Strony związane z hasłem 'ogrzewanie':

Sortuj po:

 • Viessmann Lubuskie »

  Jestesmy firmą partnerską która działa na terenie Krosno Odrzańskie Świebodzin, Słubice, Żary Rzepin i prowadzi całkowitą obsługę klientów w zakresie dobór, sprzedaż, montaż i serwis systemów firmy Viessmann. Systemy grzewcze to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy, jesteśmy w stanie szybko doprowadzić urządzenie do prawidłowego działania, dlatego we współpracy z firmą partnerską Viessmann wykonujemy serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz całoroczny dozór instalacji ( wymaga podpisania umowy). Zapraszamy również firmy instalatorskie, inwestorów, deweloperów, osoby prywatne do współpracy z nasza firmą ( indywidualne przygotowywanie ofert ). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego typu prac.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Betab »

  Mamy wiele lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania ekologicznego. Producent Betab współpracuje przy ekologicznym ogrzewaniu. Zasięg dostaw pomp ciepła dotyczy wszystkich województw. Współpracujemy z wszystkimi głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw. Tworzy programy energii dla domu z wykorzystaniem energii solarnej wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem gazowym.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory »

  Projektując energooszczędny budynek niestety często zapomina się o tym, że będą w nim mieszkać ludzie potrzebujący odpowiedniej ilości świeżego powietrza, niezbędnego do zdrowego życia. Poprawienie złego samopoczucia osób przebywających w takim budynku niesie ze sobą dodatkowe koszty związane z modernizacją, bądź zwiększonym zużyciem energii na wentylację. By uniknąć takich błędów, radzimy już na etapie projektu domu uwzględnić zastosowanie w nim energooszczędnej wentylacji, a taką zapewni wybór wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Poznań »

  Część naukowców oraz działaczy ekologicznych straszy całkowitym ociepleniem. I bez tego latem męczą nam upały, a ratuje nas klimatyzacja. Poznań należy do miejscowości, w których spotykamy ją często. Aktualnie działa w większości sklepów, punktów usługowych, oraz w biurach i miejscach użyteczności publicznej. Doskonale schładza temperaturę powietrza a także wpływa na poprawę efektywności pracowników, która w upałach bardzo się obniża. Ma też naturalnie swoje gorsze strony połączone z konsekwencjami zdrowotnymi. Zbyt radykalny przeskok na termometrze owocuje często przeziębieniami oraz infekcjami górnych dróg oddechowych. Kaszel i ból gardła również nie należą do rzadkości. Pomimo tych dolegliwości z trudem znaleźć kogoś, kto korzystając z klimatyzatora nie doceniałby jego pozytywów. Skutkiem tego tych urządzeń przybywa w naszym otoczeniu i raczej się to nie zmieni, choć w gruncie rzeczy przydają się góra kilka miesięcy w ciągu roku. Ta sytuacja ma swoje skutki rynkowe, bo o uznanie klientów rywalizuje sporo firm, których specjalnością jest klimatyzacja. Poznań jako spory ośrodek biznesowy pokazuje to szczególnie wyraźnie.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła to niezwykle ekologiczne i komfortowe rozwiązanie stanowiące opcję dla zwykłych, mało ekologicznych pieców wykozrsytywanych przez większość osób w celu ogrzewania budynków. Strona owa ma za zadanie przekonać odwiedzających ją internautów do tego, iż dla nich również decyzja o zamianie zwykłego pieca na tego typu pompę może być niezwykle korzystna, nie tylko pod względem ekonomicznym, lecz również pod kilkoma innymi aspektami, co dokładnie i z uwzględnieniem wszelkich detali zostało przedstawione. Nie wszyscy jeszcze wiedzą o pompach wystarczająco dużo, aby się tego typu urządzeniami naprawdę zainteresować, a - tym bardziej - zainstalować je w swoim domu. Pomysłodawcy tej strony chcą to zmienić i udowodnić, iż jest to doskonałe źródło ciepła, pozysukjace energię cieplną z różnych miejsc – m.in. pompa ciepła powietrze, a zatem działa całkowicie nieszkodliwie dla środowiska, a ponadto jest to niezwykle ekonomiczne. Warto zatem wniknąć w tę tematykę i zrobić coś tak bardzo pozytywnego nie tylko dla swej własnej osoby, lecz również z myślą o naszym środowisku, w którym żyjemy my i będą musiały funnckjonować także nasze dzieci i wnuki ipowinniśmy to uwzględnić w swoim działaniu, które może zagrażać Matce-Ziemi.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suszarki do rąk »

  MultiMax ma doświadczenie w elektrycznych systemach grzewczych. Oferta zawiera ogrzewanie podłoża, systemy przeciwoblodzeniowe nawierzchni, pokryć dachowych, przewodów rurowych, ogrzewacze na prąd, pompy ciepła do wody. Są też elektryczne suszarki do rąk, drabinki grzejące do umywalni, maty grzewcze pod lustra. Spółka prowadzi sprzedaż na odległość i większych ilości a naobszarze swojego województwa prowadzi montaż i naprawy. Przeprowadza ogromne przedsięwzięcia i pojedyncze zlecenia. Ciągle rozwija swoje umiejętności oferując coraz wyższą klasę artykułów i usług.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Top Energy - Rekuperacja Warszawa »

  Firma inżynierska TOPENERGY specjalizuje się się w dziedzinie efektywności energetycznej. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Systemy grzewcze proponujemy przeważnie jako wodne ogrzewanie podłogowe lub ścienne, współpracujące najczęściej z pompami ciepła oraz rekuperacją. Stosujemy również gruntowy powietrzny wymiennik ciepła firmy Rehau (GPWC). GPWC jest jednym z najważniejszych systemów Domów Pasywnych, nowoczesnej technologii stosowanej w budownictwie jednorodzinnym.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza i kotły co »

  Zainstalowanie i wybór odpowiedniego systemu ogrzewania nie jest sprawą banalną. Wie to każdy, kto stanął już przed takim wyborem. Technika grzewcza oferuje wiele opcji, pieców, które sprawdzają się dobrze w zależności od konkretnych warunków. Wybór odpowiedniego pieca jest w dużej mierze zależny od infrastruktury domu, oraz od tego jak dużą objętość posiada i tego co jest dla nas najwygodniejsze. Wybór zawsze należy do nas, kwestia jedynie kosztów instalacje oraz eksploatacji, które mogę w pewnych przypadkach znaczyć więcej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki poznań »

  Dla wielu inwestorów budowa domu to bardzo stresujący czas i trudno ustrzec się wtedy różnych błędów. Mamy wizję kuchni czy salonu. Wiemy jaki klimat ma mieć nasz dom. Ale jak wybrać najkorzystniejszy system ogrzewania? Internet aż kipi od porad pseudo doradców, na rynku pełno jest również pseudo fachowców, a każdy mówi co innego. Trudno w takich warunkach podjąć dobrą decyzję. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez te trudne wybory. Podpowiemy najnowocześniejsze rozwiązania, wyjaśnimy wszystkie trudne techniczne zagadnienia. Naszym największym atutem jest wiedza zdobywana przez lata w tej branży. Nie chwaląc się – jesteśmy po prostu dobrzy w te klocki. Będziemy drążyć do upadłego wszelkie zagadnienia jakie przed nami postawicie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Szczecin »

  Masz serdecznie dość tradycyjnych technik ogrzewania i szukasz pionierskiego sposobu na ogrzewanie własnego mieszkania bądź też domu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie oraz efektywnie ogrzać dowolne pomieszczenie.
  W naszej propozycji znajduje się bowiem ogrzewanie nadmuchowe, które służy również wybitnej wentylacji, klimatyzacji, a także nawilżaniu i filtrowaniu mieszkań. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z różnorodną ofertą firmy gdzie jest m.in. rekuperacja. Na witrynie są wszelkie konieczne dane na temat tego rodzaju ogrzewania i dane kontaktowe firmy.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy-slask.pl »

  Pompy ciepła Sofath już niejeden raz przeszły test, w którym zostały ocenione jako niezawodne przy ogrzewaniu wnętrz różnej wielkości i różnego typu, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych i usługowych.
  Montowane przez największych specjalistów na rynku oraz wykwalifikowany zespół mogą odzwierciedlać najwyższe wymagania ekspertów, które w codziennym użytkowaniu nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
  Z naszej oferty szczególnie polecamy Natea pompy ciepła, które pracują w najwyższych standardach ekologicznych. Urządzenie jest w stanie pracować nawet przy bardzo niskich temperaturach na głębokościach od 100-120 cm. To jednak nie wszystkie produkty, które znaleźć można w naszej ofercie.
  Drugim bardzo ważnym punktem są pompy ciepła Termeo, które zapewniają pełne i samowystarczalne źródło ciepła przez cały rok i które wyróżniają się wysoką efektywnością ogrzewania.
  Poza tym polecamy pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej, które umożliwiają uzyskanie ciepłej wody niezależnie od pory roku. Wszystkie urządzenia mają trwałą konstrukcję, wyróżniają się niezawodną funkcjonalnością oraz doskonałymi parametrami. Sprawdź, przechodząc na stronę lub wysyłając już teraz niezobowiązujące zapytanie ofertowe.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imers.pl »

  Większości osób prawdopodobnie nazwa Imers mówi mało. Ciekawe jest jednak to, że coraz znaczniejsze grono rozumie, że warto jest się z nią poznać. Firma ma bowiem niesamowicie ciekawą ofertę wysokiej klasy grzejników, które nie tylko pomogą ogrzać nasze mieszkanie, ale też wkomponują się w jego kolorystykę. To sprawia, że produkty firmy Imers mają znacznie więcej plusów niż standardowe grzejniki dekoracyjne, które powoli tracą swój ogromny popyt.
  Przyszłość bez dwóch zdań należy do grzejników dekoracyjnych, co sprawia, że dobrze jest na nie stawiać i ufać znawcom, takim jak ci, których posiada firma Imers. Współpraca z takimi klientami jest zapewnieniem satysfakcji z przeprowadzonych transakcji.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie podłogowe »

  Firma z tradycją, od licznych lat tworzoną w obrębie specjalności grzewczej. Firma Uniwag-Spolmot zajmuje się handlem i montażem kominków, wkładów kominkowych i piecyków i posiada własną siedzibę we Wrocławiu. Jesteśmy bezpośrednim importerem kominków Fonte Flamme. Niezależnie od grzania kominkowego, wykonywane są również instalacje elektrycznego grzania podłogowego. W siedzibie otrzymać można profesjonalną poradę. Odbiorcom indywidualnym oferujemy ogrzewanie wraz z montażem i transportem opodatkowane jedynie 8% podatkiem VAT.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Poszukujesz projektu domu a nie potrafisz się zdecydować jak ma wyglądać? Szukasz czegoś zaskakującego? Nasz serwis jest właśnie dla Ciebie. W ofercie sprzedaży mamy wiele niedrogich i współczesnych projektów domów jednorodzinnych, budynków bliźniaczych i domów letniskowych, spełniających wszystkie kryteria naszego klienta. W naszym serwisie znajdziesz plany domów nowoczesnych także z planem wnętrza. Pokażemy Ci ciekawe sugestie gotowych projektów oraz podpowiemy czym należy kierować się podczas wyboru projekt. Pomożemy Ci wyselekcjonować odpowiedni plan dla siebie spośród naszych propozycji. Zapraszamy do odwiedzania z naszego serwisu.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje Kraków Globeco »

  O tym, że energia odnawialna to przyszłość wie coraz więcej osób oraz przedsiębiorców w ten sposób planują swoje biznesy. Identycznie jak firma Globeco, która zajmuje się od 15 lat przygotowywaniem systemów dających szansę na wykonywanie energii z promieni świetlnych. Spółka wniosła znaczny wkład w postęp w dziedzinie alternatywnych środków energii, co zdecydowanie bardziej pomaga naszej planecie. Bardzo szeroka oferta wraz z korzystnymi cenami powodują, że na taki luksus może sobie pozwolić coraz więcej osób.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewno do kominka »

  Jeżeli poszukujemy najwyższej jakości drewna opałowego albo drewna kominkowego, strona internetowa www.drewnoopalowe.com.pl jest dokładnie dla nas. Producent specjalizuje się w dostarczaniu swoim gościom drzewo następujących gatunków: dąb, sosna, olcha. Wychodząc naprzeciw wyobrażeniom klientów, możemy także dostać węgiel brunatny i pelet. Najlepsze ceny oraz krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, to następne zalety naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pleszew Kotły CO »

  Produkujemy znakomitej klasy kotły będąc ich doświadczonym sprzedawcą. Nieustające ulepszanie procedurprodukcji rekomendowanych kotłów jest gwarancją bezsprzecznego zadowolenia klienta. Trzeba nadmienić, że Nasze dokumenty są gwarancją oferowania kotłów przyjaznych środowisku. Zapewniamy specjalistyczne wsparcie a także należytą gwarancję i niezmiernie pokaźne ceny. Praktykowanie oferowanych rozwiązań daje możliwość na realne oszczędności. Nowym partnerom oferujemy przystępne raty - to nadzwyczaj ważne. Zweryfikuj Naszą fachową ofertę! Omawiane towary polecane są jednocześnie dla właścicieli firm a także kontrahentów indywidualnych. Jesteśmy przychylni na oryginalne typy współpracy. Niniejsza strona www zaprezentuje wszystkim dziedzinę Naszego funkcjonowania.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa płyt gazowych Warszawa »

  Gazowe instalacje cieplne, to te z nielicznych przy domowych mechanizmów, jakie potrzebują periodycznych napraw i kontroli. Nawet nieduża aberracja w ich działaniu, powinna być możliwie rychło uchwycona przez biegłych profesjonalistów. Takich chociażby, jacy są zatrudnieni w zakładzie ADIMAR. Jeśli rozchodzi się bowiem o spokój lokatorów, to nie możemy sobie zezwolić na mierne miernoty. Przytoczony zakład, dokona szybki oraz co najistotniejsze efektywny montaż term Pruszków względnie sensorów gazu. Nie ma takiego sprzętu, do jakiego załoga napomkniętej firmy nie mieliby właściwej smykałki. Wejdź na ich portal już dzisiaj i umów się na wizytację. Zima wszak już za kilka dni!

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »