Strony związane z hasłem 'ekologia':

Sortuj po:

 • Szambo betonowe »

  Posiadasz problem z wypływającymi ściekami z wysłuzonego przydomowego szamba? Zależy Ci na ekologii i zabieganiu o czystość środowiska naturalnego w Twojej okolicy. W takim razie jak najprędzej sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Betonex z okolic Radomia.

  W naszych ramach usług są m.in.:

  - szamba jednokomorowe już od 4000l;
  - zbiorniki jednokomorowe łączone;
  - zbiorniki dwukomorowe nawet do 20000l;
  - zapewnienie szybkiego i sprawnego transportu wraz z montażem.

  Zawierzyło nam już tysiące usatysfakcjonowanych klientów, czego zatwierdzeniem jest fakt, że zamówienia na wykonanie szamb, posiadamy już na kilka tygodni do przodu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Ktoś kto bajdurzy farmazony, że za komuny było lepiej, pewnie nie do końca wyobraża sobie sprawę, jak wówczas przedstawiała się na przykład idea dbania o środowisko. A ściślej mówiąc kompletnego jej braku. Przede wszystkim na wsiach dało się to dojrzeć, a przede wszystkim wyczuć i to niestety dosłownie. Mało kto w tamtym czasie dysponował w Szambo betonowe, a większa część ścieków spływało sobie z przydomowych ogródków, wprost na łąki, czy też do rowu, a potem od razu do większych cieków i w końcu do Morza Bałtyckiego. Truliśmy środowisko na potęgę, przy okazji krzywdząc samych siebie. Na dzień dzisiejszy inwestujemy w SZAMBA BETONOWE, a w następstwie tego ta sytuacja na szczęście, odwróciła się o 180 stopni.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  W jaki sposób przebywać w harmoni z przyrodą oraz nieniszczyć otaczającego nas środowiska? Nadrzędnym celem, jaki trzeba wykonać jest zakup nieprzepuszczającego szamba betonowego. P.P.H.U. "BETONEX" jest już na rynku od 1997 roku, specjalizujemy się w produkcji i montowaniu żelbetonowych, nieodpływowych zbiorników na nieczystości (szamba) o różnych pojemnościach.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno małogabarytowe szamba o pojemności już od 5000 litrów do tych dużych zbiorników dwu-komorowych o pojemności ponad 20000 ltrów. Oferujemy fachową pomoc w każdej fazie realizacji inwestycji ; od poleceń koncepcyjno-projektowych do ostatecznego ukończenia prac montażowych.

  Dzięki naszemu przedsiębiorstwu dostaniesz pewność, że wszelkie ścieki niewypłyną i niedotrą do gruntu i nie spowodują strat w ekosystemie.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Troska o otaczające nas środowisko to obecnie jeden z wielu najważniejszych problemów z jakimi boryka się nasza społeczność. Nasz zakład BetProdBis jest dumna, że choć w małym stopniu to jednak udziela się do poprawy tego stanu rzeczy.

  Firma BetProdBiz specjalizuje się w produkcji zbiorników na nieczystości organiczne i nieorganiczne, gnojowicę, wodę deszczową itp. o wszelakich wielkościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton najlepszej klasy z użyciem chemii budowlanej dzięki, której zbiorniki nasze są w całości nieprzepuszczalne. W naszych praktykach zawiera się także fachowe wytworzenie konstrukcji żelbetowej i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową. Użycie ów praktyk sprawia, że szamba robione przez nas są wytrzymałe na występowanie elementów niewewnętrznych, posiadają wyjątkową gwarancję i są proste w montażu.

  Nie czekaj więc dłużej i jak najprędzej zaznajom się z naszym cennikiem na www.betprodbis.pl - Kliknij tutaj na napis: Szambo betonowe

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekomarmax.pl »

  Odpady, składowane są co dzień, to nie tylko odpady pochodzące z naszych gospodarstw i przedsiębiorstw. To też niebezpieczne substancje, odpady, które zalicza się do grupy odpadów komunalnych. Jak postępować z tego typu odpadami? Można wzorować się na polityce miasta Szczecina. Wstukując do wyszukiwarki internetowej niebezpieczne odpady ze Szczecina pozyskamy wykaz miejsc, gdzie odpady te można oddawać. Co to są te odpady zagrażające środowisku? Zaliczamy do nich chociażby wykorzystane żarówki, baterie, chemikalia, akumulatory, komputery, itp. Muszą one być gromadzone wedle ściśle określonych przepisów, aby nie narażać ludzi i zwierząt na ich niebezpieczny wpływ. Jeśli chodzi o zabójcze odpady w Szczecinie wyjątkowo dobrze sobie poradzono, przekazując mieszkańcom wszystkich danych niezbędnych do zachowania max. ostrożności i porządku. Na przejrzystej stronie internetowej ekomarmax.pl - Marcina Markiewicza znajdziecie wiele przydatnych informacji jak należy się postępować z odpadami. Serdecznie polecamy!.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »