Strony związane z hasłem 'szamba betonowe':

Sortuj po:

 • Szamba betonowe »

  Wykonywane przez naszą firmę zbiorniki betonowe posiadają przeróżne użycie. W ogromnej liczbie przypadków używa się je jako szamba, zbiorniki na deszczówkę albo też gnojowicę. Dzięki zastosowaniu towarów renomowanych firm szamba betonowe, jakie realizujemy charakteryzuje niebywała trwałość oraz szczelność. Szamba betonowe wyposażone są w podwójną szereg bitumiczną, która dostarcza szczelność, wręcz w najtrudniejszych warunkach. Potwierdzone jest to licznymi atestami np. higienicznym. Zapewniamy profesionalną pomoc i jednocześnie wsparcie na każdym etapie współpracy. Zamówione Poprzez Was zbiorniki damy radę przetransportować specjalistycznymi samochodami z HDS-em na terenie całego kraju. Zapewniamy zatem kompleksową obsługę na wysokim poziomie, co z całą pewnością stawia nas w czołówce korporacji zajmujących się produkcją i jednocześnie montażem zbiorników betonowych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe. »

  Bardzo ważnym elementem w każdym gospodarstwie domowym jest takie miejsce, w jakim odprowadzane są wszelkie nieczystości. Nie wszyscy mają możliwość przyłączenia pod miejską kanalizację i z tego powodu potrzebne są szamba betonowe. Nasze przedsiębiorstwo może zaoferować szamba po przystępnej cenie, a jednocześnie bardzo dobrej klasy. Dzięki ogromnie dobrze przemyślanemu procesowi produkcyjnemu oraz używanym materiałom jesteśmy w stanie gwarantować, iż każde nasze szambo ekologiczne jest całkowicie wodoszczelne oraz może nadawać się do użytku przez całe lata. Bardzo ważne jest też to, iż posiadamy wszelkie dokumenty które potwierdzają jakość naszych produktów. Klient może także sprawdzić w jaki sposób na różnych etapach jest produkowane takie szambo, zapewniające zupełne bezpieczeństwo jeżeli chodzi o jakiekolwiek zanieczyszczanie środowiska. Poza szambami produkujemy również zbiorniki na gnojówką, zbiorniki na deszczówkę oraz umożliwiamy instalację przydomowych oczyszczalni. Mamy ofertę dla firm oraz klientów indywidualnych niezależnie od miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Posiadasz problem z wypływającymi ściekami z wysłuzonego przydomowego szamba? Zależy Ci na ekologii i zabieganiu o czystość środowiska naturalnego w Twojej okolicy. W takim razie jak najprędzej sprawdź ofertę przedsiębiorstwa Betonex z okolic Radomia.

  W naszych ramach usług są m.in.:

  - szamba jednokomorowe już od 4000l;
  - zbiorniki jednokomorowe łączone;
  - zbiorniki dwukomorowe nawet do 20000l;
  - zapewnienie szybkiego i sprawnego transportu wraz z montażem.

  Zawierzyło nam już tysiące usatysfakcjonowanych klientów, czego zatwierdzeniem jest fakt, że zamówienia na wykonanie szamb, posiadamy już na kilka tygodni do przodu.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  W naszej spisie produktów/usług odnajdą Państwo zbiorniki na nieczystości. Szamba betonowe zrobione przez naszą korporację są z optymalnego dostepnego żelbetonu na rynku. Firma nasza istnieje na rynku od kilkunastu lat, dzięki temu nabraliśmy duzego doświadczenia w produkcji szamb betonowych. Nasze wyroby mają pozwolenie jakości oraz budowlany. Dzięki temu Wy nie muszą się przejmować, że szamba stracą szczelność. Zakupując w naszej firmie zapewniamy Państwu transport oraz montaż na terenie całego państwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Na naszej stronie dowiedzą się Państwo, czym są szamba betonowe i do czego służą. Uzyskacie też krótkie, ale treściwe informacje w temacie ich budowy tudzież bezpieczeństwa ich użytkowania. Do tego wszyscy ci, którzy są bardziej wnikliwi, będą mogli dowiedzieć się, jakie są typy poszczególnych konstrukcji oraz którą najlepiej wybrać, o ile potrzebujemy zainwestować w taki wyrób. W dodatku będziecie mogli przyjrzeć się wszelakim dokumentom oraz atestom, jakie ma nasza firma plus poczytać, jakimi sposobami i za jaką cenę oferujemy przewóz szamba do jego miejsca przeznaczenia. Poza tym zobaczyć u nas można fotografie, pozwalające dobrze zorientować się w omawianym temacie. Odnajdziecie na stronie także kontakt, gdzie zamieszczone są numery telefoniczne do biura oraz formularz e-mailowy, którym można przesłać wszelkie zapytania.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »

 • Zbiorniki na gnojowicę »

  W mojej spisie produktów/usług znajdą Wy zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Specjalizujemy się w produkcji szamb betonowych oraz bloczków betonowych. Firma nasza istnieje od 1985 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością stworzenia. Nasi pracownicy są ciągle doszkalani w zakresie wykonywanych prac. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy służą zawsze radą oraz specjalistycznym doradztwem.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie biologiczne »

  O ile ktokolwiek determinuje się na postawienie domku jednorodzinnego, to musi też równocześnie zastanowić się nad sposobem odprowadzania z niego nieczystości. Z początku poniekąd słusznym pomysłem jest ulokowanie środków w szambo betonowe. Koszty powiązane z jego kupnem są mniejsze, aniżeli jest to w przypadku przydomowej Oczyszczalnie biologiczne, aczkolwiek już z zakresu większego czasu, to akurat to drugie rozwiązanie jest w wyższym stopniu dla nas rentowne. Odkładamy albowiem obłędne sumy na okresowym wywozie nieczystości przez szambowóz. W ogrodowej oczyszczalni, dzięki użyciu związków organicznych, ścieki poddają się samorzutnemu rozkładowi na sproszkowany osad oraz normalną wodę. Tę zaś możemy użyć przykładowo do umycia samochodu albo do nawadniania podwórka.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Ktoś kto bajdurzy farmazony, że za komuny było lepiej, pewnie nie do końca wyobraża sobie sprawę, jak wówczas przedstawiała się na przykład idea dbania o środowisko. A ściślej mówiąc kompletnego jej braku. Przede wszystkim na wsiach dało się to dojrzeć, a przede wszystkim wyczuć i to niestety dosłownie. Mało kto w tamtym czasie dysponował w Szambo betonowe, a większa część ścieków spływało sobie z przydomowych ogródków, wprost na łąki, czy też do rowu, a potem od razu do większych cieków i w końcu do Morza Bałtyckiego. Truliśmy środowisko na potęgę, przy okazji krzywdząc samych siebie. Na dzień dzisiejszy inwestujemy w SZAMBA BETONOWE, a w następstwie tego ta sytuacja na szczęście, odwróciła się o 180 stopni.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba »

  W jaki sposób przebywać w harmoni z przyrodą oraz nieniszczyć otaczającego nas środowiska? Nadrzędnym celem, jaki trzeba wykonać jest zakup nieprzepuszczającego szamba betonowego. P.P.H.U. "BETONEX" jest już na rynku od 1997 roku, specjalizujemy się w produkcji i montowaniu żelbetonowych, nieodpływowych zbiorników na nieczystości (szamba) o różnych pojemnościach.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno małogabarytowe szamba o pojemności już od 5000 litrów do tych dużych zbiorników dwu-komorowych o pojemności ponad 20000 ltrów. Oferujemy fachową pomoc w każdej fazie realizacji inwestycji ; od poleceń koncepcyjno-projektowych do ostatecznego ukończenia prac montażowych.

  Dzięki naszemu przedsiębiorstwu dostaniesz pewność, że wszelkie ścieki niewypłyną i niedotrą do gruntu i nie spowodują strat w ekosystemie.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Z jakiego powodu poniektóre jednostki wytwarzające zbiorniki betonowe, dysponują w tak niskie ceny za zbiornik betonowy? Otóż, koronną przyczyną tego stanu rzeczy, jest fakt, iż nie używają one dodatkowo wzmocnionych pokryw wierzchnich. Gdy użytkownik ma zamierzenie jeździć samochodem po takim szambie, to bezspornie należy zastosować dodatkowo zbrojoną stalą pokrywę na szamba betonowe Opole. W innym razie może tak być, iż po 3 miesiącach eksploatacji, taka klapa po prostu popęka. Jedynie firma Septic, posiadająca swą siedzibę opodal Radomia, instruuje uprzednio swoich interesantów o takiej możliwości. Decydując się na szamba betonowe z tego zakładu, pozyskujemy pewność, iż nie grozi nam jakakolwiek kłopotliwa katastrofa budowlana ze strony zasobnika betonowego.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Ktoś kto papla farmazony, iż za komuchów żyło się lepiej, bodaj nie do końca wyobraża sobie sprawę, jak wtedy ilustrowała się np. idea dbania o środowisko. A precyzyjniej mówiąc całkowitego jej braku. Wyjątkowo we wioskach dało się to ujrzeć, a głównie wyczuć i to nie tylko w przenośni. Mało kto w tamtym czasie posiadał szamba betonowe Radom, a większość fekaliów ściekało sobie z domowych łazienek, bezpośrednio na łąki, albo do rowu, a potem prosto do rzek i w końcu do naszego morza. Truliśmy środowisko na potęgę, przy okazji krzywdząc samych siebie. Dziś inwestujemy w szamba betonowe Ostrowiec Świętokrzyski, a tym samym ta sytuacja całe szczęście, przestawiła się o 180 stopni.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Troska o otaczające nas środowisko to obecnie jeden z wielu najważniejszych problemów z jakimi boryka się nasza społeczność. Nasz zakład BetProdBis jest dumna, że choć w małym stopniu to jednak udziela się do poprawy tego stanu rzeczy.

  Firma BetProdBiz specjalizuje się w produkcji zbiorników na nieczystości organiczne i nieorganiczne, gnojowicę, wodę deszczową itp. o wszelakich wielkościach i wymiarach. Stosujemy żelbeton najlepszej klasy z użyciem chemii budowlanej dzięki, której zbiorniki nasze są w całości nieprzepuszczalne. W naszych praktykach zawiera się także fachowe wytworzenie konstrukcji żelbetowej i dodatkowe zabezpieczenia masą asfaltowo-kauczukową. Użycie ów praktyk sprawia, że szamba robione przez nas są wytrzymałe na występowanie elementów niewewnętrznych, posiadają wyjątkową gwarancję i są proste w montażu.

  Nie czekaj więc dłużej i jak najprędzej zaznajom się z naszym cennikiem na www.betprodbis.pl - Kliknij tutaj na napis: Szambo betonowe

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »