Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Katowice »

  Zmierzając do polskiej krainy musisz zaplanować mnóstwo spraw, w tym ściśle powiązanych z transportem. Pragnąc wydostać się z pyrzowickiego lotniska, z pewnością służyć Ci będzie marka Silvercar, w rekomendacji jakiej odszukasz całą masę samochodów w atrakcyjnych cenach wypożyczenia i wyłącznie tylko od Ciebie tak w istocie zależy, na jaki z nich się zdecydujesz, albowiem prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów poleca elastyczną oraz dopasowaną do oczekiwań Klientów propozycję. Bukowania auta dokonać możesz telefonicznie, lub za pośrednictwem zamieszczonego na stronie www formularza.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj naszą całościową propozycję dla Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz osób, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.Wszystkie elementy szkolenia odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!Przyjeżdżamy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy warsztaty dla instruktorów nauczycieli OSK »

  Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy?
  Z nami zrobisz prawko. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to określane, jako szkolenia okresowe kierowców, które organizowane są, co pewien okres. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa, optymalizacji czasu jazdy, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. Zapraszamy na warsztaty instruktorskie pogłębiające wiedzę wykładowcom OSK.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem symulatora dachowania »

  Wynajem symulatora dachowania dokładnie odzwierciedla położenie samochodu po wypadku, po którym doszło do dachowania. Symulator naszej firmy został specjalnie skonstruowany dla przyszłych kierowców, którzy chcą zdobyć umiejętność znalezienia się w takich ekstremalnych warunkach. Symulacja pokazuje skutki nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w samochodzie. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wynajem symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy także podczas różnorodnych imprez. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca powinien dbać o zdrowie swoje i pasażerów. Obrót symulatorem, a rzeczywisty wypadek to znacznie mniejsza cena. Symulator dachowania pokazuje reakcje podczas wypadku.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elshop – internetowa dystrybucja »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ellsaid - systemy teletechniczne Warszawa »

  Dystrybutor i instalator systemów teletechnicznych. Oferujemy szereg gotowych rozwiązań z branży zabezpieczeń, telekomunikacji, automatyki i urządzeń audiowizualnych. Szeroka gama produktów, nowoczesne technologie i czyste zasady sprzedaży gwarantują dobrą współpracę .Wieloletnie doświadczanie w branży i współpraca z inżynierami wielu dziedzin prowadzi do oferowania usług na najwyższym poziomie. Prowadzone prace projektowe, wdrożeniowe i usługi konsultingowe doprowadzają do powstania dedykowanych, unikalnych rozwiązań zadowalających naszych klientów.

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wynajmu samochodów dostawczych »

  Samochody dostawcze to auta służące do przewożenia towarów, mebli oraz przy przeprowadzce. Pozwalają w szybki i łatwy sposób dostarczyć wszystkie niezbędne sprzęty do remontów. Pomagają także w przewożeniu większej ilości rzeczy, bez potrzeby wykonywania kilkukrotnych kursów samochodami osobowymi na tej samej tracie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS i Monitorowanie pojazdów »

  Od ponad siedmiu lat z satysfakcjonującymi efektami specjalizujemy się w monitoringu GPS. Szczegółowe dane będące efektem zastosowań systemów GPS, mogą wyraźnie zminimalizować ponoszone przez przedsiębiorstwo wydatki. Oferujemy możliwość generowania raportów przez internet, co umożliwia bezzwłoczne wysyłanie wiadomości pomiędzy danymi oddziałami organizacji w dowolnej firmie. Na opisywanej stronie internetowej, odnajdą państwo specjalistyczne informacje dotyczące rekomendowanych rozwiązań itp. Czekamy na Państwa kontakt!

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Widlaki »

  Jednoznaczny lider dystrybucji wózków widłowych, oferuje wszechstronne wsparcie wszystkim magazynierom. Niezawodne pojazdy producenta Toyota to gwarancja kompletnej satysfakcji. Wskazane jest wyróżnić, iż oferujemy jednocześnie elementy do różnych wózków prowadząc tudzież ich renowację. Oferujemy wszelkie certyfikaty potwierdzające nasz fach. Systematyczne udoskonalenia z zakresu jakości omawianych usług, prowadzą nas do kompletnego profesjonalizmu. Dowolną wycenę sporządzamy niewiarygodnie wnikliwie na firmowe sugestie interesanta. Dostarczamy najwyższej klasy sprzęt ze świadczeniami łączonymi po szczególnie przystępnych cenach. Skutecznie działamy na najwyższym pułapie, niezłomnie stawiając na progres usług

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacja kontroli pojazdów Fred - Bojano | Gdynia »

  Zapraszamy do stacji kontroli pojazdów Fred. U nas nie tylko dokonasz przeglądu rejestracyjnego ale również naprawisz zepsuty samochód. Na terenie naszej stacji znajduje się również wulkanizacja wraz z przechowalnią sezonowych opon. Jeżeli będą potrzebne części zamienne również możesz zakupić je na miejscu w zakładzie. Profesjonalna obsługa klienta oraz szeroki zakres wykonywanych usług to nasze zalety. Jeżeli podczas naprawy okaże się że czas naprawy się wydłuży oferujemy samochody zastępcze. Dodatkowo prowadzimy wynajem samochodów, dzięki czemu klienci z Gdyni mogą swobodnie poruszać się po naszym województwie.Jak Państwo widzicie w stacji kontroli Fred każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy klientów z terenu Gdyni Sopotu i Gdańska gdyż stacja mieści się w Bojanie i dojazd do nas jest łatwy z całego trójmiasta.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Łodzi »

  Szkoła jazdy Efekt oferuje kursy prawa jazdy kategorii B. Osiągnęliśmy drugie (pośród dwustu uwzględnionych w rankingu auto szkół) miejsce jeśli chodzi o zdawalność w Łodzi. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, skuteczną naukę teoretyczną w niewielkich grupach oraz darmowe przybory naukowe. Oferujemy też korzystne bonifikaty cenowe, a przyszły kierowca ma do dyspozycji aż trzy rodzaje samochodów do wyboru. Auto szkoła jest w pobliżu filii WORD-u przy ulicy Maratońskiej, wskutek czego klienci mogą poznać trasę egzaminu. Z naszą szkołą zdasz prawo jazdy od razu!

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza Krosno Odrzańskie »

  Robimy różnego typu instalacje wodno-kanalizacyjne. Firma Borodo oferuje całościowe posługi dla indywidualnych klientów, firm i przeróżnych instytucji. Mamy szereg certyfikatów oraz upoważnień do montowania instalacji grzewczych. Posiadamy sklep z materiałami instalacyjnymi. Trudnimy się montowaniem systemów ogrzewania centralnego. Używamy jedynie produkty najważniejszych firm takich jak VIESSMANN, VAILLANT czy HEWALEX. Posiadamy szereg certyfikatów i uprawnień do montażu instalacjiróżnego modelu i w najróżniejszych technologiach np. miedziane, ze stali, ze sztucznych tworzyw. Trudnimy się również zakładaniem paneli solarnych.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windows phone »

  Każdy użytkownik inteligentnego telefonu typu smartphone, z pewnością zastanawia się które zmiany przyniósł najnowszy system operacyjny do owego typu urządzeń, pochodzący od wiodącego producenta, czyli windows phone 8. Zgodnie z zapowiedziami system jest doskonałym wsparciem dla procesorów wielordzeniowych. Dzięki temu osobiste telefony będą działać jeszcze szybciej. Poza tym, producent zadbał o dobrze rozplanowany interfejs, jak również postawił na spersonalizowane kafelki. Mówiąc o zaletach najnowszego produktu należałoby zauważyć, iż przewiduje on wsparcie dla natywnego kodu dla developerów. Poza tym, system obsługuje dwa typy ekranów oraz doskonałej rozdzielczości, czyli 720p oraz WXGA (1280x768). System jest zarówno wyposażony w wymienne karty pamięci, jak również aktualizuje mechanizm OTA, dzięki czemu nie należy będzie już korzystać z USB, aby połączyć telefon z komputerem. System przewiduje zarówno rozbudowany multitasking, jak również sporzej gier oraz doskonalsze rozwiązania jeżeli chodzi o mapy drogowe. Rozwinięte zostały zarówno możliwości jeżeli chodzi o komunikację za pomocą mowy pomiędzy telefonem, natomiast użytkownikiem. Najnowszy windows phone, przewiduje jeszcze jedną znaczącą technologiczną nowinkę. Chodzi o nowoczesny portfel, czyli możliwość płacenia za zakupy za pomocą telefonu komórkowego. Owe rozwiązanie jest możliwe dzięki zastosowanej technologii NFC. Najnowszy produkty uznanej marki jest dostępny w pięćdziesięciu wersjach językowych, na ponad stu osiemdziesięciu rynkach krajowych. Pożądane byłoby już dziś zbadać które aplikacje zdołamy pobrać na telefony wyposażone w nadmienione oprogramowanie, korzystając z windows phone forum, które jest pełne rzetelnych informacji.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitorowanie pojazdów »

  Od przeszło pięciu lat z zadowalającymi postępami specjalizujemy się w monitoringu GPS. Nieodzowne analizy będące efektem użytkowania monitoringu GPS, mogą ekspresowo zredukować ponoszone przez właścicieli firm koszty. Gwarantujemy sposobność generowania raportów on-line, co umożliwia błyskawiczne przekazywanie danych pomiędzy indywidualnymi centralami organizacji w każdej firmie. Na opisywanej witrynie www, odnajdą państwo wnikliwe dokumentacje oferowanych rozwiązań itp. Odwiedź Naszą witrynę www!

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem camperów i przyczep »

  Uwielbiasz podróże? Uznajesz wyprawy osobiste? Omawiana firma gwarantuje nowoczesne samochody do podróży. To znakomita propozycja na oryginalne wakacje. Wykwintny stan techniczny samochodów, to zabezpieczenie upragnionego wyjazdu. Wprowadzamy najkorzystniejsze ceny w Polsce. W Naszych samochodach bez problemu upichcą państwo wyborny obiad. Dzięki bogatemu uposażeniu, odbędziesz radosną podróż. Solidny bagażnik oraz komfortowe prycze, to ewidentne zacne plusy najmowanych pojazdów. Niniejsza nieszablonowa strona www referuje kompleksowe wiadomości m.in o firmie - Sprawdź Nas zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eleganckie etui na komórkę »

  Zestawy ochronne eXc to przedstawienie wspaniałej wygody użytkowania z wielkim stopniem dbania o Twój telefon komórkowy. Bardzo istotny jest niezniszczalny pokrowiec na komórkę ale również niezniszczalna folia na ekran, która chroni przed porysowaniem tą najbardziej wrażliwą część komórki. Sprzedajemy naszym Klientom zestawy w które wchodzą niezniszczalna folia na wyświetlacz Twojej komórki, to jest jedna część ochrony a reszta urządzenia zabezpieczona jest z dobrego materiału, różnorodne etui na komórkę np. modelu backase. Jest wytworzone z doskonale dobranych produktów w taki sposób aby po założeniu stało się integralną częścią telefonu. Ta mała ingerencja w Twoje urządzenie daje mu wysoki stopień bezpieczeństwa jednocześnie nie utrudniając korzystania z telefonu. Odwiedź naszą interesującą stronę i poszerz swoją świadomość o ciekawy wybór akcesoriów dla Twojej komórki.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Technologie mobilne - serwis z poradami »

  MobileWall.pl to profesjonalny serwis internetowy analizujący najnowsze technologie mobilne, przede wszystkim telefony komórkowe, smartfony, tablety i laptopy. Przeglądając go poznasz masę newsów, opisów technologii, recenzji i rankingów zróżnicowanych sprzętów z tego sektora. Opracowują je wieloletni znawcy, dla których praca jest również miłością. Śledząc MobileWall.pl w jednym punkcie dostaniesz więc sprawdzoną wiedzę, popartą dużym doświadczeniem. Wykorzystuj ją ile pragniesz!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AutoMotoWorld - Dla fanów motoryzacji »

  Motoryzacja jest gałęzią, która nader szybko podlega zmianom. W związku z tym niezmiernie ważne jest to, żeby stale badać nowe trendy na tym rynku. Robią to dla Was fachowcy z portalu AutoMotoWorld.pl. Przygotowują oni charakterystyki najnowszych technologii, a także premier samochodów, motocykli, nawigacji i car audio oraz wiadomości o sportach motorowych. A to wszystko z pierwszej ręki, przedstawione w pięknej oprawie graficznej. Wejdźcie w krainę AutoMotoWorld.pl już w tej chwili!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parkingi przy Lotnisku »

  Serwis Lotnisko-Parkingi oferuje miejsca parkingowe w najniższych cenach przy wszystkich lotniskach w Polsce – parkingi lotnisko Warszawa, parkingi lotnisko Poznań, czy parkingi lotnisko Modlin oraz wlielu innych miastach, a także Dreźnie i Berlinie. Oferujemy najniższe ceny na rynku! Darmowa rezerwacja i zmiana terminu – także rezygnacja. Wszystkie nasze parkingi oferują gratisowy transfer na lotnisko oraz odbiór z lotniska po powrocie. Każdy jest strzeżony i ubezpieczony oraz posiadają szereg innych udogodnień.Serwis Lotnisko-Parkingi stworzyliśmy dla użytkowników podróżujących liniami lotniczymi. Pozwala on na szybkie oraz sprawne weryfikowanie kosztów i cech poszczególnych parkingów opodal lotnisk jak i robienie bezzwłocznie bezpłatnej rezerwacji w systemie on-line. Z uwagi na łatwe przedstawienie zamieszczonych tam danych odwiedzając nasz portal szanujesz swój czas, a co więcej masz gwarancjęrezerwacji parkingu po najniższej cenie.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola paliwa w transporcie »

  Dostarczamy kompletne rozwiązania do kontrolowania paliwa w autach. Systemy oparte o autorskie rozwiązania. Do każdego samochodu montowana jest sonda paliwa w baku. Sonda dołączona jest do systemu monitoringu pojazdów który przekazuje bieżące informacje do centrum monitoringu pojazdów. Dla każdego z aut można utworzyć raporty spalania za pomocą oprogramowania ELTE GPS.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa: