Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

Sortuj po:

 • Pompy ciepła Betab »

  Mamy wiele lat doświadczenia w instalowaniu ogrzewania ekologicznego. Producent Betab współpracuje przy ekologicznym ogrzewaniu. Zasięg dostaw pomp ciepła dotyczy wszystkich województw. Współpracujemy z wszystkimi głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw. Tworzy programy energii dla domu z wykorzystaniem energii solarnej wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem gazowym.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Wystawność w mieszkaniu, w budynku jest najważniejszy. Zimą przede wszystkim staramy się trwać wygodnie, wygodnie a przy tym tanio. Bez wątpienia pomagają nam w tym dobra najświeższej technice, czyli między innymi ogrzewanie podłogowe. Jest to nadzwyczaj przydatna rodzaj nagrzewania, która powoduje, że absolutnie wiele gotówki można zaoszczędzić. Oczywiście, potrzebuje to początkowo inwestycji, niemniej jednak niezwykle prędko się ona zwraca. Ta możliwość jest wyjątkowo polecana, gdy w budynku są dzieci. Aby ją zamontować w budynku nie konieczność miernych umiejętności, wystarczy nabyta pompa ciepła i fachman, który będzie umiał ją zainstalować. Nabyć pompy ciepła nie jest trudno, zaczerpnąć można do Internetu, na licytacje, albo też do specjalistycznych sklepów. Na wiosnę w wielu budowlanych marketach są obniżki. To powinno dodatkowo nas namówić do tego, aby na przyszłą zimę takie udogodnienie sobie zamontować.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Kłopoczesz się o coraz droższe kwoty ogrzewania? A zima już nadchodzi coraz szybszymi kroczkami. Warto więc może zainwestować w nowatorskie źródło dogrzewania jakim na pewno są tzw. pompy ciepła Szczecin.

  Akurat nasza firma ajb-klima.pl ze Szczecina ma adekwatne dla Państwa potrzeb pompy ciepła, które dzięki swym nowatorskim założeniom w nich zamontowanych są celem dla mnóstwa odbiorców indywidualnych. Dzięki zastosowaniu ciepła z otaczającego nas powietrza przy niewielkim udziale energii elektrycznej jesteśmy w stanie uzyskać odpowiadające temperatury pokojowe w czasie zimy.


  Odwiedźcie więc drodzy Klienci nasze adresy internetowe i zaznajomcie się z detalami naszej niewątpliwie oszczędnej usługi. Inwestycja w pompy ciepła to krok ku nowoczesności, który nie tylko ułatwi nam zadbać o przyrodę, ale również i odłożyć w skarbonce.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studnie - odwierty »

  Potrzebujesz firmy, która oferuje wiercenie studni głębinowych, pompy ciepła, czy też odwierty geotermalne? W razie, gdy odpowiedź brzmi tak, to strona www pod adresem www.studnie.biz jest świetnym na to sposobem, albowiem jest to sprawdzona i znana firma, jaka od wielu lat trudni się powyżej wyliczonymi rzeczami. W skrócie jeśli chcesz wybrać sprawdzoną firmę, to koniecznie zdecyduj się na stronę pod adresem www.studnie.biz, gdyż będziesz z pewnością w 100 procentach zadowolony.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Pompy ciepła to niezwykle ekologiczne i komfortowe rozwiązanie stanowiące opcję dla zwykłych, mało ekologicznych pieców wykozrsytywanych przez większość osób w celu ogrzewania budynków. Strona owa ma za zadanie przekonać odwiedzających ją internautów do tego, iż dla nich również decyzja o zamianie zwykłego pieca na tego typu pompę może być niezwykle korzystna, nie tylko pod względem ekonomicznym, lecz również pod kilkoma innymi aspektami, co dokładnie i z uwzględnieniem wszelkich detali zostało przedstawione. Nie wszyscy jeszcze wiedzą o pompach wystarczająco dużo, aby się tego typu urządzeniami naprawdę zainteresować, a - tym bardziej - zainstalować je w swoim domu. Pomysłodawcy tej strony chcą to zmienić i udowodnić, iż jest to doskonałe źródło ciepła, pozysukjace energię cieplną z różnych miejsc – m.in. pompa ciepła powietrze, a zatem działa całkowicie nieszkodliwie dla środowiska, a ponadto jest to niezwykle ekonomiczne. Warto zatem wniknąć w tę tematykę i zrobić coś tak bardzo pozytywnego nie tylko dla swej własnej osoby, lecz również z myślą o naszym środowisku, w którym żyjemy my i będą musiały funnckjonować także nasze dzieci i wnuki ipowinniśmy to uwzględnić w swoim działaniu, które może zagrażać Matce-Ziemi.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Pompy ciepła umieją odzyskać aż 75% energii słonecznej skupionej w gruncie, powietrzu lub wodzie. Takie pompy determinują przeobrażenie otrzymanego ciepła w ciepło użytkowe, tzn. że właściciel takiej pompy będzie mógł skorzystać z energii słonecznej by przygotować ciepłą wodę lub wykorzystać taką energię do celów ogrzewania. To narzędzie umożliwia nie tylko zaoszczędzić pieniądze, a także gwarantuje ochronę komfortu klimatycznego użytkowników! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź na naszą stronę internetowąizobacz, jak bardzo te urządzenia są korzystne i niesamowite!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki poznań »

  Dla wielu inwestorów budowa domu to bardzo stresujący czas i trudno ustrzec się wtedy różnych błędów. Mamy wizję kuchni czy salonu. Wiemy jaki klimat ma mieć nasz dom. Ale jak wybrać najkorzystniejszy system ogrzewania? Internet aż kipi od porad pseudo doradców, na rynku pełno jest również pseudo fachowców, a każdy mówi co innego. Trudno w takich warunkach podjąć dobrą decyzję. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez te trudne wybory. Podpowiemy najnowocześniejsze rozwiązania, wyjaśnimy wszystkie trudne techniczne zagadnienia. Naszym największym atutem jest wiedza zdobywana przez lata w tej branży. Nie chwaląc się – jesteśmy po prostu dobrzy w te klocki. Będziemy drążyć do upadłego wszelkie zagadnienia jakie przed nami postawicie.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Poznań »

  Pompy ciepła modelu powietrze-woda, których najłatwiej objaśniając zasada działania wzoruje się na schemacie przeciwnym niż np. działa zamrażarka stają się aktualnie coraz lepiej sprawdzoną formą dosyłania do budynków oraz segmentów ciepłej wody jak również zapewnienia ciepłych pokoi.

  Internetowy sklep www.e-pompyciepla.pl zwane pompy ciepła Poznań jest właśnie prekursorem oraz handlowcem ów coraz popularniejszych w kraju produktów. Poza korzyściami pieniężnymi przemawiającymi za stosowaniem ów produktów wymienia się jeszcze pozostały, również ważny. Niżej kilka treści na jego temat.


  Otóż dobrze założona do mieszkania pompa ciepła jest całkowicie niewymagająca ingerencji domownika. Nie trzeba jej ładować koksem, rusztować, należy jedynie regularnie opłacać rachunki za dostarczoną energię elektryczną. Inwestycja w pompy ciepła, Poznań i jego okolice są najpopularniejszymi regionami ich zamontowywania, opłaci się już po kilkudziesięciu miesiącach - zapewniamy!

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Firma SunNet jest pierwszą w województwie opolskim mającą w swojej ofercie odnawialne źródła energii, takie jak kolektory słoneczne i pompy ciepła. Kolektory słoneczne znajdują zastosowanie niemal w każdym rodzaju budynku najczęściej pracując dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a także dla podgrzewania wody basenowej czy wspomagania ogrzewania budynku. Budowane są zarówno małe, jak i duże instalacje solarne. Jako wykonawcy instalacji solarnych pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, stale się szkolimy, doskonaląc kwalifikacje i podnosząc wiedzę. Instalacja solarna prawidłowo dobrana i wykonana, jest praktycznie bezobsługowa, a przeglądy konserwacyjne ograniczone są do minimum.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Kraków »

  Oczyszczalnie ścieków i kanały ściekowe, choć kojarzą się z komiczną personą Tadeusza Norka z polskiego serialu o tytule „Miodowe lata”, są kwestią nadzwyczaj ważną dla naszego zdrowia i życia. Każdego dnia pijemy przecież wodę, która nie mogłaby nadawać się do spożycia, gdyby nie zabiegi oczyszczające. Oczyszczalnie ścieków i kanały ściekowe, choć kojarzą się z komiczną personą Tadeusza Norka z polskiego serialu o tytule „Miodowe lata”, są kwestią nadzwyczaj ważną dla naszego zdrowia i życia. Każdego dnia pijemy przecież wodę, która nie nadawałaby się do spożycia, gdyby nie zabiegi oczyszczające.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »