Strony związane z hasłem 'kanalizacja':

Sortuj po:

 • Szambo betonowe »

  Posiadasz problem z wypływającymi ściekami z wysłuzonego przydomowego szamba? Zależy Ci na ekologii i zabieganiu o czystość środowiska naturalnego w Twojej okolicy. W takim razie jak najprędzej sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Betonex z okolic Radomia.

  W naszych ramach usług są m.in.:

  - szamba jednokomorowe już od 4000l;
  - zbiorniki jednokomorowe łączone;
  - zbiorniki dwukomorowe nawet do 20000l;
  - zapewnienie szybkiego i sprawnego transportu wraz z montażem.

  Zawierzyło nam już tysiące usatysfakcjonowanych klientów, czego zatwierdzeniem jest fakt, że zamówienia na wykonanie szamb, posiadamy już na kilka tygodni do przodu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Ktoś kto bajdurzy farmazony, że za komuny było lepiej, pewnie nie do końca wyobraża sobie sprawę, jak wówczas przedstawiała się na przykład idea dbania o środowisko. A ściślej mówiąc kompletnego jej braku. Przede wszystkim na wsiach dało się to dojrzeć, a przede wszystkim wyczuć i to niestety dosłownie. Mało kto w tamtym czasie dysponował w Szambo betonowe, a większa część ścieków spływało sobie z przydomowych ogródków, wprost na łąki, czy też do rowu, a potem od razu do większych cieków i w końcu do Morza Bałtyckiego. Truliśmy środowisko na potęgę, przy okazji krzywdząc samych siebie. Na dzień dzisiejszy inwestujemy w SZAMBA BETONOWE, a w następstwie tego ta sytuacja na szczęście, odwróciła się o 180 stopni.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  W jaki sposób przebywać w harmoni z przyrodą oraz nieniszczyć otaczającego nas środowiska? Nadrzędnym celem, jaki trzeba wykonać jest zakup nieprzepuszczającego szamba betonowego. P.P.H.U. "BETONEX" jest już na rynku od 1997 roku, specjalizujemy się w produkcji i montowaniu żelbetonowych, nieodpływowych zbiorników na nieczystości (szamba) o różnych pojemnościach.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno małogabarytowe szamba o pojemności już od 5000 litrów do tych dużych zbiorników dwu-komorowych o pojemności ponad 20000 ltrów. Oferujemy fachową pomoc w każdej fazie realizacji inwestycji ; od poleceń koncepcyjno-projektowych do ostatecznego ukończenia prac montażowych.

  Dzięki naszemu przedsiębiorstwu dostaniesz pewność, że wszelkie ścieki niewypłyną i niedotrą do gruntu i nie spowodują strat w ekosystemie.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Troska o otaczające nas środowisko to obecnie jeden z wielu najważniejszych problemów z jakimi boryka się nasza społeczność. Nasz zakład BetProdBis jest dumna, że choć w małym stopniu to jednak udziela się do poprawy tego stanu rzeczy.

  Firma BetProdBiz specjalizuje się w produkcji zbiorników na nieczystości organiczne i nieorganiczne, gnojowicę, wodę deszczową itp. o wszelakich wielkościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton najlepszej klasy z użyciem chemii budowlanej dzięki, której zbiorniki nasze są w całości nieprzepuszczalne. W naszych praktykach zawiera się także fachowe wytworzenie konstrukcji żelbetowej i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową. Użycie ów praktyk sprawia, że szamba robione przez nas są wytrzymałe na występowanie elementów niewewnętrznych, posiadają wyjątkową gwarancję i są proste w montażu.

  Nie czekaj więc dłużej i jak najprędzej zaznajom się z naszym cennikiem na www.betprodbis.pl - Kliknij tutaj na napis: Szambo betonowe

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kanalizacje lubuskie »

  Firma Cons Control System istnieje właśnie z myślą o systemach kanalizacyjnych, prowadząc działalność jeżeli chodzi o kompleksowe poziomu technicznego kanałów sanitarnych kanałów deszczowych oraz wszelkiego modelu rurociągów. Korzystamy z najnowszej jakości osprzętu, przez jaki jesteśmy w stanie naprawić każdą nieprawidłowość. Jesteśmy najbardziej profesjonalną instytucją działającą na terenie lubuskiego trudniącą się usługami związanymi z inspekcją rur kanalizacyjnych. Gdy coś niedobrego stało się z z systemem kanalizacyjnym to skontaktuj się z nami już dziś.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »