Psycholog Podkategoria: Psycholog

Poniżej znajdziemy zbiór firm, klinik czy prywatnych specjalistów z dziedziny psychologii. Najlepszy psycholog - znajdziesz go tutaj.

Sortuj po:

 • Zdjęcia ślubne Wejherowo »

  Salon sukien ślubnych Aleksandra zapewnia szeroki wybór sukien ślubnych różnych projektantów. Zapraszamy klientów z miejscowości Wejherowo. Gwarantujemy duży wybór i fachową obsługę, tak aby Wasz ślub był wyjątkowy.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, logopeda Wejherowo »

  Bycie psychologiem dziecięcym nie jest łatwą pracą. Psycholog wejherowo na co dzień ma kontakt z dziećmi i młodzieżą o różnych problemach. Często jego praca polega na zdiagnozowaniu schorzenia u swojego pacjenta i podjęciu decyzji o jego leczeniu. Na tym jednak misja psychologa się nie kończy. Jako specjalista bardzo często pracuje on z dziećmi posiadającymi poważne problemy. Nie są to tylko młode osoby uzależnione od narkotyków, ale również dzieci z patologicznych rodzin czy też osoby nie potrafiące funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Psycholog bardzo często też uczestniczy albo nawet prowadzi różnego rodzaju terapie. Rozmawia na nich z dziećmi, młodzieżą o określonych problemach. Coraz częściej tez do psychologa przychodzą rodzice, którzy mają problemy wychowawcze z dzieckiem. Jak wiec widać współczesny psycholog wejherowo ma bardzo dużo pracy i ciąży na nim dosyć duża odpowiedzialność. Tym bardziej, ze w naszym społeczeństwie wizyta u tego lekarza nie jest już tak bardzo krępująca i przerażająca dla nowych pacjentów jak kiedyś.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Świdnica - Mikołajczak Wałbrzych »

  Usługi geodezyjne. Nowoczesne metody pomiarowe. Realizujemy zlecenia geodezyjne na terenie całego kraju wykorzystując doświadczenie i zaawansowane technologie. Operujemy głównie na terenie miejscowości Wałbrzych i Świdnica, jednak swoim zakresem usług geodezyjnych obejmujemy również cały kraj.
  Geodezja Wałbrzych i Świdnica to nasze główne zajęcie.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wejherowo »

  Doświadczenie, które procentuje
  Wejherowo w swoich granicach ma kilka gabinetów, w których protetyk udzieli rady i wskaże najlepsze rozwiązanie dla potrzeb pacjentów. Dzięki temu można wypełnić ubytki w uzębieniu, tak aby nikt nie zauważył różnicy pomiędzy sztucznym zębem a naturalnymi zębami. Warto zwrócić uwagę na miejsce, w którym chcemy aby założono nam implanty. Doświadczenie w tego typu zabiegach jest bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego specjalisty, ponieważ duża liczba wszczepień implantów przez specjalistę w tej dziedzinie działa na korzyść pacjenta. Zmniejsza się ryzyko źle przeprowadzonego zabiegu i późniejszych komplikacji, jak i sam komfort pacjenta na fotelu. Warto też zaznaczyć, że implanty są bardzo trwałe i podczas ich zakładania nie ingeruje się w inne zęby. Widoczna część implantu to nie wszystko, ponieważ pod nią kryje się rzecz najważniejsza. Jest nią śruba, która pełni rolę korzenia zęba i utrzymuje wszystko to co jest ponad nią. Dzięki takiemu rozwiązaniu implant będzie nam służył przez długie lata.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rumia »

  Oferujemy profesjonalne usługi biura rachunkowego. Mieścimy się w Wejherowie i tutaj obsługujemy większość Klientów. Zajmujemy się głównie rozrachunkami dla firm i spółek, ale w okresie rozliczeniowym wykonujemy również PIT-y dla osób prywatnych. Nasze biuro rachunkowe obsługuje w większości Klientów z miejscowości Rumia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień Warszawa »

  W życiu zjawia się rzeczywiście mnóstwo momentów, które zostawiają spory ślad na naszej psychice. Wiele problemów, z którymi mamy na co dzień do czynienia, oddziałuje także istotnie na nasze samopoczucie oraz zwykłe funkcjonowanie. Jeżeli czujesz, że również i w twoim życiu zjawiły się problemy, z którymi sam sobie nie radzisz, to już teraz musisz skorzystać ze wsparcia naszych profesjonalistów! Zachęcamy cię do wyświetlenia oficjalnej witryny internetowej Warszawskiego Instytutu Psychoterapii, na której prezentujemy swoją ofertę. Już zaraz zaglądnij na warszawskiinstytu.eu i umów się na pierwsze spotkanie z pracującymi dla nas specjalistami, którzy dołożą wszelkich możliwych starań, żeby udzielić ci skutecznej pomocy rozwiązującej problemy, z którymi masz do czynienia.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu »

  Dobry psycholog z Wrocławia - coraz więcej osób zadaje sobie pytania do kogo się udać po lekarską poradę. Potrzeba pokonać pierwszą barierę wstydu oraz umówić się na spotkanie z bardzo dobrym psychologiem sprawdź tu Terapia i Warsztaty oraz FAQ. Dla wielu takie wizyty są potrzebne jednak ludzie próbują odrzucić na bok takie wewnętrzne problemy. Stan umysłu, który jest utrzymywany przez bardzo długi czas w słabym stanie może stać się chorobą. Żyjemy w czasach w których jest naprawdę ciężko żyć bez jakiegokolwiek stresu. Np. leczenie niepłodności czy inne choroby to częste problemy sporej części osób z jakimi powinno się współpracować.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta łódź »

  Zbyt wiele zmian w Twoim życiu wywołało, że masz chaos w głowie i samodzielnie nie możesz wielu rzeczy rozwiązać? Sylwia Motyl-Kośka w try-miga zlikwiduje nadmiar obaw i stresu na spotkaniach psychoterapeutycznych przewodzonych w prywatnej atmosferze. Na witrynie internetowej www.psychoterapia-lodz.info znajdują się informacje o rodzajach organizowanych sesj w podobny sposób dla osób dorosłych jak i dzieci. Warto skorzystać z formularza e-mailowego. Z chęcią odpowiem na każde zapytanie.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Pedagogiczna Lublin »

  Oferta tworzona przez Gabinet Terapii przeznaczona jest dla dzieci i dodatkowo dla dorosłych.
  Pomocą pedagogiczną prowadzoną przez terapeutę objęte są przeważnie dzieci z problemem takim jak dysleksja, fobie, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia.
  Wdrażane są także warsztaty socjoterapeutyczne dla najmłodszych z problemami, dla dzieci nadpobudliwych, z lękami, dla najmłodszych histerycznych oraz wstydliwych i nader spokojnych.
  Dla opiekunów prowadzone są indywidualne nauki, konsultacje i zalecenia.
  Korzystam z wszechstronnych i nowatorskich procedur pedagogicznych takich, jak:
  metoda 18 struktur wyrazowych, muzykoterapia, bajkoterapia i inne.
  Zachęcam wszystkich do kontaktu.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Mokotów, Ursynów »

  Pracownia Terapeutyczna to miejsce, gdzie skorzystają Państwo z fachowej pomocy psychologa. W ofercie znajdują się sesje dla osób pełnoletnich - sesje indywidualne, a także sesje specjalnie z myślą o parach. Pracownia Terapeutyczna zajmuje się także rozwiązywaniem problemów z niepłodnością i tzw. coachingiem. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły to zapraszamy serdecznie na stronę www. Znajduje się tam pełna oferta oraz niezbędne dane kontaktowe.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog warszawa »

  W naszym ośrodku zajmujemy się terapią depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, leczeniem fobii i stanów lękowych, terapią par i małżeństw coachingiem biznesowym, systemowymi ustawieniami biznesowymi, life coachingiem. Pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, zawodowej lub rodzinnej. W pracy korzystamy z Terapii Neurolingwistycznej NLPt, terapii i hipnozy ericksonowskiej, relaksacji, podejścia systemowego.
  Oprócz tego pracujemy zgodnie ze ZDROWYM ROZSĄDKIEM, korzystamy z modeli terapeutycznych i technik najlepszych dla Klienta realizujemy cele KLIENTÓW a nie nasze – jeśli trzeba, pomagamy je określić jeśli nie możemy pomóc postaramy się wskazać inne miejsce, gdzie można właściwą pomoc uzyskać. Na szczęście nie jesteśmy wszechwiedzący ;-) Uważamy, że każdy problem można potraktować jako szansę rozwoju, nauki i wzbogacenia swojego życia.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław psycholog »

  Każdy z nas doznaje w swoim życiu słabsze chwile. W tych momentach należy zasięgnąć specjalistyczną radę, która pomoże wyjść nam z dołka. Nasz gabinet psychologiczny cechuje się doskonałą atmosferą jak i szybkim rozwiązywaniem wszelkiego stopnia problemów. Dzięki wspólnym spotkaniom z naszym psychologie przywrócisz wiarę w siebie i w nareszcie odkryjesz życiowe szczęście.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Perspektywy to Gabinet Psychoterapii, w którym zdołają Państwo umówić się z wykwalifikowanym psycholog i solidnym psychiatrą. Nasz gabinet psychologiczny mieści się w miejscowości Wrocław przy ulicy Plac Nowy Targ. Oferujemy Państwu usługi z obrębu psychoterapii, z obszaru konsultacji psychiatrycznych oraz poradnictwa pedagogicznego. Zadanie psychoterapeuty ośrodka Perspektywy mówiąc zwięźle opiera się na identyfikowaniu nieświadomych idei, przeczuć, pragnień oraz połączonych z nimi wewnętrznych konfliktów. Pełny przebieg psychoterapii jest długi oraz może utrzymywać się od paru miesięcy doniekiedy kilku lat. Częstokroć natomiast już po pierwszych wizytach zdołają dojrzeć Państwo poprawy dzięki psychoterapeucie gabinetu Perspektywy. Do Państwa dyspozycji na dyżurach dostępni są m.in. specjalista od psychiatrii.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog we Wrocławiu »

  Specjalistyczna oraz prowadzona przez doświadczonego psychologa terapia indywidualna, rodzinna, małżeńska i konsultacje psychologiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie lepiej radzić sobie z różnorodnymi problemami, zarówno tymi z dnia codziennego, jak i bardziej niecodziennymi, które wymagają interwencji fachowca. Dzięki dużemu doświadczeniu psycholog jest w stanie dobrać najlepszą drogę w wybranym przypadku, wykorzystuje on dużo czasu na omówienie problemów oraz na wysłuchanie swoich pacjentów, przede wszystkim zwracając uwagę na to, aby czuli się oni w jego gabinecie jak najlepiej. Po więcej szczegółów zapraszamy już teraz na stronę WWW.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trening asertywności »

  Chcesz nauczyć się mówić nie? Chcesz kontrolować własne emocje wyraźnie przedstawiać swoje zdanie na różne tematy? Chcesz unikać manipulacji i opierać się w decyzjach na własnych przemyśleniach? Koniecznie odwiedź moją stronę internetową! Znajdziesz tutaj wiele inforamcji na temat rozwoju osobitego i asertywności. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, skorzystaj z usług profesjonalnego trenera asertywności i rozwoju osobistego! Nazywam się Marek Lendor i jestem do Twojej dyspozycji!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • TAROT, HOROSKOPY, ASTROLOGIA - KATARZYNA WOLNY-SOBIECKA »

  Strona wróżki Katarzyny Wolny-Sobieckiej. Zajmuję się wróżeniem od wielu lat, astrologia, numerologia, tarot pomogły mi uporać się z wieloma problemami w moim własnym życiu, co teraz pozwala mi na pomaganie innym w ich problemach. na stronie można znaleźć też horoskop tygodniowy, erotyczny, artykuły na temat wróżenia, astrologii, numerologii.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psychoterapia jest jednym ze sposobów pomocy w sytuacji cierpienia psychicznego. Jej nadrzędnym celem jest wyeliminowanie lub zredukowanie symptomów powodujących ból, a także uruchomienie procesu modyfikacji. Szczegółowe cele psychoterapii są za każdym razem określane dla konkretnego pacjenta. Tworzymy kadrę specjalistów ds. zdrowia psychicznego. Pragniemy pomóc każdemu, kto przeżywa kłopoty emocjonalne, społeczne, życiowe. Zapraszamy do naszej Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani w Poznaniu. Świadczymy solidne wsparcie psychologa, psychiatry i seksuologa. Zajęcia są prowadzone także w językach angielskim i niemieckim. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 793 700 087, email humani@humani.pl.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesela radom »

  Hotel u Grubego to najważniejsze miejsce by zatrzymać się w Radomiu. Na gości wyczekuje sporo komfortowych pokoi a także wytworna restauracja z rozmaitym menu. Hotel u Grubego świadczy do tego przyjęcia okazjonalne, wesela, catering, szkolenia i konferencje oraz siłownie do dyspozycji gości hotelowych. Unikalna atmosfera, wyśmienite jedzenie i szeroki standard obsługi to jedynie kilka z mnogich wartości tego miejsca. Aby zapoznać wdzięk tego magicznego miejsca, konieczna jest twoja osobista wizytacja. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pośród wydarzeń z którymi spotyka się w obecnym świecie człowiek, zjawiają się takie, które potrzebują pomocy dobrego psychologa jak też psychoterapeuty. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, specjalizujący się w usługach jak psycholog Poznań bądź psychoterapia Poznań, w przypadku ich zjawienia się, realizuje efektywną pomoc. Przy pomocy psychologów jak też psychoterapeutów z gabinetu, każdego rodzaju kryzysowa sytuacja będzie pokonana.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Wrocław »

  Zdrowie psychiczne wymaga pielęgnacji. Ewa Kowalska z Wrocławia to dobry psycholog, świetnie w tym pomagający. Można zlecić konkretną ilość porad bądź opłacić wszechstronną psychoterapię. Ewa Kowalska to ekspertka tworząca opinie, korzystnie wyróżniająca się w środowisku. Uczniowie zgłaszają się z nerwicą szkolną, a dorośli, gdy mają problemy w relacjach z partnerami. Psychoterapeuta powinien być spostrzegawczy, a jego opinie muszą być bezstronne. Ewa Kowalska z Wrocławia idealnie realizuje te kryteria. Psycholog wspomaga nas w kryzysie, za jego sprawą zaczynamy percepować niewidoczne wcześniej cechy w nas samych i w przytrafiających się zdarzeniach. Ewa Kowalska podpatruje podświadomość swoich usługobiorców i pozwala uświadomić sobie, to co posiada znaczenie dla naszego życia. Jeśli jesteśmy bardziej świadomi, nasze życie toczy się lepiej, na więcej zagadnień potrafimy oddziaływać.
  Psychoterapia Wrocław - zachęcamy do wizyty i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na pomoc – psycholog »

  Posiadający wieloletnią praktykę doradca zawodowy gdańsk oferuje pomoc wszystkim tym, którzy myślą, że przydałoby im się wsparcie psychologiczne, żeby wybrać dobry zawód. Będzie to dla Państwa bardzo cenne doświadczenie, które pomoże się odnaleźć w owym jakże skomplikowanym świecie. Do Państwa dyspozycji są takie działania, jak na przykład psychoterapia gdańsk, która pomoże z wszelakimi problemami natury psychologicznej i pozwoli powrócić do stabilności wewnętrznej i poczuć się w życiu szczęśliwym człowiekiem. Profesjonalny psycholog gdynia zapewni Państwu pełen komfort i dyskrecję oraz ułatwi rozwiązać najrozmaitsze nurtujące Was problemy w atmosferze zrozumienia i tolerancji. Zachęcamy do podjęcia z nami kontaktu – u nas na pewno odnajdą Państwo potrzebną pomoc na najlepszym poziomie i wrócą Państwo do zwykłego, niczym niezakłóconego i szczęśliwego życia codziennego.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuci Wrocław »

  Lubiana przez pacjentów Dagmara Czarna to bardzo ceniony psycholog Wrocław posiada też rozległą ilość lekarzy psychiatrów. Dobry psychoterapeuta Wrocław to sformułowanie kojarzone z Dagmarą Czarną. Można zapewnić sobie stałe korzystanie z usług lub zapewnić sobie wizytę jednorazową. Dagmara Czarna Psychoterapeuta Wrocław to wspaniały gabinet, gdzie można leczyć zaburzenia osobowości, nerwice i odmienne dolegliwości. Jeżeli dokucza nam uciążliwy niepokój, targa nami lęk, ciężko przechodzimy żałobę – tu zostaniemy otoczeni należytą opieką. Najlepsza psychoterapia we Wrocławiu – tak uważają pacjenci. Dagmara Czarna indywidualnie podchodzi do problemów, elastycznie dobierając metody ich rozwiązywania. Sporo pacjentów posiada ten gabinet psychoterapii Wrocław obsługują także odmienne gabinety. Wrocław to miejscowość w której mieszkają różne osoby, każda osoba dorosła może tutaj zostać odbiorcą usług. Dagmara Czarna to powszechnie znany psycholog we Wrocławiu, a stałe spotkania z tą terapeutką to okazja do intensywnej pracy nad sobą samym.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Łódź »

  Łódzkie Centrum Psychodynamiczne to ośrodek zrzeszający grupę psychoterapeutów posiadających różnorodne wykształcenie oraz doświadczenie z zakresu pomocy psychologicznej lub socjalnej.
  W ramach naszych usług oferujemy pomoc psychologiczną i psychoterapię osadzoną w nurcie psychodynamicznym.
  Nasi psychoterapeuci w uzasadnionych przypadkach współpracują w lekarzem psychiatrą, ponieważ w wielu przypadkach tylko taka forma leczenia przynosi powodzenie terapii.
  Szczegółowe informacje na temat naszego ośrodka dostępne są na stronie lcp-psychoterapia. pl. Zapraszamy

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Poradnia Ikar we Wrocławiu świadczy usługi dla dzieci i dorosłych z zakresu psychologii i psychiatrii. W naszej poradni zatrudnieni są najlepszej klasy specjaliści gwarantujący specjalistyczną pomoc.
  Nasze placówki mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psycholog

Psycholog - nowa strona:

Adres: