Strony związane z hasłem 'zielona góra':

Sortuj po:

 • Viessmann Lubuskie »

  Jestesmy firmą partnerską która działa na terenie Krosno Odrzańskie Świebodzin, Słubice, Żary Rzepin i prowadzi całkowitą obsługę klientów w zakresie dobór, sprzedaż, montaż i serwis systemów firmy Viessmann. Systemy grzewcze to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy, jesteśmy w stanie szybko doprowadzić urządzenie do prawidłowego działania, dlatego we współpracy z firmą partnerską Viessmann wykonujemy serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz całoroczny dozór instalacji ( wymaga podpisania umowy). Zapraszamy również firmy instalatorskie, inwestorów, deweloperów, osoby prywatne do współpracy z nasza firmą ( indywidualne przygotowywanie ofert ). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego typu prac.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę rachunkową oraz płacową. Świadczymy usługi dla firm o najrozmaitszym profilu działalności, a także formie prawnej. Zapewniamy pomoc przy zakładaniu nowej firmy a także pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnego sposobu Waszego opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jesteśmy zabezpieczeni od cywilnej odpowiedzialności związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe albo ogólnie rachunkowość jest bardzo pożądaną działalnością w naszym mieście. Oczywiście pod warunkiem, że zna się na swojej pracy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Kraków »

  Nasza kompania gwarantuje swoim odbiorcom złożony pakiet usług, których w zwierzchniej mierze dotyczy ochrona takich rejonów jak: centra handlowe, instytucje finansowe, biurowce klasy A, hotele, obiekty militarne, struktury przemysłowe a także zabawy masowe. Wśród naszych nabywców wydobędą Państwo liderów w swoich filiach, firmy o zakresie ogólnym, ogromne towarzystwa krajowe jak i malutkie i średnie kompanie. Wszelkie działania mają na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i poczucia komfortu naszych nabywców.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez okolicznościowych »

  Profesjonalne usługi w charakterze organizowania oraz koordynacji przeróżnego wariantu uroczystości i biesiad: wesel, eucharystii, zlotów, rocznic, urodzin, biesiad integracyjnych, sylwestrów, szkoleń, konferencji, a także wielu innych. Ponadplanowo jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozstrzygnięcia, na przykład degustacje win i zebrania z winiarzami. Oferujemy także prowadzenie postępowań z obszarów wizerunkowych, zajmujemy się także prowadzeniem postępowań promocyjnych w domenie kontaktów z mediami i przyrządzania materiałów reklamowych takich jak druk ulotek zielona góra. Z nami na pewno będziesz zaspokojony z wszelkiej biesiady! Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukarska woj. lubuskie »

  Firma brukarska z powiatu krośnieńskiego jest jedną z najlepszych firm wykonujących swoje prace na powiatu krośnieńskiego. Brukarstwo jest dość istotne w budownictwie, gdyż od niego jest uzależniony końcowy efekt naszych podjazdów do domu i podwórek. Firma budowlana KrosBud jest jedną z nowocześniejszych firm działających w branży brukarskiej. Mamy dużą ilość kompetencji i sporo zrealizowanych prac. Serdecznie zachęcamy do korzystania z bardzo dobrych usług ułożenia kostki granitowej.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »