firma BETKOM od kilku lat kompleksowo obsługuje swoich klientów w obszarze dostarczania materiałów budowlanych takich jak beton komórkowy, kostka granitowa a także opałowych materiałów takich jak węgiel lub pył węgla brunatnego. BETKOM to firma wspiera również na rynku polskim dużych producentów europejskich marek, działając na zasadach agencyjnych. Najwyższa jakość proponowanych usług i produktów, terminowość dostaw oraz sprzedaż ukierunkowana na zadowolenie naszego klienta, dają naszej firmie ciągły oraz szybki rozwój oraz stabilną rynkową pozycję.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe. »

  Bardzo ważnym elementem w każdym gospodarstwie domowym jest takie miejsce, w jakim odprowadzane są wszelkie nieczystości. Nie wszyscy mają możliwość przyłączenia pod miejską kanalizację i z tego powodu potrzebne są szamba betonowe. Nasze przedsiębiorstwo może zaoferować szamba po przystępnej cenie, a jednocześnie bardzo dobrej klasy. Dzięki ogromnie dobrze przemyślanemu procesowi produkcyjnemu oraz używanym materiałom jesteśmy w stanie gwarantować, iż każde nasze szambo ekologiczne jest całkowicie wodoszczelne oraz może nadawać się do użytku przez całe lata. Bardzo ważne jest też to, iż posiadamy wszelkie dokumenty które potwierdzają jakość naszych produktów. Klient może także sprawdzić w jaki sposób na różnych etapach jest produkowane takie szambo, zapewniające zupełne bezpieczeństwo jeżeli chodzi o jakiekolwiek zanieczyszczanie środowiska. Poza szambami produkujemy również zbiorniki na gnojówką, zbiorniki na deszczówkę oraz umożliwiamy instalację przydomowych oczyszczalni. Mamy ofertę dla firm oraz klientów indywidualnych niezależnie od miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi wewnętrzne »

  Jakikolwiek gatunek polskich drzwi wewnętrznych może być wykonany jako wysokiej jakości drzwi, jak również drzwi w okładzinach drewnopodobnych i malowane. Proponujemy drzwi gustowne bądź współczesne. Posiadamy w sprzedaży dodatkowo wysokiej jakości drzwi wewnętrzne warszawa o współczesnych obrysach lub klasycznych. Drzwi każdej firmy posiadają rozmaite rodzaje przeszkleń, w większości wypadków napotykaną szybą w drzwiach wewnętrznych jest przeszklenie jakie zalane jest gładką powłoką zapewniającą nieprzepuszczalność promieni słonecznych dodatkowo za sprawą której zdołamy bez ograniczeń zdołamy zastosować drzwi z taką szybą do łazienek i weselić się eleganckim wystrojem wnętrza swojej łazienki. Na ogół drzwi z szybą wybierane są jako drzwi wejściowe do pokoju, co jest niezmiernie dobrym rozwiązaniem dlatego że światło w odrobinie przebiega przez przeszklenie w drzwiach i delikatnie oświetla pobliskie pomieszczenie. W wielu przypadkach stosowanymi drzwiami z przeszkleniem są drzwi dre które instalowane są jako drzwi wejściowe do domu.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Kłopoczesz się o coraz droższe kwoty ogrzewania? A zima już nadchodzi coraz szybszymi kroczkami. Warto więc może zainwestować w nowatorskie źródło dogrzewania jakim na pewno są tzw. pompy ciepła Szczecin.

  Akurat nasza firma ajb-klima.pl ze Szczecina ma adekwatne dla Państwa potrzeb pompy ciepła, które dzięki swym nowatorskim założeniom w nich zamontowanych są celem dla mnóstwa odbiorców indywidualnych. Dzięki zastosowaniu ciepła z otaczającego nas powietrza przy niewielkim udziale energii elektrycznej jesteśmy w stanie uzyskać odpowiadające temperatury pokojowe w czasie zimy.


  Odwiedźcie więc drodzy Klienci nasze adresy internetowe i zaznajomcie się z detalami naszej niewątpliwie oszczędnej usługi. Inwestycja w pompy ciepła to krok ku nowoczesności, który nie tylko ułatwi nam zadbać o przyrodę, ale również i odłożyć w skarbonce.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników »

  Generalny lider branży przemysłu – przedsiębiorstwo Mitsubishi Electric udostępnia w kraju nad Wisłą szeroką paletę własnych produktów, jakie zmieniają określenie automatyki przemysłowej. Firma jest znana z produkcji automatów SCARA. Tenże wyrób jest jednym z najmocniej wiodących towarów przedsiębiorstwa, a przy tym jest ciągle rozwijany i udoskonalany. Mitsubishi proponuje zarówno serwis falowników, usługa ta jest unikatowa, a przy tym niezwykle pożądana. Mitsubishi to marka, jaka dokona państwa wszystkie oczekiwania.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble hotelowe »

  Materace hotelowe Hilding to odpowiedź na potrzeby rozmaitych hoteli. Przedsiębiorstwo Hilding to rekomendowany na świecie producent materacy. Są one stosownie zbudowane, co powoduje dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz. Koncern Hilding założono w Szwecji, w latach trzydziestych. W naszym kraju jego oddział mieści się pod Poznaniem, pracuje tam ponad osiemset osób. Materace dwustronne posiadają sprężynę bonnellową. Seria hotelowa obejmuje również łóżka hotelowe. Ich wysokość może być rozmaita, zależnie od kryteriów nabywcy. Na witrynie można zaznajomić się z odznaczeniami jakie dostały meble hotelowe tu dystrybuowane. Każdy hotel pragnie, by jego materace hotelowe były jak najlepsze. Wymagania zamawiających bierze się pod uwagę przy projektowniu następnych modeli.Łóżka hotelowe

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi stalowe »

  W naszej ofercie mamy drzwi przeznaczone do mieszkań w budownictwie jednorodzinnym. Stalowe względnie antywłamaniowe! Współdziałamy jedynie z najsolidniejszymi fabrykantami drzwi, wobec tego nabyte w naszej spółce drzwi odznaczają się ogromną jakością. Ręczymy 100% zadowolenie. Nasza firma mieści się w Warszawie, jednakże mamy też sklep online. A więc prowadzimy też sprzedaż wysyłkową na terytorium Naszego kraju! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi drzwiami.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deska Tarasowa »

  Deska tarasowa stosowana jest przy konstrukcji tarasów ze względu na jej dużą trwałość, jednak możemy ją spotkać również na wykończeniach basenów, posadzkach w saunie czy przebieralniach. Wszystko to zawdzięczam rosnącym drzewom w Afryce,
  Ameryce Północnej i Południowej. Posiadają nietypowe właściwości. Są bardzo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i mają piękne barwy. To właśnie te właściwości zrobiły, że deski tarasowe wykonane z drzewa egzotycznego tak często używane są do budowy tarasów.
  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Posiadasz problem z wypływającymi ściekami z wysłuzonego przydomowego szamba? Zależy Ci na ekologii i zabieganiu o czystość środowiska naturalnego w Twojej okolicy. W takim razie jak najprędzej sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Betonex z okolic Radomia.

  W naszych ramach usług są m.in.:

  - szamba jednokomorowe już od 4000l;
  - zbiorniki jednokomorowe łączone;
  - zbiorniki dwukomorowe nawet do 20000l;
  - zapewnienie szybkiego i sprawnego transportu wraz z montażem.

  Zawierzyło nam już tysiące usatysfakcjonowanych klientów, czego zatwierdzeniem jest fakt, że zamówienia na wykonanie szamb, posiadamy już na kilka tygodni do przodu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Drzwi »

  Od lat największym problemem każdego szanującego się pana domu byli przestępcy. Problemem zarówno wyżej wspomnianego pana domu, jak i osoby, które tam mieszkają, jest odpowiednie zabezpieczenie się przed ludźmi, którzy chcą się do nas włamać. Z łatwością możemy przyznać, że nie ma nic prostszego – ale jak osiągnąć to w praktyce? Najbardziej przemyślanym środkiem będą niewątpliwie drzwi antywłamaniowe. Posiadają one tak przemyślaną konstrukcję, by popsuć marzenia o udanym skoku u każdego przestępcy. Jedną z wartych polecenia stron na której znajdziemy pełny asortyment drzwi antywłamaniowych, jest drzwipol.pl.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: